Lze dát sirup Gastrotuss PRED kojením?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucimiminko
Stálice 74 příspěvků 23.02.18 15:00
Lze dat sirup Gastrotuss PRED kojenim?

Maminky, mam podezreni, ze muj 8 tydenni chlapecek trpi skrytym refluxem. Myslim si to proto, ze brzy po sani, ac drive z prsu a nyni i z lahve se zacne odtahovat, rudnout, kricet. Nedokazu ho uz nakrmit plnou davkou, musim davky delit. Po treba hodine az dvou se brisko uklidni a zase pije bez problemu nez zacne znovu plakat. Chtela bych vyzkouset dat mu sirup gastrotuss, ale jelikoz se mu obsah zaludku vraci uz pri jidle, tak si myslim, ze davat 5min po jidle je u nas uz pozde. Myslite, ze mohu vyzkouset dat uz pred jidlem, ze mu tim nejak neublizim?
Jinak davala jsem ted jednou po jidle a plyval to ven, jak mu to nechutnalo chudince.
Dekuju moc za rady..

Reakce:
Heivka
Závislačka 3239 příspěvků 23.02.18 15:10

Před jídlem ne, on musí pokrýt tu porci mléka aby „nešplouchala“ ale já dávala hned po jídle ještě před odříhnutím, nebo pokud mu krmení dělalo problémy tak i trošičku během kojení na uklidnění pálení žáhy. Nevím jak bych bez toho zázraku přežila, syn potřeboval sirup do cca 8 měsíců, kojila jsem 4 měsíce a pak byl kluk na UM.

Lucimiminko
Stálice 74 příspěvků 23.02.18 15:12

@Heivka Aha, takze kdyz se rozplace bolesti pri kojeni tak muzu dat a pak zkusit dokrmit? A vase miminko ho papalo bez problemu? A davala jste kazde papani?

Heivka
Závislačka 3239 příspěvků 23.02.18 15:28

@Lucimiminko Během krmení jsem dávala trošku asi, tak 1ml. Jinak nejlépe se mi sirup dávkoval stříkačkou s gumovou hadičkou (nejlépe se mi osvědčila uříznutá rektální rourlka) a a dávala jsem po každém krmení mlékem (po příkrmech nebylo potřeba), se sirupem nebyl problém, je chuťově dobrý.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >