Lubrikant nebo olej-kvasinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnetVV
Kecalka 302 příspěvků 28.02.17 09:11
Lubrikant nebo olej-kvasinky

Zdravím, mám takovou otázku :think:. Často trpím na kvasinky apod. a včera jsem tak přemýšlela, jestli tomu napomáhá lubrikant (Durex) a jestli jim to třeba nenapomáhá. Napadla mě jako alternativa kokosový olej, když je naopak dobrý proti kvasinkam. Máte s tím zkušenost? :think: :oops:

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17409 příspěvků 20 inzerátů 28.02.17 09:14

@AnetVV Zkoušela jsi neparfémovaný lubrikant?

Ony kvasinky jsu přirozenou součástí poševního prostředí, jen se nesmí přemnožit.

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 28.02.17 09:22

Je lepší nějaký přírodní lubrikant s kyselým PH.

Plus tedy si zajděte na kutlivace a kvasinky lečte specificky. Zároveň je třeba důkladně přeléčit i partnera (v řádu týdnů) a během doby léčbu důsledně používat kondom.

Spodní prádlo jak vaše, tak partnerovo je potřeba do doby důsledného zaléčení převářet, aby tedy jaksi nesloužilo coby „bacilonosič“. Musí tedy být z materiálů, které vysokou teplotu při praní přežijí.

Pro vás je ještě dost potřebné vzdát se na nějakou dobu těsných kalho, zejména z umělých vláken - ideálně chodit jen v sukních a co nejčastěji naostro, bez spodního prádla.

Fajn doplňky jsou probiotické tampony a použití chytré houby - https://www.chytra-houba.eu/…ozam,93.html Pozor - používaní chytré houby se nesmí kombinovat s jinými antikmykotickými přípravky, ty ji jaksi zabijí. jinak klidně můžete koupit nějakou mast s chytrou houbou a pravidelně ji používat jako základ pro masáž partnerova penisu, což je patrně nejpříjemnější forma jak ho zaléčit coby potenciální zdroj infekce… https://www.chytra-houba.eu/…st-50ml.html (v případě že ho namasírujete a pak ještě použijete ústa, tak tím můžete pomoci srovnat mikrobiální prostředí ve své puse a třeba omezit výskyt kouktů ;) )

Vaginální mykozy jsou otravné a neléčené mohou být dost nebezpečné, je potřeba specifická léčba a hlavně důslednost.

AnetVV
Kecalka 302 příspěvků 28.02.17 09:27

@Svistice Ono mě stačí fakt málo a mám je hned, proto mám strach. :nevim: měli jsme zatím jen tento a chtěla bych nějakou,,jemněj­ší,,alternati­vu, pokud by šlo tak neco přírodního nebo alespoň lepšího, určitě na něco kouknu :oops:

ropucha 02
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 28.02.17 10:51

@AnetVV Kup si lubrikační gel s tee tree olejem, mají ho v lékárně. Já na něj nedám dopustit, navíc příjemně voní. Osobně kupuji ten od firmy dr. Muller.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >