Lyžování, ubytování Beskydy

134
8.10.19 12:31

Lyžování, ubytování Beskydy

Zdravím, potřebuji poradit s ubytováním nejlépe v Beskydech. Jezdíme se známými na prodloužený víkend do Jeseníků, letos to vypadá, že pojedeme sami a protože jsme z jihu Moravy říkala jsem si, že jsou Beskydy blíž. Vzhledem k tomu, že já nelyžuju, nijak nemám přehled, kde dá lyžovat, atd a nikdy jsem místa nevybírala.
Byla bych moc vděčná, kdyby mi někdo poradil kde se ubytovat, aby byla blízko sjezdovka(klidně i hodně) ;), kvůli synovi a aby i ubytko bylo fajn. Popř. i jiné vyžití. Nepotřebujeme na 3dny nic extra, ale kdyby někdo poradil i něco s wellnesem pro mně :*, kde to nebude stát majlant, nebránila bych se. Popř. i ty Jeseníky, kdo se vyzná., Jezdili jsme do Malé Morávky a k Rýmařovu, ale vždy do velké chaty pro více rodin.

Moc díky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10260
8.10.19 12:52

Mě napadl tenhle hotel v Bílé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2288
1.6.20 15:02

My objevili ubytování na Ostravici - Vesela Lama Apartmany, maji stranku na facebooku a tuším, že najdete i na bookingu a airbnb. Veškeré vybavení je součástí, paní majitelka je velmi vstřícná, kolem naleznete veškeré vyžití, Lysá hora na dosah a apartmán komplet po rekonstrukci :)) lyžařské svahy jsou také kousek, určitě pojedeme zase :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat