Lucidní snění? Přišlo to samo..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 13:58
Lucidní snění? Přišlo to samo..

Ahoj, je mi 17 let a poslední cca. 3 měsíce se mi stává jen tak z ničeho nic, že jednou za čas mi v hlavě vždycky proletí nějáký sen na který jsem si nevzpoměla už třeba 7 let, nebo který se mi zdál když jsem byla ještě hodně malá. Je to hodně zvláštní pocit, tak jsem se vás chtěla zeptat jestli se někomu z vás nestává třeba to samé?????
Nevím, jestli to má mezi sebou nějakou spojitost, ale teď teda k těm Lucidním snům. první sen se mi zdál zhruba před týdnem byla jsem po noční a šla si lehnout k sestře do pokoje, v zápětí jsem usnula a probudila se na tom samém místě kde jsem usnula, vím, že sen netrval moc dlouho a už si ho ani přesně nepamatuji, ale mohla jsem v něm všechno ovládat. Chvíli jsem v tom snu chodila po pokoji a přišlo mi to všechno hodně živé, byl to pro mě zvláštní pocit, ale jak říkam sen netrval moc dlouho. Minulou noc se mi zdál druhý takový sen, když jsem spala u přítelovích rodičů. Zajímavé na tom bylo, že stejně jako v prvním snu jsem se „probudila“ na místě kde jsem šla spát, tak celý sen začal. Myslím si, že tentokrát to bylo o dost silnější. Dokonce si pamatuji, že jsem se ve snu obávala toho že doopravdy chodím po bytě a jsem náměsíčná, což by mohlo vypadat docela komicky????Byl to velice živý sen. To by bylo asi vše, k mím nočním výletům, nikdy jsem se o lucidní snění nějak extra nezajímala, prostě to přišlo samo, ještě bych podotkla že v obouch případech jsem spala v pokoji sama. Co si o tom myslíte vy?????

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17168 příspěvků 10.07.19 14:03
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 17 let a poslední cca. 3 měsíce se mi stává jen tak z ničeho nic, že jednou za čas mi v hlavě vždycky proletí nějáký sen na který jsem si nevzpoměla už třeba 7 let, nebo který se mi zdál když jsem byla ještě hodně malá. Je to hodně zvláštní pocit, tak jsem se vás chtěla zeptat jestli se někomu z vás nestává třeba to samé?????
Nevím, jestli to má mezi sebou nějakou spojitost, ale teď teda k těm Lucidním snům. první sen se mi zdál zhruba před týdnem byla jsem po noční a šla si lehnout k sestře do pokoje, v zápětí jsem usnula a probudila se na tom samém místě kde jsem usnula, vím, že sen netrval moc dlouho a už si ho ani přesně nepamatuji, ale mohla jsem v něm všechno ovládat. Chvíli jsem v tom snu chodila po pokoji a přišlo mi to všechno hodně živé, byl to pro mě zvláštní pocit, ale jak říkam sen netrval moc dlouho. Minulou noc se mi zdál druhý takový sen, když jsem spala u přítelovích rodičů. Zajímavé na tom bylo, že stejně jako v prvním snu jsem se „probudila“ na místě kde jsem šla spát, tak celý sen začal. Myslím si, že tentokrát to bylo o dost silnější. Dokonce si pamatuji, že jsem se ve snu obávala toho že doopravdy chodím po bytě a jsem náměsíčná, což by mohlo vypadat docela komicky????Byl to velice živý sen. To by bylo asi vše, k mím nočním výletům, nikdy jsem se o lucidní snění nějak extra nezajímala, prostě to přišlo samo, ještě bych podotkla že v obouch případech jsem spala v pokoji sama. Co si o tom myslíte vy?????
Že se máš zajímat o pravopis. Jinak neodmaturuješ.
spiritt
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 5 inzerátů 10.07.19 14:11

Ale tohle spíš než lucidní snění vypadá jako astrální cestování, kdy duše opustí tělo a může si cestovat, kde chce. V lucidních snech si sice taky můžeš dělat, co chceš, ale většinou jsi v úplně jiném prostředí, prostě klasický sen, jen si ho ovládáš podle sebe. Ale tohle probuzení na reálném místě, kde jsi usnula vypadá opravdu spíš na to astrální cestování. A s tim tedy osobní zkušenost nemám..

Zástavanda
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 10 inzerátů 10.07.19 14:15

Ahoj ke mně lucidní snění přišlo taky tak nějak samo :) Jediné co mi na něm vadí, že si člověk při něm neodpočine a že ta hranice je fakt strašně tenká takže kolikrát sama sebe nějakým,,úkonem" ve snu vzbudím. Za chvilku budeš koukat co všechno budeš moci ve snu ovládat :D

Taky jedna
Extra třída :D 12042 příspěvků 10.07.19 14:34

Mě lucidní snění moc baví, vždycky zajásám, když to zjistím, že jsem zas v něm :D a honem vzpomínám co jsem chtěla zažít a co si chci dopřát… většinou se to ale stejně fantazií točí někam jinam… ale jak je to živé, tak se někdy bojím, že jsem vlastně vzhůru a případně se i probouzím (ale stále ve snu), někdy ani nemůžu poznat, které to probuzení už to pravé - tedy to pravé pak poznám - ale o některých předchozích si to taky myslím, že je to už ono… a je to pořád ještě sen. Já mívám snů hodně a živé a i na pokračování, bohužel už jsem párkrát zažila i spánkovou paralýzu, ale to je nepříjemný stav.

J_Doe
Závislačka 3376 příspěvků 10.07.19 16:50

Lucidní snění občas mívám, teda teď už dlouho ne, a je to super. Obvykle jej využívám k létání :-)

A co si o tom myslím? Nic. Nepřemýšlím o tom, ani jsem doteď nevěděla, že to má své pojmenování… :nevim:

Livlin
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 10.07.19 17:12

V 17 letech chodíš na noční?

Váš příspěvek
Reklama