Reklama

Lucka Vondráčková - stará alba z 90.let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AstraG
Závislačka 4397 příspěvků 21.01.18 11:46
Lucka Vondráčková - stará alba z 90.let

Ahojky,
chtěla jsem dcerce stáhnout staré písničky od Lucky Vondráčkové, ale nemůžu ty alba ke stažení nikde najít. Dají se stáhnout jen ty nové písničky. Mívala jsem kazetu, kde byli moc hezký písničky - album Rok 2060.
Dá se to někde najít? Na uložtu to není.

Reklama

Reakce:

free333
Neúnavná pisatelka 19244 příspěvků 21.01.18 11:50

@AstraG
zkus na youtube, tam je hodně starých písniček ;)

nesssinka
Extra třída :D 10063 příspěvků 3 inzeráty 21.01.18 11:51

tady Na Uložtu to album vidím.

nesssinka
Extra třída :D 10063 příspěvků 3 inzeráty 21.01.18 11:53

Tady

Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 21.01.18 11:54

Sice nevím, kde to stáhnout, ale já její písničky milovala jako malá! Hlavně album Marmeláda :D

AstraG
Závislačka 4397 příspěvků 21.01.18 12:51

@nesssinka tohle jsem stáhla, ale je to,,jedná dlouhá,, písnička, nedá se přecvakávat. Ale aspoň něco :-)

nesssinka
Extra třída :D 10063 příspěvků 3 inzeráty 21.01.18 15:05

@AstraG no na kazetě se to taky nedalo přecvakávat :mrgreen: ale je to tam víckrát, tak snad by tam nějaký ten soubor mohl být s písničkami zvlášť, já to cca 2 roky zpět stahovala a mám každou písničku zvlášť :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >