Lyžování v Rakousku s batoletem

4424
10.2.09 18:27

Lyžování v Rakousku s batoletem

Ahoj, nemáte někdo nějaký tip, kam jet „lyžovat“ do Rakouska s 16ti měsíčním batoletem? Nejde o jeho lyžování, ale něco, kde by pro něj byly nějaké atrakce. Představovala bych si to tak, že třeba dopoledne bychom sáňkovali nebo vzali běžky a Adámka do krosničky, tak hodinku běžkovali, pak poobědvali, já s Adámkem šla spát, táta si mohl zalyžovat a po spaní bychom zase sáňkovali nebo nějak blbli. A bylo by fajn, kdyby byly nějaké skluzavky, jezdící koberce, atd. Našla jsem různá střediska s atrakcemi pro děti, ale všude až od tří let :cry: Byla bych moc vděčná za tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35111
10.2.09 20:30

Teda není to trošku škoda peněz jet do Reichu s takhle nepoužitelnym dítětem, když ty si nezalyžuješ vůbec a manžel max půlku doby?

Já jsem teda socka, takže vždycky když jedem do zahraničí na lyže, tak se snažíme využít to do poslední minuty na svahu. S batoletem bych asi jela někam do čech. Ale taky nevim kam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4424
10.2.09 22:15

Tak to záleží na každém, jestli mu za to je, nebo není líto peněz, ne? Nám třeba ne, tak proto jsem chtěla ten tip a ne kritiku rozhodnutí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35111
11.2.09 09:20

promin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
11.2.09 11:40

Zuzajdik,

škoda, že nikdo nepíše, taky mě to zajímalo. Já bohužel tip na Rakousko nemám, ale dám Ti aspoň tip na italské středisko Sappada . Jezdíme tam už asi 5 let, a jsme spokojení. Je tam zábavný park pro děti Nevelandia, mrkni na fotky .

Jezdíme se známýma, kteří mají stejně starou holčičku. Poprvé tam malý byl, když mu bylo 19 měsíců. Užili jsme si hlavně procházky, skluzavky a boby. Loni už to bylo lepší, s manželem jsme se střídali po půldnech na sjezdovce. Letos už bude jezdit i prcek 8)

PS: pokud chceš to Rakousko, tak zkus ještě obejít cestovky, určitě poradí vhodné středisko. U Čedoku jsem viděla dost zajímavé tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
11.2.09 11:51

Ještě připojím užitečný odkaz http://www.zimni-alpy.cz/, můžeš tam najít informace o jednotlivých střediscích, vybavenosti, ubytování apod. Dokonce tam lze vyhledávat podle vzdálenosti střediska od vás.

Dobře vyber a pak napiš, kam jste jeli a jak jste byli spokojení.
Hezkou dovolenou!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4424
12.2.09 10:54

Díky za tipy, ty italské stránky zkusím se slovníkem:) Budu dál hledat a uvidíme;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
12.2.09 13:18

ahoj

tak kamkoliv jedeme my tak hledam na www.austria.info
kliknu na „pruvodce rakouskem“ tam dam interaktivni mapku,vlevo si vyberu „holiday themes“ a tam co zrovna vyzadujeme…
Na mapce se ti ukaze kde co je,ty si na to kliknes,das homepage a vybiras.

P.S. ty italske stranky od Petty jsou cesky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
13.2.09 09:56
zuzajdik píše:
Díky za tipy, ty italské stránky zkusím se slovníkem:) Budu dál hledat a uvidíme;)

Ty stránky o Sappadě jsou česky, takže slovník netřeba :wink:

A http://www.zimni-alpy.cz/…ani-v-alpach jsou stránky pro celou oblast Alp, takže nejen italská, ale i rakouská střediska a taky francouzská, švýcarská a německá 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama