Lze milovat dva muže?

Anonymní
11.2.16 10:25

lze milovat dva muže

Jsem vdaná, mám dvě děti. Manželství je velmi šťastné. Milujeme se a rozumíme si po všech stránkách. Přesto často myslím na svého bývalého. Myslím že ho taky pořád miluji. Od té doby co jsem vdaná sem s ním samozřejmě nic neměla. Nejsme spolu již osm let. Ale když se potkáme velmi to mezi náma jiskří, a on mi několikrát řekl, že mě nepřestal milovat. Prostě nám to spolu nikdy neklapalo. Vím že jsem si „vybrala“ správně. Důvod proč se ptám je ten, že jsem se svěřila kamarádce, že si bývalého často představuji a myslím na něho. Nepředstavuji si nic konkrétního (sex nebo tak). Spíš jak třeba jde po městě, co asi dělá? Nekontaktuji ho, záměrně se nevídáme. Nikdy bych s nim nic neměla a neohrozila tak svůj současný vztah. Sex s nim mě neláká, spím ráda se svým mužem. Ale přesto mám pocit, že je miluji oba. A kamarádka mi řekla, že je to blbost, že opravdu můžu milovat jen jednoho muže. Od té doby mám výčitky kuli současnému partnerovi, že myslím i na jiného. I když i ten sex mě opravdu baví víc se svým současným partnerem a celkově náš život miluji.

Otázka zní, je kamarádka romantička, která má nereálné představy? Nebo já jednoho z daných mužů doopravdy nemiluji?

Ještě dodám, že sem měla několik příležitostí partnera podvést a se svým bývalým se milovat, nikdy jsem to neudělala, ani sem neměla chuť, těšila sem se domu na partnera. Ale měla sem chuť ho třeba políbit, pohladit..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1413
11.2.16 10:29

Tak kdybys ho milovala, toužíš se s ním i milovat, políbit ho, pohladit ne??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14912
11.2.16 10:33

Podle mě svého bývalého nemiluješ, ale miluješ jakousi svou zkreslenou představu o něm. A je to asi normální. Člověku často připadá lákavější to, co nemá. Taky se mi stalo, že mě bývalý partner pořád ležel v hlavě a byla jsem přesvědčená, že bych s ním tehdejšímu současnému příteli ihned zahnula. Když k tomu potom byla příležitost, neudělala jsem to, ani jsem na to neměla chuť. Prostě je to takový, dle mého, „mozkový“ klam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.16 10:39

@káťa Jo jo to si tak nějak myslím i já. Napadlo mě, že je to proto, že já byla mladá byla mladá a přesvědčená, že je to „opravdová“ láska a že spolu už zůstaneme navždy. Jenže tomu byl konec, neklapalo nám to, a ne z důvodu, že by to vyhaslo, ale že naše představy o životě byly fatálně odlišné! Takže jsme se k sobě často vraceli. A moje romantická představa se nakonec nekonala, vzala sem si jiného a sním sem mnohem šťastnější.

• Nahlásit
  • Citovat
kdochcekam
11.2.16 10:45

Miluješ vzpomínky na to hezké a tak by to mělo být.

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
11.2.16 10:51

Ja mam podobny pocit. Jednoho miluji jako cloveka, partnera. Druheho miluji jako muze, milence. Je to divne, slozite pro zivot i pro psychiku. Stve me to :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
7629
11.2.16 10:52

Mozna jsi se s byvalym rozesla az v „prilis dobrem duchu“ a nikdy jste to tak nejak neukoncili v sobe. Nemyslim, ze ho milujes..mozna si jen necilene pohravas s myslenkou jake by to bylo, kdyby bylo vsechno tenkrat jinak…Taky jsem se v mladi rozesla s chlapem- duvod byl vekovy rozdil(on chtel svatbu a ja ne)- a porad nekde v srdci, kdyz si na nej vzpomenu si rikam co asi dela, jak se ma. Byl to po manzelovi muj nejlepsi muzsky v zivote. No zavzpominam si proc ne :nevim: ja ho sice zu vickrat nevidela, ale videt ho asi bych taky mela chut ho pohladit a polibit. Ale jelikoz jako uvedomela manzelka vim, kde je moje misto a to stastne misto, stejne jako ty, bych to neudelala. ovsem myslenky hrisne nejsou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.16 10:53
@aleba píše:
Tak kdybys ho milovala, toužíš se s ním i milovat, políbit ho, pohladit ne??

Já ti nevím. Prostě milovat se mi s ním nechce, asi to je fakt jen taková vzpomínka. @kdochcekam To napsala hezky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.2.16 10:54

@svycarka Děkuju :-)

• Nahlásit
  • Citovat
14912
11.2.16 10:58

Já bych z toho výčitky neměla. V životě nic nebývá černobílé a lidské srdíčko je veliké, vejde se tam spousta lidí a spousta druhů lásky.
Důležité je, že ti to klape s manželem a jsi spokojená. Podle mého, když bys byla sama s bývalým a byla příležitost, ani bys jí nechtěla využít. Je to jen takové to lechtání v mozku, coby kdyby, vzpomínání na to hezké a zidealizování si toho člověka uměle podvědomě v mysli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.16 11:03

Jak to zanonymním? Manžel sem občas načuhuje.

• Nahlásit
  • Citovat
kdochcekam
11.2.16 11:32
@Anonymní píše:
:lol: :lol: :lol:
to netuším. Tak to nech zamčít a máš klid. :-)
  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
11.2.16 11:35
@Anonymní píše:

Tak dej prispevek editovat, vymaz to a prepis tam treba „nejde, ja miluji jen sveho manzela“ a mas pokoj a kdyz na to manzel narazi bude spokojeny :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.2.16 11:38

To se ale budou muset vymazat nase prispevky kde ti radime jak to zanonymnit atd. :zed: Asi napis adminum at tema vymazou :nevim: Ja jsem prvni anonymni se stejnymi pocity jako mas ty. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
2627
11.2.16 12:06

Měla jsem to tak kdysi také. Ale postupně to zmizelo. I když to trvalo hodně dlouho. Ostatně manžel se také pořád se svojí bývalou kamarádí a to už s ní není skoro 20 let. :mrgreen: Já si ten svůj vztah uzavřela až asi po takových 5 - 8 letech, kdy jsme se sešli s bývalým jen tak v čistě přátelském duchu a já zjistila, že on je někde úplně jinde, než já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama