Ložní oblečení Lidl

Anonymní
21.4.21 21:25

ložní oblečení Lidl

Dobrý den,
jsem trochu mimo :nevim: může se prodávat ložní prádlo v supermarketech? Chci do Lidlu pro hezké povlečení z letáku

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2114
21.4.21 21:26

Ano, může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 21:27

Moc děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
1275
21.4.21 21:39

Proc anonym? :lol: :think: Se stydis, ze kupujes povleceni v Lidlu nebo co? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
21.4.21 21:44

Já kupovala v lidlu i tescu cca před měsícem povlečení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 21:44

Ze nevim jaka je situace

• Citovat
  • Nahlásit
1109
21.4.21 22:12

Ložní oblečení? Jakože pyžamo? Nebo povlečení? :nevim: :lol: Jo, může, spadá to pod potřeby pro domácnost. A i tak je v tom takový chaos, že ani obchody neví, co můžou. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 22:25

Jsem se přepsala :P povlečeni

• Citovat
  • Nahlásit
a12
46152
21.4.21 22:25
@prejeta_zaba píše:
Ložní oblečení? Jakože pyžamo? Nebo povlečení? :nevim: :lol: Jo, může, spadá to pod potřeby pro domácnost. A i tak je v tom takový chaos, že ani obchody neví, co můžou. :zed:

no přesně.. jsme byli v Baumaxu, kupovali jsme něco na zahradu, tak to v pohodě, tchyně chtěla koupit obyčejný světýlko na zahradu, to bylo u pokladny, tak jsme ho vzali a prodavačka, že prej to se prodává jen na živnostak, jako proč? pak jsme ho normálně koupili v tescu :mrgreen:
a říkáme ji proč maj zapaskovany třeba předložky na záchod, že to všude jinde koupit jde a ona, že maj zapaskovanou celou sanitu, nechápu :nevim: připravujou se sami o kšefty, vsude jinde to normálně koupíš.. v Baumaxu zapaskovanej zahradní nábytek, lehátka, v lidlu a tescu se normálně prodavaj :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat