Lze nastavit, aby se mi diskuze nepřidávala do oblíbených?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lalelale
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 14.03.18 20:52
Lze nastavit, aby se mi diskuze nepřidávala do oblíbených?

Ahoj, jde nějak nastavit, abych při psaní příspěvku automaticky neměla zakliknuté „zasílat reakce na email, přidat toto téma k oblíbeným a připojit k příspěvku podpis?“ To poslední ani nevím, co je :mrgreen: Jsem líná to odklikávat několikrát za den a ve výsledku mám Oblíbené narvané diskuzemi, které mě vůbec nezajímají a chodí mi tak upozornění. Díky moc.

Reklama

Reakce:

Macik.S
Kecalka 264 příspěvků 14.03.18 21:05

Aby ti nechodili zprávy na mail, tak - Nastavení - Nastavení uživatele a nastavení diskuzí = všude dáš NE. S těmi podpisy nevím co myslíš, ale dají se vypnout.

Anturie
Závislačka 4958 příspěvků 14.03.18 21:06

@Lalelale máš to pod názvem diskuze, sledovat e. mailem, přidat k oblíbeným; =
postě zrušíš;

Lalelale
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 14.03.18 21:26

@Macik.S díky moc, tohle je přesně ono! :hug:

Macik.S
Kecalka 264 příspěvků 14.03.18 21:42

@Lalelale Není za co. :kytka:

admin
Extra třída :D 10327 příspěvků 16.03.18 15:28

Díky všem za rychlou radu! :potlesk:
Ještě doplním info pro ty, kteří chtějí takto sledovat jen některé diskuze - pod názvem každé diskuze lze „Vyjmout diskuzi z oblíbených“ manuálně. Případně naopak „Přidat k oblíbeným“.

Monika

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama