Lycopodium 9CH - zkušenosti s homepatiky na nechutenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
FifthElement
Kecalka 117 příspěvků 03.12.17 08:37
Lycopodium 9CH - zkusenosti s homeopatiky na nechutenstvi

Hezky den vsem :mavam:, chtela jsem se zeptat, jestli nemate nekdo zkusenosti s homeopatiky Lycopodium 9CH. Dcerka nerada ji, vsechno do ni musim nasilim natlacit, do toho trpi dost na bolesti briska. Dopatrala jsem se, ze tyto homeopatika by mela pomoci pri nechutenstvi i problemech s briskem. Mate s tim nektera maminka zkusenosti prosim? Uz jsem z toho meho ditka zoufala :zed:

Reakce:
JDanca87
Nováček 1 příspěvek 19.11.18 09:37

Hezký den. Vím, že jste sem psala už před rokem… Ale chtěla jsem se zeptat, jestli jste nakonec tyto homeopatika vyzkoušela a jak Vám zabraly? Já má tu samou holčičku doma. Od narození jí musim nutit každé jídlo ( od 2. měsíce je na UM). A stále se to nejlepší (teď jí je 3,5 měsíce). Moc děkuji za Vaší odpověď.

FifthElement
Kecalka 117 příspěvků 19.11.18 14:09

Dobry den, nam lycopodium velice pomohlo, to musim rict, ze ano. Ikdyz jsem toho zkousela vic a strasne se s ni natrapila. Ted zpetne muzu rict, ze mala mela skryty reflux a velke bolesti briska (porad na to trpi), taky spatne polykala a jidlo pro ni bylo velice neprijemne. To lycopodium to trosku utlumilo, ale stejne jsme bojovaly a to hodne. Pokud mate vic otazek, klidne napiste sz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

K Jiřímu má vstup zakázán. Proč Andrea nesmí navštívit otce své dcerky?

Ještě před několika měsíci patřila k jeho nejbližším osobám, a když na konci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >