Lyžování na Kvildě - ubytování

941
15.1.19 19:26

Lyžování na Kvildě - ubytování

Můžete někdo doporučit pěkné ubytování na Kvildě, možná i Zadov? Přemýšlíme, že bychom děti (4 a 9 let) vzali na lyžování třeba tak na 4 dny. Něco levnějšího, nejlépe s možností stravy a kopec nedaleko apartmánu. Té mladší bychom rádi zaplatili instruktora tak aby i tato možnost tam byla. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

9578
15.1.19 19:32

Co tyhle apartmány na Kvildě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9578
15.1.19 19:36
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
15.1.19 20:02

Hezké v Kvilde U HEŘMANŮ a penzion Nad Kvildou. Lyžařska školka v Kvilde je moc fajn, lépe zamluvte dopředu přes internet. U Zadova Baurů Dvůr. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58976
15.1.19 20:10
@mína77 píše:
Můžete někdo doporučit pěkné ubytování na Kvildě, možná i Zadov? Přemýšlíme, že bychom děti (4 a 9 let) vzali na lyžování třeba tak na 4 dny. Něco levnějšího, nejlépe s možností stravy a kopec nedaleko apartmánu. Té mladší bychom rádi zaplatili instruktora tak aby i tato možnost tam byla. Děkuji

Pochybuji, že ještě něco seženete. Ale levná je třeba ubytovna NP Šumava kvilda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16815
15.1.19 20:16

a termin je vam jedno nebo musite drzet jarni prázdniny kvůli staršímu? Protože to bude všechno pryc, ted je idealni doba - před sezonou levnejsi a zadny lidi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58976
15.1.19 20:35
@Hanka1 píše:
a termin je vam jedno nebo musite drzet jarni prázdniny kvůli staršímu? Protože to bude všechno pryc, ted je idealni doba - před sezonou levnejsi a zadny lidi…

na Kvildě a žádný lidi?… :think: To tak listopad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
941
15.1.19 20:58

@Hanka1 Jsem si vědoma, že je to na poslední chvíli.Chtěla jsem na jarní prázdniny, což máme hned první týden v únoru. Když nic neseženeme tak se nedá nic dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43766
15.1.19 21:01

@mína77 podívej se na booking, tam jsem sehnala vždycky úplně v pohodě.
Akorát sleduj situaci.. teď v tuhle chvíli se moc nedoporučuje, spoustu lyžařských areálů je zavřených kvůli návalům sněhu a padajícím stromům. Ale snad to do prázdnin bude ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16815
15.1.19 21:26
@Lama Lama píše:
na Kvildě a žádný lidi?… :think: To tak listopad.

tak myslim ne tolik lidi jako když ma pul Prahy prázdniny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43766
15.1.19 21:33
@Hanka1 píše:
tak myslim ne tolik lidi jako když ma pul Prahy prázdniny…

úplně si nemyslím, že zrovna Kvilda pocítí pražské prázdniny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16815
15.1.19 21:53

no tak slovíčkaříme, nevime jestli je zakladatelka z Prahy. Mne je to celkem jedno, ja jen ze od 1. února zacina serie jarnaku a proste to dobre ubytko uz byva rezervovane…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
941
15.1.19 21:59
@Hanka1 píše:
no tak slovíčkaříme, nevime jestli je zakladatelka z Prahy. Mne je to celkem jedno, ja jen ze od 1. února zacina serie jarnaku a proste to dobre ubytko uz byva rezervovane…

Jsem z českokrumlovska, manžel se trochu cuká kvůli penězům, tak stejně nakonec nevím zda pojedem. Spíš zjišťuji co by bylo a za kolik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama