Lubrikant na otěhotnění

168
15.3.21 16:46

Lubrikant na otehotnenie

Počuli ste o lubrikante na podporu otehotnenia?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30181
15.3.21 16:59
@Erika137 píše:

Otěhotníš díky spermii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
15.3.21 17:04
@Erika137 píše:

Lubrikant pouze vytvori “vhodnejsi” prostredi pro spermie.
Pro me je lepsi varianta podporit ovulacni hlen a rust delozni sliznice.

V obou pripadech ale musi byt v poradku samozrejme hlavne partner.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
15.3.21 17:22

Pouzivali jsme Conceive plus, za mě dobrá věc :palec: Muze to pomoct spermiim dele vydrzet cekat na vajicko. Normalni lubrikany muzou spermie zpomalit nebo i zabit. To je pak lepsi nepouzivat nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30181
15.3.21 17:28

@NInaL.
Spermie nic na ochranu nepotřebuje. Stačí jí to, co obsahuje ejakulát, je vyexpedována na patřičné místo a nemá vady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15819
15.3.21 17:31

:think: Myslím, že jsem něco takového viděl v DM drogerii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
15.3.21 17:40

@Russet vážne? Veľa sa o tom počula tak sa len informujem 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
15.3.21 17:41

@janikema90 sme obidvaja vporiadku mame zasebou všetky vyšetrenia v klinike asistovanej reprodukcie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4259
15.3.21 17:46
@Russet píše:
@NInaL.
Spermie nic na ochranu nepotřebuje. Stačí jí to, co obsahuje ejakulát, je vyexpedována na patřičné místo a nemá vady.

Všechny spermie ale nejsou průměrně rychlé a zdatné, všem rozhodně jejich vlastní výbava nestačí. Kdyby jo, nebylo by tolik problémů s mužskou plodností. Pokud není zásadnější problém, gel jim může pomoct dostat se na místo. Nevyléčí velký problém, ale při menším podpoří.

Stejně tak je fakt, že pH pochvy velkou část jinak schopných spermií zabíjí, není pro ně ideální. Pokud jich chlap nemá dostatek, může to být problém (na tom staví ostatně i IUI). Ten gel to pH vyrovnává, pro sperma působí vodivě, stejně tak může dost pomoci, pokud má žena (jako třeba já) málo plodného hlenu, který normálné výrazné pomáhá spermiím se dostat do dělohy. Já mám 2× velmi dobrou zkušenost s Conceive gelem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4259
15.3.21 17:48
@Erika137 píše:
@janikema90 sme obidvaja vporiadku mame zasebou všetky vyšetrenia v klinike asistovanej reprodukcie.

Klidně bych ho koupila. Pokud jste jinak v pořádku, může jen pomoct. Rozhodně to není jen placebo efekt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
15.3.21 18:08

Otěhotněla jsem při používání gelu Conceive plus, ale jestli to bylo jen díky němu, těžko soudit. Každopádně ničemu neublíží, klidně ho vyzkoušej. Ale není to úplně levná sranda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
15.3.21 18:11

@SlečnaDahlia ďakujem za info áno toho hlienu mam malo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30181
15.3.21 18:19
@SlečnaDahlia píše:
Všechny spermie ale nejsou průměrně rychlé a zdatné, všem rozhodně jejich vlastní výbava nestačí. Kdyby jo, nebylo by tolik problémů s mužskou plodností. Pokud není zásadnější problém, gel jim může pomoct dostat se na místo. Nevyléčí velký problém, ale při menším podpoří.Stejně tak je fakt, že pH pochvy velkou část jinak schopných spermií zabíjí, není pro ně ideální. Pokud jich chlap nemá dostatek, může to být problém (na tom staví ostatně i IUI). Ten gel to pH vyrovnává, pro sperma působí vodivě, stejně tak může dost pomoci, pokud má žena (jako třeba já) málo plodného hlenu, který normálné výrazné pomáhá spermiím se dostat do dělohy. Já mám 2× velmi dobrou zkušenost s Conceive gelem.

Lidi se množí 1000 let bez tohoto gelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 18:26
@Russet píše:
Lidi se množí 1000 let bez tohoto gelu.

homo sapiens se množí minimálně 200 000 let bez tohoto gelu, akorát nevím, co tím chceš zakladatelce sdělit užitečného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2330
15.3.21 18:37

Já mám dobrou zkušenost s tím z DM, už jsem s ním několikrát otěhotněla, ale mimi se neudrželo. :( Muž má podprůměrné výsledky spg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat