Boty Lurchi (Salamander) zkušenosti

273
13.5.16 22:38

Lurchi (Salamander) zkusenosti

Zdravim vsechny, co si momentalne lamou hlavu nad detskyma botickama… znacek je spousta…ale nikde nemuzu najit nejake ohlasy na boticky od Lurchi. Mate zkusenosti? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10468
7.12.16 22:14

Vím, že dotaz už je staršího data, ale třeba moje odpověď někomu pomůže v rozhodování. Do teď jsem kupovala jen značky Elefanten a Primigi, obě značky mi vyhovují a jsem moc spokojená. Nyní jsem hledala zimní boty pro syna, chtěla jsem Primigi. Našla jsem jedny moc pěkné, cena ucházející, velikost měli a tak, že mám vybráno, pak jsem ale zjistila, že sice vypadají jako Primigi, ale Primigi to nejsou :D Nikdy jsem o značce Lurchi neslyšela a tak jsem začala hledat. Je to německá značka a boty by to měly být kvalitní, riskla jsem to a dneska přišly. A musím říct, že jsem spokojená moc, ještě uvidíme jak obstojí ve sněhu a břečce, ale co se samotné boty týče, tak mohu jen doporučit, bota je lehká, podrážka měkká, ale bota sama o sobě bytelná, takže pokud se neobjeví nějaký zádrhel během nošení, tak to určitě nejsou poslední boty této značky, protože co jsem koukala, tak dělají moc pěkné boty i ve větších velikostech a hlavně splňují vše co od boty očekávám (a že jako fyzioterapeut čekám hodně)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5977
7.12.16 22:31

@Bibi30 Máme taky jedny, koupené taky „z nouze“ Jsou vysoké, podzimní (nemají beránka uvnitř). Na tkaničky a na zip. Už mi v tom vlítl do louže, která mu byla tak po kolena (fakt jsem to nečekala 8o ) vytáhla jsem kluka celkem hned a normálně měl v botách sucho. Takže asi dobrý. Akorát teď mi je odmítá nosit :-) Má takové období.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
12.1.17 13:28

Děkuji za kladné ohlasy. Já taky vyzkoušela na dcerce boty Lurchi celoročky, a byla jsem moc spokojená. Tehdy jsem ještě moc zkušenosté s dětskýma botičkama moc neměla, teĎ už mám o trošku víc.
Musím ale říct, že co jsem se dívala na nalší modely od Lurchi třeba celoroky nebo i zimní, jsou v nich rozdíly. Některé modely mi přijdou propracovanější a betelnější…ale to jsem zjistila, že je u více značek, např. D.D.Step. konkrétně sandálky na léto. Jedny byly krásně ohebné a model vedle úplný tuhoš podrážka.
Takže opět tu platí pravidlo jako snad u všech bot, nejlíp si osahat a vyzkoušet konkrétní botičky a rozhodnout se podle svého nejlepšího svědomí. :-)
Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
9.2.17 13:23

@Bibi30 A jsou to botky spíše na úzkou nebo širší nožku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5977
9.2.17 13:36

@novabara spíš užší. Normálně nosí kluk superfitky, ty jsou taky na užší, krom toho je drobek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
9.2.17 18:27

@Ornwen Tak to je super…obě děti právě taky nosí superfity a je strašně těžké najít jinou značku, která by jim padla a přitom byla ohebná a lehká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
26.2.17 20:50

My měli model, kdy byla botka spíše na širší nohu. Dcera měla baculatou nožku. Teď už tak nemá…
Byl to tento model. Prodavačka nám je doporučila na širší nohu, kdo byste sháněl. A na dětské nožce vypadaly parádně. :-)
https://www.detskeboty.cz/…566-29-1.htm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
26.2.17 20:50

My měli model, kdy byla botka spíše na širší nohu. Dcera měla baculatou nožku. Teď už tak nemá…
Byl to tento model. Prodavačka nám je doporučila na širší nohu, kdo byste sháněl. A na dětské nožce vypadaly parádně. :-)
https://www.detskeboty.cz/…566-29-1.htm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat