Reklama

Lubrikační gel vs. spermie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17832 příspěvků 12.09.08 12:48
Lubrikační gel vs. spermie

Holky, je pravda, že lubrikační gely zabíjejí spermie? Je možné s lubrikantem otěhotnět? Díky za odpovědi…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Catherin
Kecalka 125 příspěvků 12.09.08 12:50

Ano, s lubrikantem můžeš otěhotnět

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.08 12:53

Ahoj to jsem teda ještě neslyšela,že by lubr.zabíjely spermie.Určitě otěhotnět můžeš. Bara

Piskoř
Povídálka 13 příspěvků 12.09.08 13:35

Ahoj, já jsem to taky četla, ale nevím, jestli tomu mám přikládat nějaký význam. Na těch stránkách (www.futurebaby.estranky.cz) totiz taky psali, že pití vody z kohoutku může mít vliv na plodnost a další věci, které se mi nezdají až tak pravděpodobné. Možná, že nějaký vliv mají, ale asi ne zá:,–(ní. Doufám, protože lubrikant používáme (tu a tam) a jinou vodu než z kohoutku nepiju:-) Je teda taky pravda, že po 10 měsících stále nejsem těhotná, ale tímto to asi nebude.

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17832 příspěvků 12.09.08 13:39
Piskoř píše:
Ahoj, já jsem to taky četla, ale nevím, jestli tomu mám přikládat nějaký význam. Na těch stránkách (www.futurebaby.estranky.cz) totiz taky psali, že pití vody z kohoutku může mít vliv na plodnost a další věci, které se mi nezdají až tak pravděpodobné. Možná, že nějaký vliv mají, ale asi ne zá:,–(ní. Doufám, protože lubrikant používáme (tu a tam) a jinou vodu než z kohoutku nepiju:-) Je teda taky pravda, že po 10 měsících stále nejsem těhotná, ale tímto to asi nebude.

Tak to jsme na tom stejně, akorát teda my se snažením teprve začínáme :)) Ale voda z kohoutku je nejlepší :-D

davmi
Kelišová 5251 příspěvků 12.09.08 13:41

Ahojky,tak já otěhotněla pokaždé i přes používání lubrikantu(teď jsem v 7tt) a Vojta 2 roky,takže bych tomu moc nevěřila :) :wink:

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17832 příspěvků 12.09.08 13:42
davmi píše:
Ahojky,tak já otěhotněla pokaždé i přes používání lubrikantu(teď jsem v 7tt) a Vojta 2 roky,takže bych tomu moc nevěřila :) :wink:

Parádní to zpráva :) Tak to mě těší :)

Jitka L.
Extra třída :D 10461 příspěvků 12.09.08 13:47

Pokud lubrikační gel neobsahuje spermicidní látky tak spermie nezabíjí. Držím palce s otěhotněním :wink:

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17832 příspěvků 12.09.08 13:49
Jitka L. píše:
Pokud lubrikační gel neobsahuje spermicidní látky tak spermie nezabíjí. Držím palce s otěhotněním :wink:
Áha takhle to je. A to je na něm někde napsáno?

tygr
Kelišová 5264 příspěvků 12.09.08 14:00

JJ - je to na něm napsáno. Spermicidní zabíjí spermie (ale není 100% antikoncepční metoda :lol: :lol: ). Přes ty ostatní otěhotnět můžeš :wink:

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17832 příspěvků 12.09.08 14:07

Já právě nikde nenašla ani zmínku o tom, zda by ten či ten gel byl nebo nebyl spermicidní.. :(

Jitka L.
Extra třída :D 10461 příspěvků 12.09.08 14:13

Mám pocit, že ty se spermicidními látkami se prodávají jen v lékárnách, ale to fakt nevím jistě. Zkus zajít do lékárny a zeptat se.

tygr
Kelišová 5264 příspěvků 12.09.08 14:15

Já jsem ve volném prodeji taky ještě spermicidní neviděla. Taky bych si přeptala v lékárně :wink:

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17832 příspěvků 12.09.08 14:16

No tak snad ten můj není :)) Zeptám se, díky. :)

Adriane
Kecalka 440 příspěvků 12.09.08 18:54

Ahoj, je to tak že pokud je to trochu kvalitnější gel je na něm nepsáno: ..není antikoncepční prostředek a neobsahuje spermicidní látky ..
Spermicidní také existují, ale kde se dají sehnat nevím, snad ve spec. obchodě nebo v té lékárně jak říkají holky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >