Luxusní restaurace v Praze - dotaz

Anonymni
4.8.09 19:36

Luxusni restaurace v Praze - dotaz

Ahoj holky.
Tatkovi se blizi narozeneny a rikala jsem si, ze bych mu dala jako darek darkovy certifikat do nejake luxusni restaurace v Praze. Zijeme ale v zahranici, takze o tech restauracich nemam vubec prehled.

Chci se zeptat -
1. Je vubec mozne u nas zakoupit darkovy certifikat do nejake restaurace nebo neni?
2. Mate nejake dobre tipy na moc peknou restauraci, kde dobre vari?

Darkovy certifikat by byl na 1000 Kc (sel by s mamkou).
Dekuji moc, Alena.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10813
4.8.09 19:39

ahoj obavam se ze v Praze to bude cenove spis na nejakou prijemnou restauraci nez na luxusni… poukaz na 1000 bych dokazala ve dvou utratit celkem lehce i tady v LBC…a uz parkrat jsem poukazy na neco davala a i kdyz na to nebyli zavedeni tak ochotne vyhoveli- ale zalezi na lidech… kazdopadne i kdyz nekde tohle nemaji v nabidce myslim ze je to o domluve- prijdes zaplatis dohodnete se- a bd si udelas poukaz nejaky Ty nebo ho budou mit oni- hotovka- treba prazandy pridaji nejake tipy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.8.09 19:46

za tisicovku toho v Praze moc luxusniho nebude :oops:
ja mam rada Cafe Colonial http://www.lecafecolonial.cz/ v centru, hned vedle zidovsky ctvrte.
neni to extra drahy, je to pekny a stylovy, mozna ze se vejdes i do ty tisicovky, ale bez vina a alkoholu.

• Nahlásit
  • Citovat
13772
4.8.09 19:49

imperial , dokonala kuchyne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
4.8.09 19:54

Ja v Praze bydlim, ale nejsem expert na restaurace (a uz vubec ne luxusni). Ale taky si myslim, ze s 1000 Kc to moc extra luxus nebude. A nebo jo, ale ne nadlouho :) My chodime jist ven obcas, urcite ne do luxusni restaurace, ale ani do nejlevnejsi. Za obed platime tak cca 600Kc ve trech (dcera 3 roky, polivku jen manzel, jinak vicemene jidlo a piti, zadne dlouhe vysedavani).

My jsme nasim k vyroci svatby kupovali nocleh na Jestedu a k tomu dorovnali do kulate sumy utratu na vecer (coz bylo neco malo pres 1000 Kc). Ani nevim, jestli nasi pak neco doplaceli, jeste jsem s nimi poradne od te doby nemluvila. Nebylo to v Praze, ale luxus pry jo (rikali nasi, ale oni jsou zvykli spis hodne setrit, takze pro ne luxus je to, co pro vetsinu lidi mozna jen standard). Segra, kdyz to domlouvala, tak chtela, aby tato castka byla jen zaloha a ze kdyby utratili vic, ze to dorovname pak. To ale neslo a ja to na jednu stranu chapu. Tak takhle by to snad slo domluvit i jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.8.09 20:02

Cervena tabulka, Ambiente brasileiro - ale tisic Kc je malo, jeste jeden pridej :)

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
5556
4.8.09 20:12

Ahoj, já doporučuju toto:
www.ambi.cz -nejlepší je ten typ brasileiro. Ale určitě by ještě dopláceli, 1000 pro 2 není nic moc :?
Dárkové certifikáty určitě mají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1283
4.8.09 20:15

ahojky,

já bych taky doporučila Ambiente brasileiro. my dostali poukázku jako svatební dar od kolegů z práce a spokojenost velká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
4.8.09 20:24

Taky bych šla do Brasileira :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1609
4.8.09 20:43

Doporučuju Aromi - skutečně italská kuchyně :D ne napodobenina. Kousek od Jiřího z Poděbrad, myslím, že web mají www.aromi.cz
Teď je rozhovor s majitelem v Reflexu. Moc jsme si pochutnali, ale jak bylo řečeno výše 1000 Kč je vážně málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2704
4.8.09 20:56

Ambiente určitě, ale ještě lepší než Brasileiro (doporučuju spíš to u Staromáku než ve Slováči) je La Boheme Degustation (kandidát na hvězdičku Michelina). Ale ty tisícovky by byly potřeba minimálně tři…
A poukázky stoprocentně mají.

U ostatních nevím,jestli nabízejí poukázky.

Aromi - hlavně ryby
Imperial
Obecní dům
Mnohé hotelové restaurace - Radisson SAS, Corinthia…

Podívej se na www.grand-restaurant.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
4.8.09 21:27

Obecní dům nebrat. Chodíme tam každý Vánoce na véču, mají pidi porce (ve Francouzské restauraci - trochu se v poslední době polepšili, ale stejně jsme minule po 5ti chodech pokračovali do KFC na poříčí :-)). V Brasileiru se člověk může přecpat grilovaným masem a grilovaným ananasem k prasknutí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.8.09 21:48

Holky - vy jste zlaty! Dekuju vsem moc za tipy. Ja jak zijeme v zahranici nemam absolutne prehled o tech cenach. Myslela jsem, ze tisic je ok - ale jak vidim, tak jsem na omylu… :-) Urcite jeste minimalne dalsi tisicovku pridam - at se rozsoupnou.
A neco z tech vasich tipu urco vyberu.

DIKY DIKY DIKY! Alena.

• Nahlásit
  • Citovat
2681
4.8.09 22:12

Já se taky přidám k Ambiente Brasileiro, zaplatíš nějakou cenu a může se taťka nafutrovat, co to dá. A zážitek úžasnej. Já bych zas doporučila ten Slováč, páč tam mají lepší suši. Mám pocit, že za jednoho se platí něco mezi 500 a 600 plus si musíš zaplatit pití. A jestli má narozky, můžeš mu objednat dort se svíčkama, který mu přinese zástup číšníků, který přitom mlátěj do bubnů, taky moc pěkný :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.8.09 22:17
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama