Lyžování - vtipné příběhy, příběhy atd

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DzungaracekChlupacek
Kecalka 378 příspěvků 29.10.18 20:14
lyžování - vtipné příběhy, příběhy atd

Máte nějaký vtipný, nebo zajímavý příběh z lyžování? Sem s tím. :D

Reakce:

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 29.10.18 20:32

fujtajbl, lyže! naposledy když jsem stála na sjezdovkách, tak jsem brzdila o stromky, na běžkách zase radši spadnu, než aby se to rozjelo rychlejc než šnek… žádné veselé příhody z lyží nemám, protože jsou nebezpečné, rychlé a nemají mě rády :andel: radši na ně nejezím, jinak bych nejspíš byla hlavní postavou mnoha legračních příhod :jazyk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >