Reklama

Lubrikant nebo olej-kvasinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 28.02.17 09:11
Lubrikant nebo olej-kvasinky

Zdravím, mám takovou otázku :think:. Často trpím na kvasinky apod. a včera jsem tak přemýšlela, jestli tomu napomáhá lubrikant (Durex) a jestli jim to třeba nenapomáhá. Napadla mě jako alternativa kokosový olej, když je naopak dobrý proti kvasinkam. Máte s tím zkušenost? :think: :oops:

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 09:14

@AnetVV Zkoušela jsi neparfémovaný lubrikant?

Ony kvasinky jsu přirozenou součástí poševního prostředí, jen se nesmí přemnožit.

Ou
Závislačka 4993 příspěvků 28.02.17 09:22

Je lepší nějaký přírodní lubrikant s kyselým PH.

Plus tedy si zajděte na kutlivace a kvasinky lečte specificky. Zároveň je třeba důkladně přeléčit i partnera (v řádu týdnů) a během doby léčbu důsledně používat kondom.

Spodní prádlo jak vaše, tak partnerovo je potřeba do doby důsledného zaléčení převářet, aby tedy jaksi nesloužilo coby „bacilonosič“. Musí tedy být z materiálů, které vysokou teplotu při praní přežijí.

Pro vás je ještě dost potřebné vzdát se na nějakou dobu těsných kalho, zejména z umělých vláken - ideálně chodit jen v sukních a co nejčastěji naostro, bez spodního prádla.

Fajn doplňky jsou probiotické tampony a použití chytré houby - https://www.chytra-houba.eu/…ozam,93.html Pozor - používaní chytré houby se nesmí kombinovat s jinými antikmykotickými přípravky, ty ji jaksi zabijí. jinak klidně můžete koupit nějakou mast s chytrou houbou a pravidelně ji používat jako základ pro masáž partnerova penisu, což je patrně nejpříjemnější forma jak ho zaléčit coby potenciální zdroj infekce… https://www.chytra-houba.eu/…st-50ml.html (v případě že ho namasírujete a pak ještě použijete ústa, tak tím můžete pomoci srovnat mikrobiální prostředí ve své puse a třeba omezit výskyt kouktů ;) )

Vaginální mykozy jsou otravné a neléčené mohou být dost nebezpečné, je potřeba specifická léčba a hlavně důslednost.

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 28.02.17 09:27

@Svistice Ono mě stačí fakt málo a mám je hned, proto mám strach. :nevim: měli jsme zatím jen tento a chtěla bych nějakou,,jemněj­ší,,alternati­vu, pokud by šlo tak neco přírodního nebo alespoň lepšího, určitě na něco kouknu :oops:

ropucha 02
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 28.02.17 10:51

@AnetVV Kup si lubrikační gel s tee tree olejem, mají ho v lékárně. Já na něj nedám dopustit, navíc příjemně voní. Osobně kupuji ten od firmy dr. Muller.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama