Lupenka a tetovani a indulona prosim poradte

Anonymní
20.10.20 20:51

Lupenka a tetovani a indulona prosim poradte

Ahoj holky mam problem s lupenkou no mam ji 6 let a konecne jsem si sla udelat vysnene tetovani na ruku jenze udelala se mi lupenka - puntik na tetovani uprostred pisma a vytvareji se dalsi nastesti se to zatim neloupe ale nevim co bude pak jako s tetovanim?? A dalsi vec bohuzel uz nemam masticku tak jsem se namazala -Indulona- mesickova mast na ruce.. Jinci masticku nemam :( doktor neordinuje :( tak nevim jestli jsem udelala dobre. Lupenku mam po celem tele :zed: :,( dekuji moc za odpovedi a zkusenosti :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
755
20.10.20 21:00

Hlavne ne mesicek, ten to tetovani muze smazat. Klasickou vazelinu bez mesicku a nebo sadlo,.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
20.10.20 21:00

Mám lupenku 13 let a asi 7 tetování (všechny udělané až s nemocí).. Hodně udělá stres. Rozhodně se nějakým „flíčkem“ nestresuj a nech to po psychické stránce být. Zkrátka si natírej kérku klidně tou indulonou a uvidíš, jak to dopadne.

Já měla všechny kérky v pořádku, nikdy jsem neměla problém.
Poslední tetování jsem si nechávala dělat na nárt v době, kdy jsem se rozváděla. Psychika v háji a tetování taky. Přes ložiska nešlo ani poznat, co že jsem si to vlastně dala na kůži za obrázek a byla jsem smířená s tím, že tetování je nadobro zničené. Po nějakém čase jsem se hodila do klidu a tetování je kupodivu krásné a nezničené. Ani bych nepoznala, že rok zpět to byl jen jeden velký šupinatý hnus.

Pochopitelně každé tělo je jiné a tetování se ti opravdu může zničit.. Ale když nad tím budeš moc přemýšlet, řešit to, tak to bude horší. Nech to být, natírej a ono to nějak dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 21:06

ZAKLADATELKA

Dekuji vam.moc holky :) ale ja se natrela cela s tou indulonou a to prave nevim jestli jeto spatne :,( a moc dekuji za rady :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
17183
20.10.20 21:22
@Anonymní píše:
Dekuji vam.moc holky :) ale ja se natrela cela s tou indulonou a to prave nevim jestli jeto spatne :,( a moc dekuji za rady :hug:

@Mentalist
podle mně, kdo má lupénku a nechá se tetovat, tak je dbl… hodně hloupý člověk, ale tak ničíte si vlastní zdraví, vlastní kůži

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.10.20 21:27

Mě pomáhá kosmetika Dr. Michaels. Drahé, ale jediné co mi fakt pomůže. U lupénky je důležité se mazat se a promazavat. Jinak s tetováním nemám zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8085
20.10.20 21:30
@Anonymní píše:
Ahoj holky mam problem s lupenkou no mam ji 6 let a konecne jsem si sla udelat vysnene tetovani na ruku jenze udelala se mi lupenka - puntik na tetovani uprostred pisma a vytvareji se dalsi nastesti se to zatim neloupe ale nevim co bude pak jako s tetovanim?? A dalsi vec bohuzel uz nemam masticku tak jsem se namazala -Indulona- mesickova mast na ruce.. Jinci masticku nemam :( doktor neordinuje :( tak nevim jestli jsem udelala dobre. Lupenku mam po celem tele :zed: :,( dekuji moc za odpovedi a zkusenosti :)

Bacha na těžké mastičky.. tetování se může rozpit, nebo stroupek sloupnes..a to tě tater normálně keroval když máš lupénku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 21:31

ZAKLADATELKA

@stinga proc debil? To se nemam tetovat jen skrz to ze mam lupenku? Uz tak se sama sobe nelibim tak jsem chtela trosku spestreni sve kuzi nez cervene a hnusne fleky.. Ale kdo to nema nevi.. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 21:33

ZAKLADATELKA

@Skaiqy no on otom nevedel ja nevedela ze to musim rict :,( chtela jsem mit neco pekneho nez jen fleky :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
297
20.10.20 21:39

Co mýdlo nasil? Mně to pomáhá, na šupinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17499
20.10.20 21:47

Jsi hloupá, sorry. Nechat se tetovat s lupenkou a ještě hodně aktivní, to je stejně inteligentní jako si jít zaplavat se zápalem plic. Máš dělat všechno, aby jsi to dostala do remise, ne, aby jsi té kůži ještě ubližovala. Zatím to maž tím, co má a urychleně na kožní, aby ti dali mast na lupenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9315
20.10.20 21:50

No, taky nechápu, proč jsi si to nechala dělat. Já mám atopický ekzém sem tam flek po těle, tetování na předloktí a když se mi udělal okolo, vypadalo to strašně. Mít lupenku po celém těle ( a fakt vím, jak to vypadá, má jo ségra celý život), tak do toho v životě nejdu. Ne, indulona ti neublíží, neboj se. Spousta lidí na ni nedá dopustit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17183
20.10.20 22:00
@Anonymní píše:
@stinga proc debil? To se nemam tetovat jen skrz to ze mam lupenku? Uz tak se sama sobe nelibim tak jsem chtela trosku spestreni sve kuzi nez cervene a hnusne fleky.. Ale kdo to nema nevi.. :roll:

no protože kůže je nemocná, a ty si ji necháš propichovat jehlou a zavádět tam barvivo - prostě ty si máš svou kůži ošetřovat a hýčkat a ne ji ničit tak agresivním způsobem - jako chápu tě, že chceš být zajímavější, ale není to rozumné, opravdu ne, ale už se stalo - tak asi bych šla aspoň do lékárny koupit nějakou dobrou mast, která může na lupénku být

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17499
20.10.20 22:08
@Anonymní píše:
@stinga proc debil? To se nemam tetovat jen skrz to ze mam lupenku? Uz tak se sama sobe nelibim tak jsem chtela trosku spestreni sve kuzi nez cervene a hnusne fleky.. Ale kdo to nema nevi.. :roll:

Lupenku mám, ale taková chujovina by mě nenapadla. Ano, skrz to, že máš lupenku se nemáš nechávat tetovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9315
20.10.20 22:10

A jinak, udivuje mě, že jako člověk léčící se s lupenkou nevíš, že můžeš mít alergii na vše možné, hlavně chemii a tatérovi to nenahlásíš. Navíc tvoje nemoc může výsledek ovlivnit a vědět to měl dopředu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama