Lze dát sirup Gastrotuss PRED kojením?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucimiminko
Stálice 74 příspěvků 23.02.18 15:00
Lze dat sirup Gastrotuss PRED kojenim?

Maminky, mam podezreni, ze muj 8 tydenni chlapecek trpi skrytym refluxem. Myslim si to proto, ze brzy po sani, ac drive z prsu a nyni i z lahve se zacne odtahovat, rudnout, kricet. Nedokazu ho uz nakrmit plnou davkou, musim davky delit. Po treba hodine az dvou se brisko uklidni a zase pije bez problemu nez zacne znovu plakat. Chtela bych vyzkouset dat mu sirup gastrotuss, ale jelikoz se mu obsah zaludku vraci uz pri jidle, tak si myslim, ze davat 5min po jidle je u nas uz pozde. Myslite, ze mohu vyzkouset dat uz pred jidlem, ze mu tim nejak neublizim?
Jinak davala jsem ted jednou po jidle a plyval to ven, jak mu to nechutnalo chudince.
Dekuju moc za rady..

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 23.02.18 15:10

Před jídlem ne, on musí pokrýt tu porci mléka aby „nešplouchala“ ale já dávala hned po jídle ještě před odříhnutím, nebo pokud mu krmení dělalo problémy tak i trošičku během kojení na uklidnění pálení žáhy. Nevím jak bych bez toho zázraku přežila, syn potřeboval sirup do cca 8 měsíců, kojila jsem 4 měsíce a pak byl kluk na UM.

Lucimiminko
Stálice 74 příspěvků 23.02.18 15:12

@Heivka Aha, takze kdyz se rozplace bolesti pri kojeni tak muzu dat a pak zkusit dokrmit? A vase miminko ho papalo bez problemu? A davala jste kazde papani?

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 23.02.18 15:28

@Lucimiminko Během krmení jsem dávala trošku asi, tak 1ml. Jinak nejlépe se mi sirup dávkoval stříkačkou s gumovou hadičkou (nejlépe se mi osvědčila uříznutá rektální rourlka) a a dávala jsem po každém krmení mlékem (po příkrmech nebylo potřeba), se sirupem nebyl problém, je chuťově dobrý.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama