Lucka Vondráčková - stará alba z 90.let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AstraG
Závislačka 4423 příspěvků 21.01.18 11:46
Lucka Vondráčková - stará alba z 90.let

Ahojky,
chtěla jsem dcerce stáhnout staré písničky od Lucky Vondráčkové, ale nemůžu ty alba ke stažení nikde najít. Dají se stáhnout jen ty nové písničky. Mívala jsem kazetu, kde byli moc hezký písničky - album Rok 2060.
Dá se to někde najít? Na uložtu to není.

Reakce:
free333
Generální žvanilka 21236 příspěvků 21.01.18 11:50

@AstraG
zkus na youtube, tam je hodně starých písniček ;)

nesssinka
Extra třída :D 11031 příspěvků 21.01.18 11:51

tady Na Uložtu to album vidím.

nesssinka
Extra třída :D 11031 příspěvků 21.01.18 11:53
Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 21.01.18 11:54

Sice nevím, kde to stáhnout, ale já její písničky milovala jako malá! Hlavně album Marmeláda :D

AstraG
Závislačka 4423 příspěvků 21.01.18 12:51

@nesssinka tohle jsem stáhla, ale je to,,jedná dlouhá,, písnička, nedá se přecvakávat. Ale aspoň něco :-)

nesssinka
Extra třída :D 11031 příspěvků 21.01.18 15:05

@AstraG no na kazetě se to taky nedalo přecvakávat :mrgreen: ale je to tam víckrát, tak snad by tam nějaký ten soubor mohl být s písničkami zvlášť, já to cca 2 roky zpět stahovala a mám každou písničku zvlášť :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >