Lubrikační gel a otěhotnění

Anonymni
31.1.08 09:59

lubrikacni gel a otehotneni

ahoj, chtela bych se zeptat jak jste na tom s pouzivanim lubrikacnich gelu - konkretne jestli jejich pouzivani nesnizuje moznost otehotnet
dekuji za vase nazory a zkusenosti Dasa

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

380
31.1.08 10:07

Pokud neni spermicidni, nemel by to byt problem. My ho pouzivame docela radi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1027
31.1.08 13:26

Též používáme a s otěhotněním problémy nenastaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
31.1.08 18:47

2× odzkoušeno, 2× mimi na 1 pokus, tak neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.9.14 20:31

Chtěla bych poradit ve výběru lubrikačního gelu, mj. pokoušíme se s manželem o dítě. Máme i gel na podporu početí, ale popravdě, brzo na kůži vyschne a efekt je pryč. Tak přemýšlím, jaký koupit. Našla jsem, že jsou na silikonové bázi či vodní lázni, tak nevím, jestli ten na vodní lázni není to stejný, jak na podporu početí, tedy jestli po pár minutách nevyschne a musí se znovu nanášet. Moc se v tom nevyznám, měla jsem předtím nějaký jahodový z drogerie a ten vyhovoval, ale nevím, na jaké bázi byl a jestli nebyl spermicidní :nevim: máte někdo nějaké tipy, zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.9.14 20:56

My jsme počali přes gel Durex 2v1 - lubrikační a masážní. Je dobrý, funkci plní, a spermicidně zjevně nepůsobí. Nebo aspoň ne dost :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
19484
11.9.14 07:58

Jakýkoliv neparfémovaný gel z lékárny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.9.14 19:10

Díky holky, tak je tedy jedno jestli silikonový či na vodní bázi?

• Nahlásit
  • Citovat
prdolkaprdolka
11.8.16 10:01

Dobrý den, ráda bych věděla názor některé z vás. S manželem se snažíme o potomka. Styk byl v sobotu a ovulace vycházela na pondělí. Bohužel můj manžel při tom použil lubrikační gel se silikony Comfort silk. Může tento gel pomoci nebo spíše uškodí? Jinak MS mám dostat 20.8. / předchozí byla 24.7./.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.9.16 18:14

Ahoj holky, obnovuji diskuzi a prosím o Vaše zkušenosti. Otěhotněly jste normálně při použití lubrikačního gelu, nesnižuje se šance na početí? Už pár měsíců se snažíme a zatím nic, bohužel se z toho stává trochu sex na povel, když jsou plodné dny, takže někdy je třeba použít lubrikační gel, protože chuť není taková. Někde jsem četla, že lubrikační gel mění PH v pochvě, tak by mě zajímalo, jestli si tím spíše neškodíme.

• Nahlásit
  • Citovat
3399
9.9.16 19:00

A co zkusit kokosový olej? Je přírodní a taky dobře maže :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
9.9.16 20:01

Kdo maže, ten jede :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.9.16 20:18

My jsme se snažili s běžným lubrikantem a nic, potom jsem si koupila lubrikant na podporu početí (cenově dost pálka), ale hned první měsíc se zadařilo :) Nemůžu slibovat, že za to může ten gel, ale myslím si, že taky sehrál svoji roli :)

• Nahlásit
  • Citovat
5907
9.9.16 20:56
@Anonymní píše:
My jsme počali přes gel Durex 2v1 - lubrikační a masážní. Je dobrý, funkci plní, a spermicidně zjevně nepůsobí. Nebo aspoň ne dost :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama