Lze míchat sunar s mateřským mlékem?

4
16.5.20 23:14

Lze míchat sunar s mateřským mlékem?

Doma mam půlroční miminko, chtěla bych pomaličku přejít na sunarek. Zatím jsme zkoušeli podat 3× a bez úspěchu, po prvním loku začal lahvičku odtahovat a rozčilovat se. Tak mě napadlo, že bych smichala sunar s odstřikaným MM… Co vy na to? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

71540
16.5.20 23:45

@Kniezula Ze to muzes to MM rovnou vylejt do zachoda a efekt bude stejnej. Zkus jine UM a pokud ho po tobe mrskne taky, tak se na to vybodni a jeste koj. Mam takove exempláře dva, na milost vzali az klasicke kravske. Jo a nepozreli ani mlecnou kasi s UM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5869
17.5.20 02:19
@Kniezula píše:
Doma mam půlroční miminko, chtěla bych pomaličku přejít na sunarek. Zatím jsme zkoušeli podat 3× a bez úspěchu, po prvním loku začal lahvičku odtahovat a rozčilovat se. Tak mě napadlo, že bych smichala sunar s odstřikaným MM… Co vy na to? :think:

A co ti brání dál kojit…? Je to zdravější, levnější…
Kojené děti většinou UM nechtějí. Nechutná jim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1496
17.5.20 03:29

Nám na novorozenecké JiP říkali, že to dělat určitě nemáme. Bohužel jsem chvíli musela dokrmovat a dávala jsem i odstříkané… takže musela jsem prvně dát jedno a pak druhé.. v bříšku se to smíchat mohlo ale takhle pry ne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
17.5.20 10:08

@Kniezula Kdyz jsem ucila syna na UM (kolem 8. mesice), tak ho nejdriv taky nechtel. Smichat jsem to asi dvakrat zkousela, dala jsem tam toho UM fakt malo, ale hned to poznal a plival. Pomohlo vydrzet, vytrvale nabizet Sunar nekolikrat denne, do tydne ho zacal pit :)

Edit: to smichani schvalila doktorka, ono je to asi neco jineho u novorozence a u vetsiho mimina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
17.5.20 11:40

Někde jsem četla, že to jde, ale na Tvém místě bych zavolala pediatrovi a zeptala se :) mě máma odstavila asi na 10 měsících a prý byl se mnou strašný boj, UM jsem nechtěla, kravské taky ne a dodnes mléko nesnáším a do pusy to nevezmu (jogurty, sýry mi nevadí, ale mléko a mléčné nápoje nesnáším). Až teď v dospělosti jediné, co z mléka vypiju, je kakao, ale mléko míchám s vodou, prostě mi smrdí :nevim: tak pozor na to, i tohle se může stát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
17.5.20 12:34

@Lucie_Sx Ono my jsme s kojením bojovali. Mam vpacene bradavky, tak jsem to řešila tak, že odstrikavam a davam mu z lahvičky, což je sice pracnější, ale alespoň má moje mlíčko :blush: proto už chcem přejít na sunarek, odstrikavat 7× denně to je masakr :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.20 10:31

Dobromady bych to nemíchala, zkusit jiné UM a nebo ještě třeba nechce tu láhev já měla stejný problém lahví od aventu nechtěl pít pak jsem dala od mam a ok :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
18.5.20 11:25

@Weronika1995 s lahvičkou problém nemá, podávám mu v ní mateřské mlíčko a to pije bez problémů… Dnes 6.pokus…vypil 10 ml… Tak zkusíme jinou značku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.20 11:36

@Kniezula tak pak zkusit jiné držím palce :thumbsup: s výběrem mléka je to běh na dlouhou trať máme teďka to samé měli jsme HiPP ten byl super jen docela blinkal tak jsem chtěla zkusit jiné a dáváme teď týden Sunar premium už tolik neblinka ale teď 3 dny nekakal musela jsem pomoct a taky se mi zdá že má špatný spání hlavně v noci takový neklidny to po hippu vůbec nebylo ale máme ho krátce tak ještě čekáme jestli se to upraví :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama