Lullalové - kvalita a údržba - deky a hnízdečko

8973
17.7.21 06:56

Lullalove kvalita a údržba - deky a hnízdečko

Ahoj, chystám se nakoupit pár dek a hnízdečko od značky Lullalove, chci využít slevy. Jak je to ale s kvalitou a údržbou? Včera měli online přenos a pár holek tam psalo, že po vyprání deky vypadají o dost jinak :think: Vzhledem k těm cenám, stojí to za to? Nebo kde jinde koupit lehounké vzdušné deky a pak deky do autosedačky přes mimčo, do kočárku atd., když se narodí na podzim?

To hnízdečko je dostatečně velké? Dá se normálně prát?
Díky za postřehy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1934
17.7.21 07:08

Ahoj, my dostaly deku když se malá narodila. Je hezká, ale nevidim na ní nic extra, prostě deka. Máme bambusovou ten větší rozměr a mně tedy přijde na malé miminko hrozně těžká. Doporučuji najít obchod a zkouknout to osobně. Nám třeba jen leží ve skříni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8973
17.7.21 07:19

@zuza92 Já jsem hodila do košíku deky Merino, tenhle materiál by měl být obecně kvalitní, ale váhám, když jsou to Poláci a nějaká kritika tam včera zazněla :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4432
17.7.21 08:02

Podle mě je to hlavně reklama jako všechno jiného. Já zas podlehla kdysi Elodie Details a koupila jsem i deku za litr a je to úplně obyčejná deka :lol: hnizdecko a deku jsem pak objednala na bavlněném světě a hnízdo měl ještě druhy syn, hlavně kvůli tomu ze bylo paradne velké a deku má taky pořad a je úžasná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8973
17.7.21 08:04
@Verurizeckova píše:
Podle mě je to hlavně reklama jako všechno jiného. Já zas podlehla kdysi Elodie Details a koupila jsem i deku za litr a je to úplně obyčejná deka :lol: hnizdecko a deku jsem pak objednala na bavlněném světě a hnízdo měl ještě druhy syn, hlavně kvůli tomu ze bylo paradne velké a deku má taky pořad a je úžasná.

Dekuji, mrknu na bavlneny svet, neznam.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2360
17.7.21 08:16

Ja mam od lullalove dve deky tu velkou bambusovou (tu ma mala misto perinky) a i po vyprani stejna, za me super, jelikoz mala od miminka si davala vse pres hlavu a oni maji funkci ze se pod ni miminko nezadusi a jde dychat, mam takhle i lehkou letni do kocarku, plus i satek na hlavu a dalsi drobnosti a za me super znacka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8973
17.7.21 08:45
@terisek21 píše:
Ja mam od lullalove dve deky tu velkou bambusovou (tu ma mala misto perinky) a i po vyprani stejna, za me super, jelikoz mala od miminka si davala vse pres hlavu a oni maji funkci ze se pod ni miminko nezadusi a jde dychat, mam takhle i lehkou letni do kocarku, plus i satek na hlavu a dalsi drobnosti a za me super znacka

Diky a davas i do susicky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4125
17.7.21 08:55

Uplne obycejne deky, ktere stoji tolik proto, ze plati silene castky influencerum a reklame na instagramu. Taky jsem cetla, ze po vyprani nic moc. Ale na insta dobre :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2360
17.7.21 18:54

@MartinaCV nn nedavam, nemam sušičku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2360
17.7.21 18:55

@Kaileee zalezi na vlastnostech, tady maji skvele vlastnosti a u obyc deky jsem se bala, ze se mala pod ni udusi, kdyz si vse taha pres oblicej kdyz jde spat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat