Lyžařské středisko pro děti-hotel wellnes

1490
13.12.10 20:33

lyžařské středisko pro děti-hotel wellnes

Ahojky,
sháním tip na hotel wellnes s lyžařským střediskem pro děti ( Jeseníky, Beskydy - ale není podmínkou). Tedy nejlépe vylézt z hotelu a mít svah buď pod nebo před hotelem. Lyžařskou skolku a snowpark a na večer alespoň bazén. (oželím snowpark)
Je mi jedno, kde v ČR.
Sama můžu doporučit hotel Stella na Špičáku na Šumavě (sice to není žádný luxus, ale dobře vařili a hlavně svah byl hned u hotelu, lyžařská školka fungovala skvěle, takový ten typický ROH hotel…)
Nebylo nás tam moc, takže taková pohoda, klid.
pet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

55583
13.12.10 20:39

MY JEDEM sem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
13.12.10 20:50

Alpako a kde je ten lyžařský svah? Má představa je, že dítě strčím do školky a půjdu si zalyžovat a že nebudu muset přejíždět autem - rvát dítě do sedačky a zpět, čekat než topení najede, ometat auto atd..
Ale jinak to vypadá moc pěkně:-). Vířivka je taky fajn.
pet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
13.12.10 20:56

Ty jo,to vypadá parádně :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55583
13.12.10 20:56

škola i svah tam je, ale opravdu spíš pro děti. pro opravdové lyžaře ne. :-( my tam běžkujem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1214
13.12.10 20:57

No nevím jak snowpark, my tam vždycky byli na podzim bo na jaře, ale co tady: www.valachy.cz (Lanterna nebo Horal).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
13.12.10 21:23

my jedeme sem http://www.hotel-staraposta.cz/ a doufám, že to bude fajn

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3356
13.12.10 21:30

http://www.relaxkolstejn.cz/

jen nevím, jak daleko je to od svahu, ale prý je to tam super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pet14- nepřihlášená
14.12.10 10:19

Ahojky, my jen lyžujem :-(, běžky nás bohužel neoslovily, moc mi to klouzalo…
Ten kolstejn je určitě dobrý typ - známá tam byla v létě a byla maximálně spokojená (welness víkend pro ženy), jen mne nenapadlo, že se tam dá lyžovat. Svah je prý naproti - ještě musím vygoglit to lyžařské středisko, jak vypadá,ale je tam lanovka, což je tedy super!
O té staré poště jsme uvažovali, moc s mi to líbilo, ale ten svah je nad tím hotelem a není mi jasné, jestli daleko či ne. Kdytam jedete? že bys dala vědět, jaké to tam bylo? Díky moc.
Na Valachy jsem koukala, luxusní!!! - zatím díky moc! Popřemýšlíme.

• Nahlásit
  • Citovat
pet14- nepřihlášená
14.12.10 10:20

bože, já neumím psát - dobrý tip! omlouvám se:-) pet

• Nahlásit
  • Citovat
711
15.12.10 22:18

Stará pošta - jedeme 14.2., dám vědět 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1214
16.12.10 20:32

Pet musím říct, že zatím v lepším welness než v Lanterně jsem zatím nebyla. Horal by teď měl mít víc, dlouho tam probíhala rekonstrukce a budování, takže aktuální stav neznám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
16.12.10 20:41

A jak tam vařili? Hranolky a steaky jsou určitě fajn, ale malého ho by to moc neoslovilo… A dětský koutek byl k dispozici? (To by byl bonus:-)
Díky?
My třeba byli v létě v hotelu Kopanice v Bílých Karpatech, který je celý uzpůsoben dětem a nádhera. Byl čtyřhvězdičkový, ale velice příjemný. Skvěle vařili, welness atd. Kdyby tam byl vlek před hotelem, ani o ničem jiném neuvažuji :-)
pet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1214
18.12.10 21:31

Mrkni tady, jsou tam i nějaký fotečky http://www.valachy.cz/…s-detmi.aspx
Na restauraci byli hrozně ochotní, ale co se konkrétního jídla týče, to nevím, malá byla ještě moc malá :o)). Ale myslím, že když tam zavoláš, řeknou ti určitě víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
4.1.11 18:36

Ahojky, tak bohužel až na jeden z vašich tipů bylo již obsazeno, skončili jsme tedy v hotelu Stará pošta. V podstatě jsme byli spokojeni. Hotel je hned u sjezdovky, která je fakt bezva - dvojsedačka (lehký kopec - modrá a červená sjezdovka), lyžařská školka, u lanovky se čekalo asi 5 min, takže vážně pohoda. Hotel je ucházející (3 hvězdičky), takový standard. Bohužel nedoporučuji polopenzi, která první den byla fajn, druhý den tedy otřesná. Snídaně byla v normě, švédké stoly. Dětský koutek je v restauraci, manžel to nazval vetešnictvím. Pravda malý si tam odbíhal hrát,ale moc tam toho nebylo (houpačka plastová,křesílko dětské IKEA, vláčkodráha, plyšáky (které nikdo nečistil:-(),panenka, kočárek, 1 kniha s říkánkami.V hotelu bylo ubytováno dost dětí, takže, když se tam sešly, tak tam moc místa nebylo. Ale dalo se to vydýchat…Bazén je stašně malý, ale vcelku se snaží, aby tam chodila jen 1 rodina. A ted kamén úrazu: mají jen jednu šatnu na převlékání, sprcha z bazénu je jen v místnosti s bazénem. Bazén chlorují ve velkém, po půl hodině mě svědila kůže a to nejsem atopik, malého jsem natírala pravidelně po koupání krémem, poprvé jsem to neudělala a krásně mi zčervenal. Lyžárnu sice mají,ale je to jen jedna velká místnost, kde si můžete dát věci, takže pokud důvěřujete hostům, že budou zamykat a jim samotným, tak tam věci v pohodě necháte. Lepší systém jsem zažila, každý pokoj měl svou skříňku, tak možná proto rýpu. No ztratit se nám nic neztratilo, nemám poslední výkřik módy, takže strach jsem neměla, ale skříňky jsou praktičtější, člověk pak ráno nehledá, kam mu dali lyže, boby či sáně…
Recepční je sice milá, ale navíc nemá. Obsluha v restauraci totéž,nemají v tom systém. Polévku zásadně nosí v míse a posílají ji po stolech, takže sedmý v pořádí ji má již chladnou,ale to oni neřeší. Polopenzi jsme tedy druhý den zrušili - důvod jediný, dostali jsme stejné maso jako den předem,pak jsme se šli mrknout na jídelníček - vepřové medajlonky se sýrovo česnekovou omáčkou, hranolky, další den: kuřecí medajlonky s hranolkami, špagety atd. Jo a ty špagety byly ve sprostém kečupu. Polévky byly v pohodě, chodili jsme na jídlo hned v šest,aby to nebylo tak studené.
Suma sumárum, lyžovačka super- vyhoda svahu a málo lidí, ubytování taky dobrý, bazen šel vydýchat, jídlo tedy doporučuji jen snídaně. A pokud si uděláte výlet směrem na Kouty nad Desnou, tak myslím v Loučné doporučuji restauraci Biograf (výborná svíčková a nejen to!, skvělá atmosféra, výborná obsluha!)
pet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama