Lže mi a nebavím ho, nebo je to pravda?

Anonymní
7.6.21 11:59

Lze mi a nebavím ho, nebo je to pravda?

Mám partnera a spíme spolu, máme spolu sex obden dejme tomu, v 95% v posteli a jen 3 polohy třeba… Když polykám tak se stále diví, proč to dělám a někdy mi přijde i jakoze o to moc nestojí.
Jeho bývalka se nás snažila rozeštvat a tak mi psala. On mi totiž dal pusu asi týden před jejich rozchodem. Ona ho při rozchodu uhanela, ať spolu stráví poslední víkend, na to nekývnul, tak alespoň poslední noc - nechtěl, aby dělala v noci scény, tak na to kývnul, ona bydlí ještě u rodičů, a měli spolu sex (anál), já to moc nechapala, nemusí to přeci dělat, on, že ho ona přemlouvala a pomalu prosila na kolenou. Pak ho uháněla kvůli sexu ještě asi 2 týdny, vyloženě ho spamovala a ze za nim za hodinu přijede a on ji vždy napsal ne. Jen na par zpráv odpověděl poměrně neutrálně a ona z toho hned udělala, ze ji chce. Napsal ji třeba “ty jsi si vážně myslela, ze se spolu vyspime? Proč si neřekla a vysmátý smajlíky. Jel si k ní toho ten den pro zbytek věcí…Načež ona mu pak psala a psala a on ji zase psal, že ne, ať se chová. V tu dobu už jsme spolu něco měli. Ona ho prosila ať zůstanou alespoň kamarádi, podle mě se ho snažila získat zpět. Bylo totiž nejlepší přátelé před jejich vztahem, ten trval 2 roky. A k věci, ona když zjistila, ze chodi semnou mi začala psát, ze s ni dělal to a to a ze měli anál a že jí stříkal na obličej a že měli sex venku apod. Já ji pak samozřejmě zablokovala. Semnou nedělá nic z toho, ani nechce… A já si říkám proč - on sám mi říká, že to nepotřebuje, že k tomu, aby byl vzrušený nepotřebuje tyhle věci, že semnou mu to takto stačí a nechce mě “pošpinit” a že s ní ho sex nebavil a potřeboval to nějak oživit… ale nevím, jestli to není naopak, jestli to není jen, aby mi zavřel pusu… Protože já jsem mu řekla, že jsem všemu otevřená a rada s nim zkusim vše.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4789
7.6.21 12:01
@Anonymní píše:
Mám partnera a spíme spolu, máme spolu sex obden dejme tomu, v 95% v posteli a jen 3 polohy třeba… Když polykám tak se stále diví, proč to dělám a někdy mi přijde i jakoze o to moc nestojí.
Jeho bývalka se nás snažila rozeštvat a tak mi psala. On mi totiž dal pusu asi týden před jejich rozchodem. Ona ho při rozchodu uhanela, ať spolu stráví poslední víkend, na to nekývnul, tak alespoň poslední noc - nechtěl, aby dělala v noci scény, tak na to kývnul, ona bydlí ještě u rodičů, a měli spolu sex (anál), já to moc nechapala, nemusí to přeci dělat, on, že ho ona přemlouvala a pomalu prosila na kolenou. Pak ho uháněla kvůli sexu ještě asi 2 týdny, vyloženě ho spamovala a ze za nim za hodinu přijede a on ji vždy napsal ne. Jen na par zpráv odpověděl poměrně neutrálně a ona z toho hned udělala, ze ji chce. Napsal ji třeba “ty jsi si vážně myslela, ze se spolu vyspime? Proč si neřekla a vysmátý smajlíky. Jel si k ní toho ten den pro zbytek věcí…Načež ona mu pak psala a psala a on ji zase psal, že ne, ať se chová. V tu dobu už jsme spolu něco měli. Ona ho prosila ať zůstanou alespoň kamarádi, podle mě se ho snažila získat zpět. Bylo totiž nejlepší přátelé před jejich vztahem, ten trval 2 roky. A k věci, ona když zjistila, ze chodi semnou mi začala psát, ze s ni dělal to a to a ze měli anál a že jí stříkal na obličej a že měli sex venku apod. Já ji pak samozřejmě zablokovala. Semnou nedělá nic z toho, ani nechce… A já si říkám proč - on sám mi říká, že to nepotřebuje, že k tomu, aby byl vzrušený nepotřebuje tyhle věci, že semnou mu to takto stačí a nechce mě “pošpinit” a že s ní ho sex nebavil a potřeboval to nějak oživit… ale nevím, jestli to není naopak, jestli to není jen, aby mi zavřel pusu… Protože já jsem mu řekla, že jsem všemu otevřená a rada s nim zkusim vše.

Nejsi Zdenkova sestra? ten styl psani :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4026
7.6.21 12:02
@Anonymní píše:
Jeho bývalka se nás snažila rozeštvat a tak mi psala. On mi totiž dal pusu asi týden před jejich rozchodem. Ona ho při rozchodu uhanela, ať spolu stráví poslední víkend, na to nekývnul, tak alespoň poslední noc - nechtěl, aby dělala v noci scény, tak na to kývnul, ona bydlí ještě u rodičů, a měli spolu sex (anál), já to moc nechapala, nemusí to přeci dělat, on, že ho ona přemlouvala a pomalu prosila na kolenou. Pak ho uháněla kvůli sexu ještě asi 2 týdny, vyloženě ho spamovala a ze za nim za hodinu přijede a on ji vždy napsal ne. Jen na par zpráv odpověděl poměrně neutrálně a ona z toho hned udělala, ze ji chce. Napsal ji třeba “ty jsi si vážně myslela, ze se spolu vyspime? Proč si neřekla a vysmátý smajlíky. Jel si k ní toho ten den pro zbytek věcí…Načež ona mu pak psala a psala a on ji zase psal, že ne, ať se chová. V tu dobu už jsme spolu něco měli. Ona ho prosila ať zůstanou alespoň kamarádi, podle mě se ho snažila získat zpět. Bylo totiž nejlepší přátelé před jejich vztahem, ten trval 2 roky. A k věci, ona když zjistila, ze chodi semnou mi začala psát, ze s ni dělal to a to a ze měli anál a že jí stříkal na obličej a že měli sex venku apod. Já ji pak samozřejmě zablokovala. Semnou nedělá nic z toho, ani nechce… A já si říkám proč - on sám mi říká, že to nepotřebuje, že k tomu, aby byl vzrušený nepotřebuje tyhle věci, že semnou mu to takto stačí a nechce mě “pošpinit” a že s ní ho sex nebavil a potřeboval to nějak oživit… ale nevím, jestli to není naopak, jestli to není jen, aby mi zavřel pusu… Protože já jsem mu řekla, že jsem všemu otevřená a rada s nim zkusim vše.

Proboha 8o :roll: a ty se tady chceš dozvědět „proč“, vid. Tak když si to takhle parádně vypravite, tak se ho normálka zeptej, ne. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
7.6.21 12:02

Jsem z toho zmatený. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26634
7.6.21 12:05

Ty jsi asi ještě mladý ucho, co? Ona se ho snaží uhnat přes postel, myslí si, že když s ním bude dělat něco extra tak ho k sobě přitáhne. Jemu to ale evidentně jedno, klasika mu bohatě stačí.

Příspěvek upraven 07.06.21 v 12:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 12:06

Já spis nechapu, proč s ni chtěl dělat a dělal tolik věcí a semnou to dělat nechce…

• Citovat
  • Nahlásit
4026
7.6.21 12:07
@Anonymní píše:
Já spis nechapu, proč s ni chtěl dělat a dělal tolik věcí a semnou to dělat nechce…

A ja nechapu, proc řešíš, co dělal s jinyma :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26634
7.6.21 12:08
@Anonymní píše:

Ona chtěla, ne on. Ty asi nechápeš že sex není soutěž kdo toho bude dělat víc a kdo si co kam strkat aby jsimmela víc bodů než ex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
7.6.21 12:09

:roll: co to je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21457
7.6.21 12:22

Už zase :roll: tohle není normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
7.6.21 12:22

Můj přítel taky dělal s bejvalýma různý věci a se mnou mu stačí klasika :lol: Takže se nad tím jen povznes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21457
7.6.21 12:23
@pikola píše:
Ona chtěla, ne on. Ty asi nechápeš že sex není soutěž kdo toho bude dělat víc a kdo si co kam strkat aby jsimmela víc bodů než ex.

No, ona ho chudáka donutila :lol: prostě byla vášnivější, tak do toho šel. Zakl. to v sobě nemá, akorát se k tomu nutí tak ho to nebaví, vysype pytel a fertig.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
7.6.21 12:26
@Anonymní píše:

Hele asi bych ti chtel take za kazdou cenu zavrit pusu. Protoze to se fakt neda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2963
7.6.21 12:37
@Pavlik Morozov píše:
Hele asi bych ti chtel take za kazdou cenu zavrit pusu. Protoze to se fakt neda.
:mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7330
7.6.21 12:43

Četla jsem prvních pár vět. On byl chudáček dotlaceny k tomu aby měl anální sex z byvalkou? To jsi opravdu tak hloupá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat