Lubrikační gel - doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 21:01
lubrikační gel - doporučení

Ahoj holky,

jaký používáte lubrikační gely? :) potřebuji nějaké doporučení :) poradí mi někdo?

Reakce:

Zwetta
Kecalka 434 příspěvků 6 inzerátů 30.10.18 21:09

Kokosový olej.. ;) :palec:

terien
Echt Kelišová 8119 příspěvků 30.10.18 21:11
@Zwetta píše:
Kokosový olej.. ;) :palec:
:palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 21:11

@Zwetta ten jsme zkoušeli, chvilku nám vyhovoval, ale najednou prostě nic :D jakoby přestal „mastit“ :D

Zwetta
Kecalka 434 příspěvků 6 inzerátů 30.10.18 21:17

Anebo je už prošlej..? :mrgreen: :lol:
Já nevím no, mě se nestalo, že by přestal „fungovat“.. :)
Za mě je to top.., navíc dobře chutná.. :P

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 21:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky,jaký používáte lubrikační gely? :) potřebuji nějaké doporučení :) poradí mi někdo?

Kupuju třeba tenhle a mají výběr a za pěkné ceny. Jen záleží, jeslti chceš silikon a nebo na vodní bázi. https://e-kondomy.cz/…ust-glide-1l

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 21:18

@Zwetta prošlej neni, na to si dávám pozor :D

Zwetta
Kecalka 434 příspěvků 6 inzerátů 30.10.18 21:19

Tak co s ním děláte, že Vám nefakčí…? :think: :lol:

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 30.10.18 21:49

Pozor kokosak se nesmi pouzivat s kondomem

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 30.10.18 22:40

Za mě v tom černém obale od firmy virde. Stojí pár korun a je dobrý

DoubleA
Stálice 63 příspěvků 30.10.18 22:51

Nemůžu si vynachválit tento z Erotic city.. Nevysachá, nelepí, svou úlohu plní i při delším milování a protože je na vodní bázi tak se může používat jak s kondomy tak s hračkami různých materiálů.. :oops: Je sice možná trošku dražší než jiné, ale je opravdu efektivní, takže ho není třeba používat moc naráz :) I přítel je nadšený a po jiných už nepátráme :palec: :lol:*****

*****edit admin- odstránený odkaz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >