Lze pracovat jako realitní maklér při mateřské dovolené ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barborika
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 5 inzerátů 01.12.18 18:29
Lza pracovat jako realitni Makler pri MD ?

Ahoj, mate prosim zkusenost? Dekuji :mavam:

Reakce:
Helca83
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 01.12.18 18:35

@Barborika Nemam zkusenost zrovna s timto typem prace, ale skoro bych rekla ze ne, ze by to byl mazec. Ledaze mas zajisteno hlidani a budes schopna si pevne vyhradit cas, kdy pracujes, jenze to se pak nebudes moci vzdy prizpusobit zajemcum/klientum a bude to naprd. A taky pokud budes kojit, musela bys asi odsavat.

P4ja
Kelišová 7166 příspěvků 1 inzerát 01.12.18 19:42

Já tedy myslím, že pokud pobiras mateřskou, je přivýdělek omezený. RP má jiná pravidla, ale při pobírání PPM je to určitě přísnější. Tak se na to kdyžtak koukni.

Ornwen
Závislačka 4818 příspěvků 1 inzerát 01.12.18 20:19

Zazila jsem prohlidku s maklerkou s ditetem. Podotykam ze odpoledni/vecerni hodiny. A moc duvery to ve me nevyvolalo. Jako dite nijak nezlobilo, ale ta makléřka se mu aspon csstecne musele venovat.
Jinak promysli taky to, ze tam mas i sve pocatecni investice (vizitky, plakaty a pod) a fakt dost pochuzek.

Lendeš
Kelišová 5739 příspěvků 02.12.18 16:36
@P4ja píše:
Já tedy myslím, že pokud pobiras mateřskou, je přivýdělek omezený. RP má jiná pravidla, ale při pobírání PPM je to určitě přísnější. Tak se na to kdyžtak koukni.

Při pobírání PPM nemůže vykonávat jen tu činnost, ze které nárok na PPM vznikl. Jinak může pracovat bez omezení.

P4ja
Kelišová 7166 příspěvků 1 inzerát 02.12.18 16:38
@Lendeš píše:
Při pobírání PPM nemůže vykonávat jen tu činnost, ze které nárok na PPM vznikl. Jinak může pracovat bez omezení.

Děkuji za upřesnění.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >