Lupénka ve vlasech - měl někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  22.03.18 14:36
Lupénka ve vlasech - měl někdo?

Potýkala se některá z vás s lupénkou na hlavě? Resp. ve vlasech? Objevila se mi za pravým uchem. Kožař mi napsal Belosal, ale vůbec nepomáhá a mastí se mi po něm vlasy. Už nevím, co s tím mám víc dělat. Používám dětský šampon, žádné další přípravky na vlasy nedávám :( :( Nemáte někdo nějakou radu prosím? raději anonymně.

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 4637 příspěvků 22.03.18 14:42

Zajdi za ním, ať ti napíše něco jiného. První mast nemusí zabrat. Mě spolehlivě zabírá triamcynolon.

zuzanka003
Kelišová 7410 příspěvků 22.03.18 16:25

Já si umývám hlavu jen šamponem z Lidlu proti lupám - nechci dělat reklamu. celkem to zklidní hodně. a pomáhá mi obarvit si hlavu :)

Kacaba90
Povídálka 43 příspěvků 23.03.18 11:40

Mi pomáhal nizoral z lékárny, vzdycky to trosku zklidnil…kozni mi vzdycky napsala nejakou vodicku, která jako jediná pomáhala, ale už se asi nevyrábí (nenašla jsem)…jinak jsem to měla vždycky hrozné na jaře a na podzim, v létě a v zimě dobrý…teď jsem brala kortikoidy na jinou nemoc a vymizelo to úplně

Anonymka89
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 23.03.18 20:31
@Anonymní píše:
Potýkala se některá z vás s lupénkou na hlavě? Resp. ve vlasech? Objevila se mi za pravým uchem. Kožař mi napsal Belosal, ale vůbec nepomáhá a mastí se mi po něm vlasy. Už nevím, co s tím mám víc dělat. Používám dětský šampon, žádné další přípravky na vlasy nedávám :( :( Nemáte někdo nějakou radu prosím? raději anonymně.

Mně kožní předepsal nějakou vodičku, bohužel už nevím název. Jinak mně se dělají tyhle šupiny po celé hlavě, kromě zvýšené vodičky pomohlo pouze přestat si mít vlasy jakýmkoliv šamponem a místo toho používat na mytí pouze kondicionér. Nemusí sednout každému, ale mně pomohlo skutečně jako jediné po vodičce, která mi dycky hned došla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama