Lush vzorky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pvlnak
Nováček 1 příspěvek 18.07.18 10:55
Lush vzorky

Ahojky, jsem tady nová. Nemám žádné děti, ale jak jsem koukala, tak to zde není takový problém :) Nedávno jsem objevila kosmetiku Lush a uplne jsem se do ni zamilovala :srdce: mám doma asi 3 produkty a maximálně mi vyhovují :palec: chci se tady zeptat jaké vy máte zkušenosti a co doporučujete ;) jako nováček bych chtěla vyzkoušet nějaké vzorky, a ne hned kupovat za plnou cenu… nevíte jestli se u nich dají vzorky zakoupit? Moc děkuji všem za tipy :andel: hezký den :mavam:

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10413 příspěvků 18.07.18 11:59

Vzorky ti dají zdarma na prodejně ;) mne ta značka nevyhovuje, ale kamarádka od nich miluje takové ty rozpustné kostky do koupele

Freesia
Kecalka 293 příspěvků 18.07.18 12:12

Mám ráda šampon BIG a I Love Juicy. A miluju čistící roládky - momentálně mám Let The Good Times Roll - nádherně voní a pleť mám po ní krásně hebkou.
Taky jsem byla spokojená s jejich make-upem a transparentním pudrem.

Mám v plánu vyzkoušet nějaký pleťový krém, ale ta cena mě zatím dost odrazuje.

EvulinkaH
Kecalka 354 příspěvků 18.07.18 16:01

Miluji jejich vlasovou kosmetiku-šampony I Love Juicy, Rehab, Cynthia Sylvia Stout, šampuk Karma Komba, New, kondicioner Veganese, hennu. Pak používám krém Vanishing :srdce: (teď mám Imperialis a s tím tak spokojená nejsem). Ale mám všechno z Anglie.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >