Lže mi nebo jen neříká vše?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 21:25
Lže mi nebo jen neříká vše?

Pomooooc, potřebuju poradit, protože jsem papiňák teď

Jsme oba starší, jsme spolu 3 roky a mluvii jsme o společném bydlení. Ale už nějakou dobu, zhruba půl roku mám dojem, že se stávám jen výplní jeho volného času a že on se vrací do nějakých svých zajetých kolejí a svého stereotypu.

Naposledy jsme byli spolu o velikonocích na horách (nelyžovali jsme), kde si půl pobytu odjel a mě tam nechal. Minulý týden jen v sobotu večer bazén, pak každý domů. V pondělí zavolal o půl jedenácté v noci, spala jsem. V úterý se ozval ve čtyři odpoledne, jestli půjdeme do sauny, jenže všude začíná letní provoz a sauny končí. Tak že půjdeme na tenis. Jenže já byla ještě na jednáních, neměla jsem s sebou nic, fakt s sebou nevozím tenisové věci, kdyby náhodou si vzpomněl a zavolal. Tak mu říkám, zítra je volno, bude hezky, můžeme někam jít (a fakt dnes hezky bylo, tady ani nepršelo). A on, že nemůže, protože musí být v práci a musí dělat výplaty. tak říkám, půjdeme do sauny, je společná do devíti hodin. To nestihnu. Sice jsem nechápala, proč by neměl stihnout saunu v sedm, ale budiž. Takže o volném dni jsem byla sama. Zkusila jsem mu v šest zavolat, nebral to, pak ani v sedm, ani v osm. Zavolal až ve čtvrt na deset. A že si zapomněl telefon doma. Tak mu říkám, ty jsi byl doma? Jo, byl, te´d jsem zase v práci. byl jsem v práci do dvou a pak jsem jel domů udělat něco na zahradu. Já říkám, to je škoda, mohli jsme jet do toho bazénu. no já bych stejně nejel.

No brečet se mi chce. Co to jako je?

Hele, jak byste to řešily? To je zahnívání zaživa a to fakt nechci.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52788 příspěvků 01.05.19 21:28

A proč si dnes, když bylo tak hezky seděla sama doma??
Sis měla udělat program…nemůžeš?? Fajn, zařídím se.Ahoj…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 21:30
@Petra Z píše:
A proč si dnes, když bylo tak hezky seděla sama doma??
Sis měla udělat program…nemůžeš?? Fajn, zařídím se.Ahoj…

Já jsem alespoň uklidila a udělala věci, které jsem dlouho odkládala. A taky něco na zahrádce. Ale taové krátké věci, aby se daly skončit, kdyby vyšetřil čas. Blbka, no…

Šarlota4
Extra třída :D 11136 příspěvků 01.05.19 21:31

To je ta kauza drahe vino vymlaskle jak pivo?

ivašot.
Echt Kelišová 7905 příspěvků 01.05.19 21:33
@Anonymní píše:
Pomooooc, potřebuju poradit, protože jsem papiňák teď

Jsme oba starší, jsme spolu 3 roky a mluvii jsme o společném bydlení. Ale už nějakou dobu, zhruba půl roku mám dojem, že se stávám jen výplní jeho volného času a že on se vrací do nějakých svých zajetých kolejí a svého stereotypu.

Naposledy jsme byli spolu o velikonocích na horách (nelyžovali jsme), kde si půl pobytu odjel a mě tam nechal. Minulý týden jen v sobotu večer bazén, pak každý domů. V pondělí zavolal o půl jedenácté v noci, spala jsem. V úterý se ozval ve čtyři odpoledne, jestli půjdeme do sauny, jenže všude začíná letní provoz a sauny končí. Tak že půjdeme na tenis. Jenže já byla ještě na jednáních, neměla jsem s sebou nic, fakt s sebou nevozím tenisové věci, kdyby náhodou si vzpomněl a zavolal. Tak mu říkám, zítra je volno, bude hezky, můžeme někam jít (a fakt dnes hezky bylo, tady ani nepršelo). A on, že nemůže, protože musí být v práci a musí dělat výplaty. tak říkám, půjdeme do sauny, je společná do devíti hodin. To nestihnu. Sice jsem nechápala, proč by neměl stihnout saunu v sedm, ale budiž. Takže o volném dni jsem byla sama. Zkusila jsem mu v šest zavolat, nebral to, pak ani v sedm, ani v osm. Zavolal až ve čtvrt na deset. A že si zapomněl telefon doma. Tak mu říkám, ty jsi byl doma? Jo, byl, te´d jsem zase v práci. byl jsem v práci do dvou a pak jsem jel domů udělat něco na zahradu. Já říkám, to je škoda, mohli jsme jet do toho bazénu. no já bych stejně nejel.

Výplaty hned prvního, tomu já bych nevěřila :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 21:37
@ivašot. píše:
Výplaty hned prvního, tomu já bych nevěřila :mrgreen:

zrovna to mu věřím, protože podklady se někdy dávají fakt třeba do druhého nebo třetího, aby to účtárna zpracovala, kor když je to velký podnik

ivašot.
Echt Kelišová 7905 příspěvků 01.05.19 21:39
@Anonymní píše:
zrovna to mu věřím, protože podklady se někdy dávají fakt třeba do druhého nebo třetího, aby to účtárna zpracovala, kor když je to velký podnik

podklady jo, já to pochopila, že je mzdový účetní

Lalelale
Závislačka 4461 příspěvků 01.05.19 21:44

Tohle je typické chování člověka, který s tebou nepočítá, ale bouchnou mu plány jinde, a najednou jsi lepší než nic. Proto ti volá takhle nárazově, ale dopředu plánovat nechce, protože je šance na něco lepšího. Jen mě překvapuje, že jste mluvili o společném bydlení. Pokud byl ze začátku ten vztah lepší, tak bych tomu dala poslední šanci a narovinu mu řekla, jak jeho chování vnímám, a že takhle prostě žít nebudu. A on se buď zařídí, nebo ne. A podle toho se pak můžeš zařídit ty.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 21:55
@Lalelale píše:
Tohle je typické chování člověka, který s tebou nepočítá, ale bouchnou mu plány jinde, a najednou jsi lepší než nic. Proto ti volá takhle nárazově, ale dopředu plánovat nechce, protože je šance na něco lepšího. Jen mě překvapuje, že jste mluvili o společném bydlení. Pokud byl ze začátku ten vztah lepší, tak bych tomu dala poslední šanci a narovinu mu řekla, jak jeho chování vnímám, a že takhle prostě žít nebudu. A on se buď zařídí, nebo ne. A podle toho se pak můžeš zařídit ty.

To zvažuju, ale má to jeden zádrhel. On řekne, že do práce MUSÍ, už jsem s ním tu diskuzi na téma víkendy v práci měla a ptala se ho, jak to dělají ženatí kolegové s dětma, řekl, že jsou o víkendu doma a jeho kolega si vzal jednu pracovnici, takže s ní bydlí na ubytovně pro zaměstnance a je teda taky v práci (ale to mi asi lhal, soudím z jiných jeho promluv). A on že tam prostě MUSÍ BÝT. Protože - a najde tisíc důvodů. Sama vím, že prostě v práci někdy člověk přesčas nebo o víkendu být musí, sama mám takovou práci, že o víkendu prostě musím jít. Tak se mi špatně oponuje. Ale ta zahrada dnes mě naštvala. To se přece dá udělat jindy, ne?

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15865 příspěvků 01.05.19 22:01
@Anonymní píše:
Pomooooc, potřebuju poradit, protože jsem papiňák teď

Našla bych si někoho, kdo by se mnou trávit čas chtěl.

ivašot.
Echt Kelišová 7905 příspěvků 01.05.19 22:04
@Russet píše:
Našla bych si někoho, kdo by se mnou trávit čas chtěl.

A tady je evidentní, že s ní ten čas trávit nechce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 22:07
@ivašot. píše:
A tady je evidentní, že s ní ten čas trávit nechce

Jeho život se skládal z toho trčet v rpáci, koukat na Tv a udělat něco na zahradě. Spolu jsme docela procestovali, říkal, že neměl s kým, tak byl rád, ale už se asi nabažil a zase pomalu vklouzává do svého stereotypu - tak se mi to zdá.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15865 příspěvků 01.05.19 22:14
@Anonymní píše:
Jeho život se skládal z toho trčet v rpáci, koukat na Tv a udělat něco na zahradě. Spolu jsme docela procestovali, říkal, že neměl s kým, tak byl rád, ale už se asi nabažil a zase pomalu vklouzává do svého stereotypu - tak se mi to zdá.

Je to možné. Otázka je, jestli kdybyste se sestěhovali, nestal by se z něj nudný pavouk ještě víc…
Je vám 30+ nebo 40+?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 22:17
@Russet píše:
Je to možné. Otázka je, jestli kdybyste se sestěhovali, nestal by se z něj nudný pavouk ještě víc…
Je vám 30+ nebo 40+?

40+

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15865 příspěvků 01.05.19 22:19
@Anonymní píše:
40+

Tak asi už vyprchalo zamilování, má tě jakoby jistou a nemusí se snažit. Jestli se mu moc do stěhování nechce, brala bych to jako znamení, že se mnou do budoucna nepočítá.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama