Lze nastavit, aby se mi diskuze nepřidávala do oblíbených?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1333 příspěvků 14.03.18 20:52
Lze nastavit, aby se mi diskuze nepřidávala do oblíbených?

Ahoj, jde nějak nastavit, abych při psaní příspěvku automaticky neměla zakliknuté „zasílat reakce na email, přidat toto téma k oblíbeným a připojit k příspěvku podpis?“ To poslední ani nevím, co je :mrgreen: Jsem líná to odklikávat několikrát za den a ve výsledku mám Oblíbené narvané diskuzemi, které mě vůbec nezajímají a chodí mi tak upozornění. Díky moc.

Reklama

Reakce:

Macik.S
Kecalka 266 příspěvků 14.03.18 21:05

Aby ti nechodili zprávy na mail, tak - Nastavení - Nastavení uživatele a nastavení diskuzí = všude dáš NE. S těmi podpisy nevím co myslíš, ale dají se vypnout.

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 14.03.18 21:06

@Lalelale máš to pod názvem diskuze, sledovat e. mailem, přidat k oblíbeným; =
postě zrušíš;

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1333 příspěvků 14.03.18 21:26

@Macik.S díky moc, tohle je přesně ono! :hug:

Macik.S
Kecalka 266 příspěvků 14.03.18 21:42

@Lalelale Není za co. :kytka:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 10581 příspěvků 16.03.18 15:28

Díky všem za rychlou radu! :potlesk:
Ještě doplním info pro ty, kteří chtějí takto sledovat jen některé diskuze - pod názvem každé diskuze lze „Vyjmout diskuzi z oblíbených“ manuálně. Případně naopak „Přidat k oblíbeným“.

Monika

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Reklama