Lze pracovat jako realitní maklér při mateřské dovolené ?

913
1.12.18 18:29

Lza pracovat jako realitni Makler pri MD ?

Ahoj, mate prosim zkusenost? Dekuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1732
1.12.18 18:35

@Barborika Nemam zkusenost zrovna s timto typem prace, ale skoro bych rekla ze ne, ze by to byl mazec. Ledaze mas zajisteno hlidani a budes schopna si pevne vyhradit cas, kdy pracujes, jenze to se pak nebudes moci vzdy prizpusobit zajemcum/klientum a bude to naprd. A taky pokud budes kojit, musela bys asi odsavat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12902
1.12.18 19:42

Já tedy myslím, že pokud pobiras mateřskou, je přivýdělek omezený. RP má jiná pravidla, ale při pobírání PPM je to určitě přísnější. Tak se na to kdyžtak koukni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5789
1.12.18 20:19

Zazila jsem prohlidku s maklerkou s ditetem. Podotykam ze odpoledni/vecerni hodiny. A moc duvery to ve me nevyvolalo. Jako dite nijak nezlobilo, ale ta makléřka se mu aspon csstecne musele venovat.
Jinak promysli taky to, ze tam mas i sve pocatecni investice (vizitky, plakaty a pod) a fakt dost pochuzek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7827
2.12.18 16:36
@P4ja píše:
Já tedy myslím, že pokud pobiras mateřskou, je přivýdělek omezený. RP má jiná pravidla, ale při pobírání PPM je to určitě přísnější. Tak se na to kdyžtak koukni.

Při pobírání PPM nemůže vykonávat jen tu činnost, ze které nárok na PPM vznikl. Jinak může pracovat bez omezení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12902
2.12.18 16:38
@Lendeš píše:
Při pobírání PPM nemůže vykonávat jen tu činnost, ze které nárok na PPM vznikl. Jinak může pracovat bez omezení.

Děkuji za upřesnění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama