Lze dostat z nefunkčního mobilu telefonní čísla?

341
20.3.10 13:23

Lze dostat z nefunkčního mobilu tel.čísla?

Dobrý den :-D

Měla bych na Vás takovou prosbu,i když to sem asi nepatří,ale na internetu jsem zkoušela hledat,ale marně.
Zničil se mi mobil,spadl z větší výšky a rozbil se mu displej :roll: .Vypadá že jde zapnout,ale z displeje nic nepřečtu,jen je v některých místech podsvícený.Nejde mi tak o ten mobil,už nebyl nejmaldší,ale o telefoní čísla.Myslíte si že z běj půjdou ty čísla nějak dostat aniž bych musela opravovat ten displej?Nebudou ho umět v opravně nějak napojit na pc?
Předem děkuji za odpovědi Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4623
20.3.10 13:44

ahoj,
zkus se optat v nejakych servisech co opravuji telefony… jeden kamos to delal, a ted presne netusim jak to dostal ven… a ty nemas kabel k telefonu a pc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
20.3.10 13:50

Aki kabel i pc mám :oops: Díky.
Jdu se na to mrknout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
20.3.10 14:03

Pokud se ti čísla ukládají na SIM kartu, tak bych ji vyndala a dala do funkčního telefonu. Pokud se ti ukládají do vnitřní paměti telefonu, tak nevím. Ale měla by ta čísla být na SIM kartě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
20.3.10 14:10

Tak to mi to nešlo.
Baghiro,něco mám na sim,ale některé zůstaly v telefonu.Už tolikrát jsem říkala že si je musím uložit na sim nebo aspoň někde pozančit,no to mám za to že jsem pořád měla čas!!
Snad mi v opravně poradí.bych nejraději vyrazila hned,ale asi bude všude zavřeno.A co si myslíte o tom že bych skočila do prodejny kde jsem ten mobil koupila?Asi mě pošlou někam že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4623
20.3.10 14:16

zeptat se v prodejne muzes… na propojeni mobilu a pc by si mela mit programek, ja to u nokie stahla z netu a tusim ze to slo… ale na displej jsem videla :wink:

baghiro: pokud si v tel nastavis ze chces ukladat do tel tak na SIM neni nic :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
20.3.10 15:20

Akinom, já vím. Ale ne každý si to nastavuje a primárně se myslím u většiny telefonů ukládají čísla na simku a teprve, když je plná, tak do telefonu. proto jsem to psala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
20.3.10 16:10

JJ,jenže já tu simku měla plnou,takže už se mi čísla ukládaly do telefonu.Jak se znám,tak mám na simce čísla které už nepotřebuju,ale zrovna ty důležité mám v tom telefonu,kruci.V pondělí navštívím nějakou opravnu a uvidím.
Moc díky za rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4972
20.3.10 16:44

Sylvo jaký je to typ mobilu? Většinou by to jít mělo, pokud je opravdu rozbitý jen display. Můj přítel se v telefonech docela vyzná a pokud bude vědět, co je to přesně za telefon, možná ti poradí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5525
20.3.10 16:54

teď jsem si taky kopírovala data z paměti telefonu do pc a hodlám to přes kabel (ještě ho nemám) si to nahrát do nového..určo to půjde! :palec:
jj, u nokie lze stáhnout program na stažení dat z telefonu!
a jestli jsi v Praze, tak bys prodejnu otevřenou nalézt mohla i přes víkend, jinak spíš v to pondělí!

Příspěvek upraven 20.03.10 v 16:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
20.3.10 16:55

Jani je to Sony Ericsson K770i.Moc děkuju.
Doufám že je rozbitý jen displej,ale dovnitř nevidím,takže je možné že mu bude i něco jiného,ale když ho zapnu,tak se ten displej podsvítí,v těch místech té praskliny.No uvidíme. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
20.3.10 16:55

Bebusko a jak jsi tam dostala ty tel.čísla.Mi totiž jdou jen fotky,hudba atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5525
20.3.10 16:58
sylva píše:
Bebusko a jak jsi tam dostala ty tel.čísla.Mi totiž jdou jen fotky,hudba atd.

no dělala to má drahá polovice :lol: ale přes ten Nokia program stažený, takže tím to bylo asi zjednodušené, že to natáhlo všechno… prd tomu rozumím, to uznávám! :oops:
koukni na netu, jestli není ke stažení program i k tomu tvému Ericssonu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4972
20.3.10 17:08

Prý si máš do počítače nainstalovat program, který najdeš na cd k telefonu. Pak připojíš telefon přes kabel a zkus najít něco jako záloha kontaktů, správa kontaktů, nebo tak něco.. My jedeme na nokiích a tam to takhle je. Ale u SE to určitě taky nějak tak bude.. :wink: Ale rozhodně je k tomu třeba ten prográmek, přes ten se dělá vše, ať už záloha kontaktů nebo čehokoliv jiného..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
20.3.10 17:26

Moc díky holky,pohledám cd(doufám že najdu) a zkusím :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu