Lucka Vondráčková - stará alba z 90.let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AstraG
Závislačka 4373 příspěvků 21.01.18 11:46
Lucka Vondráčková - stará alba z 90.let

Ahojky,
chtěla jsem dcerce stáhnout staré písničky od Lucky Vondráčkové, ale nemůžu ty alba ke stažení nikde najít. Dají se stáhnout jen ty nové písničky. Mívala jsem kazetu, kde byli moc hezký písničky - album Rok 2060.
Dá se to někde najít? Na uložtu to není.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinefree333
Neúnavná pisatelka 18125 příspěvků 21.01.18 11:50

@AstraG
zkus na youtube, tam je hodně starých písniček ;)

nesssinka
Echt Kelišová 9638 příspěvků 3 inzeráty 21.01.18 11:51

tady Na Uložtu to album vidím.

nesssinka
Echt Kelišová 9638 příspěvků 3 inzeráty 21.01.18 11:53

Tady

Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 21.01.18 11:54

Sice nevím, kde to stáhnout, ale já její písničky milovala jako malá! Hlavně album Marmeláda :D

AstraG
Závislačka 4373 příspěvků 21.01.18 12:51

@nesssinka tohle jsem stáhla, ale je to,,jedná dlouhá,, písnička, nedá se přecvakávat. Ale aspoň něco :-)

nesssinka
Echt Kelišová 9638 příspěvků 3 inzeráty 21.01.18 15:05

@AstraG no na kazetě se to taky nedalo přecvakávat :mrgreen: ale je to tam víckrát, tak snad by tam nějaký ten soubor mohl být s písničkami zvlášť, já to cca 2 roky zpět stahovala a mám každou písničku zvlášť :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama