Lumbální punkce u sv. Anny v Brně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
65
25.9.19 10:24

Lumbální punkce u sv. Anny v Brně

Ahoj, byl někdo z vás na lumbální punkci u sv. Anny? Používají atraumatickou jehlu a jak dlouho tam potom budu muset ležet? Za jakoukoli zkušenost jak to probíhá budu ráda. Díky. Čeká mě to za dva týdny :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28234
25.9.19 10:44

@Martinare tam zavolej a zeptej se, ne? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
25.9.19 11:03

Jaj, nevím, co je automatická jehla, dělali mi lumbálku u sv. Anny po kolapsu z přepracování. Neříkali mi, čím to dělají, tak netuším, jak bych poznala.
Příjemné to nebylo, žádná tragédie, člověk to musí chvilku vydržet. Pamatuju si, že po vpichu jsem cítila extrémní žízeň. Ani ne hodinu po lumbálce mě vezli přes kočičáky na magnetickou rezonanci hlavy, ale byli všichni velmi příjemní a lidští, takže to vnímám celé jako pozitivní zkušenost. Zkušenost s lumbálkami a magnetem dítěte v dětské byla daleko traumatičtější jednak díky nezkušenosti, jednak kvůli skutečně nepříjemnému přístupu personálu na neurologii i na rezonanci. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3432
25.9.19 11:06

@Martinare atrauma jehlu nehradí pojišťovna, musíš si o ni říct, popř. sama koupit - stojí asi 2 - 3 stovky (nevím, jak to chodí u sv. Anny, byla jsem jinde). Zvolej tam a zeptej se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
30.9.19 17:28
@Martinare píše:
Ahoj, byl někdo z vás na lumbální punkci u sv. Anny? Používají atraumatickou jehlu a jak dlouho tam potom budu muset ležet? Za jakoukoli zkušenost jak to probíhá budu ráda. Díky. Čeká mě to za dva týdny :(

Ahoj, už víte něco blíže? Taky mě to čeká u sv. Anny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
3.3.20 20:24

@Martinare můžu se zeptat jak to probíhalo? Mám jit zítra a Dr. Říkala že si tam dve hodiny polezim. Ale v papirech co mi dala.na přečtení je něco o tom, že se buď hospitalizuke pacient alespoň na 24 hodin a nebo z nějakých důvodů se dělá ambulantně. Tak jsem trochu zmatená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat