Luxusní klub Vita Sana

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verulicek  01.10.14 18:16
Luxusní klub Vita Sana

Znáte? Chodíte tam někdo? Případně uvažujete nad tím?

Reklama

Reklama

Reakce:

sissi79  01.10.14 20:06

My byli s chlapem mrknout ve Zline a ne.. Neoslovilo nas to. Samej clenskej poplatek s urcenim dopo odpo… :nevim: navic nikdo „normalni“, chlapi co tam byli tak poradne necvicili aby se nezpotili, takze kdybych jela smrdela bych tam nejvic :lol: takova snobarna.. a v saune se nakrucoval predemnou trapnej nahac :lol: :lol: lektorka vedela prd o cvicich.. uz sem byla na lepsich mistech ;)

verulicek  01.10.14 20:08

@sissi79 no…drsný názor..já jsem tam třeba spokojená nadmíru a vyhovuje mi to…i při mateřské jsem si tam dost zacvičila i odpočinula :nevim:

sissi79  01.10.14 20:14
@verulicek píše:
@sissi79 no…drsný názor..já jsem tam třeba spokojená nadmíru a vyhovuje mi to…i při mateřské jsem si tam dost zacvičila i odpočinula :nevim:

Rak zalezi kdes byla.. bud jsme vychytali blbou lektorku bo nevim.. nam to proste nesedlo tak chodime jinam :nevim:

verulicek  01.10.14 20:33

@sissi79 byla jsem všude možně :-) nejvíc mě baví pilates (to tam vede Urbanová Eva - řekla bych jeden z předních lektorů v republice), ale byla jsem i na trampolínkách před těhotenstvím, racewalker, bosu, powerjógu…všechno mě bavilo, abych pravdu řekla, spíš jsem měla problém si z nabídky vybrat - nejraděj bych dělala všechno :-D teď ještě otevřeli dance institut, a tam vypadá fakt dobře ten kurz PoleDance, který mají i pro začátečníky…

sissi79  01.10.14 20:36
@verulicek píše:
@sissi79 byla jsem všude možně :-) nejvíc mě baví pilates (to tam vede Urbanová Eva - řekla bych jeden z předních lektorů v republice), ale byla jsem i na trampolínkách před těhotenstvím, racewalker, bosu, powerjógu…všechno mě bavilo, abych pravdu řekla, spíš jsem měla problém si z nabídky vybrat - nejraděj bych dělala všechno :-D teď ještě otevřeli dance institut, a tam vypadá fakt dobře ten kurz PoleDance, který mají i pro začátečníky…

Chodis do Zlinskeho? Ja zacla chodit jinam na alpinning a desne me to bavi :jazyk: :jazyk:

verulicek  01.10.14 20:46

@sissi79 jo jo do zlínského…on je i nějaký jiný?

sissi79  01.10.14 21:16
@verulicek píše:
@sissi79 jo jo do zlínského…on je i nějaký jiný?

Ja ani nevim :mrgreen: my tenkrat byli u Yreny..? No a z chlapa byla tak pos.ana ze div mu nesedla na klin, slevnovala vsechno jak vztekla.. detsky koutek nezaujal a chlap z ni byl vyriteny, bylo mu to neprijemny.. :nevim:

verulicek  01.10.14 21:31

@sissi79 se mi zdá že snad ani nemluvíme o stejném klubu :-D kdy jste tam probůh byli? :lol: :lol: :lol:

sissi79  01.10.14 21:43
@verulicek píše:
@sissi79 se mi zdá že snad ani nemluvíme o stejném klubu :-D kdy jste tam probůh byli? :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: naproti Zlatymu jablku? V poslednim patre jak je tesco? ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Originální školní potřeby? I letos frčí superhrdinové a princezny

Spolu s prvním zářijovým dnem přibude na nákupní list rodičů i spousta nových... číst dále >

Lesní školky: Mimo normy, ale podle představ rodičů

Lesní školky jsou alternativou pro rodiče, kteří více než sterilnímu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Mirky: Syn bude otcem, ale dítě nejspíš není jeho

Tak jsem se dočkala, budu babičkou. Mám skvělou snachu, bezvadného syna a... číst dále >

Piperová: Ve třiceti po mně nemůžete chtít, abych vypadala na dvacet

Britské herečky Billie Piperová (34) se dotklo, že se do ní opřeli někteří... číst dále >

Reklama