LUF syndrom a bazální teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sarink
Závislačka 4396 příspěvků 17.10.14 00:37
LUF syndrom a bazální teplota

Nevíte některá jak je to s bazální teplotou při LUF syndromu? Také stoupne po „pseudoovu“?

Tento měsíc jsem byla na folikulometrii a folikul nepraskl. Už má 25 mm, je dvoukomorový, takže je z něho cysta. Čeká se ještě na výsledky z krve, ale je jasné, že tento měsíc ovu nebyla.
Ale pravidelně několik let měřím bt a vzestup po ovu je velmi pozvolný a ani nedochází k výraznému poklesu v den ovu, nicméně dle grafu ovu je.
Tento měsíc jsem celý neměřila, ale dneska a včera 36,7, což je u mně poovulační teplota, ale podle utz nedošlo k ovulaci.
Tak teď nevím, jestli celou dobu k ovulaci nedochází nebo to je jenom tento cyklus :nevim:

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34544 příspěvků 17.10.14 06:20

@sarink myslim, ze BT se prave chova normalne mrcha. Ten folikul se luteinizuje, tzn zmeni ve slute telisko a normalne vyrabi progesteron, kterej tu BT zvedne. Neda se to zjistit, nez na UZ.
Hele ale na pri prvnim sledovanem cyklu v CAR taky nemela ovu - vubec jsem nemela folikul. Pak uz vzdycky a dve ze tri deti mam prirozene.

blumen
Hvězda diskuse 46837 příspěvků 17.10.14 06:49

@sarink ja mela krasny graf BT a zaroven cystu, takze za me bych verila jen UZV. Ale otehotnela jsem po te cyste hned nasledujici cyklus. :kytka:

sarink
Závislačka 4396 příspěvků 17.10.14 07:05

Je to teda mazec, holky, nikdy by mě nenapadlo, že třeba vůbec nemusím mít ovu, když testy jsou pozitivní a teplota stoupne :cert:
Manžel nemá moc dobrý spg, tak jsme to zatím nechávali tak a mysleli jsme, že je to asi tím. Včera jsem byla u dr. v šoku 8o

blumen
Hvězda diskuse 46837 příspěvků 17.10.14 07:07

@sarink to verim. Ale treba se to neopakuje kazdy cyklus. Ja tu cystu taky nemela pokazde, ale jen asi 2-3 krat. Budes ted chodit na UZV pravidelne?

sarink
Závislačka 4396 příspěvků 17.10.14 07:15

@blumen
Zatím nevím, ale můj doktor je velmi pečlivý, tak předpokládám, že jo. Říkal, že když se potvrdí, že to tak opravdu je, tak se pokusíme to léčit hormonálně a že je velká šance. Ale zároveň se uvidí jak dopadne kontrolní spg, kdyby špatně, tak doporučuje IUI.
Příští týden mám další kontrolu, tak tam se všechno dovím.
Budu doufat, že to taky budu mít jako ty, že to snad bude vyjímka :)
Ale právě už nevěřím, že nám to půjde bez doktorů. Už to necháváme náhodě moc dlouho. Ale na druhou stranu naděje umírá poslední :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >