Reklama

Lze nastavit, aby se mi diskuze nepřidávala do oblíbených?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1865 příspěvků 14.03.18 20:52
Lze nastavit, aby se mi diskuze nepřidávala do oblíbených?

Ahoj, jde nějak nastavit, abych při psaní příspěvku automaticky neměla zakliknuté „zasílat reakce na email, přidat toto téma k oblíbeným a připojit k příspěvku podpis?“ To poslední ani nevím, co je :mrgreen: Jsem líná to odklikávat několikrát za den a ve výsledku mám Oblíbené narvané diskuzemi, které mě vůbec nezajímají a chodí mi tak upozornění. Díky moc.

Reklama

Reakce:

Macik.S
Kecalka 286 příspěvků 14.03.18 21:05

Aby ti nechodili zprávy na mail, tak - Nastavení - Nastavení uživatele a nastavení diskuzí = všude dáš NE. S těmi podpisy nevím co myslíš, ale dají se vypnout.

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 14.03.18 21:06

@Lalelale máš to pod názvem diskuze, sledovat e. mailem, přidat k oblíbeným; =
postě zrušíš;

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1865 příspěvků 14.03.18 21:26

@Macik.S díky moc, tohle je přesně ono! :hug:

Macik.S
Kecalka 286 příspěvků 14.03.18 21:42

@Lalelale Není za co. :kytka:

admin
Extra třída :D 10888 příspěvků 16.03.18 15:28

Díky všem za rychlou radu! :potlesk:
Ještě doplním info pro ty, kteří chtějí takto sledovat jen některé diskuze - pod názvem každé diskuze lze „Vyjmout diskuzi z oblíbených“ manuálně. Případně naopak „Přidat k oblíbeným“.

Monika

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama