Lže nebo ne?

Anonymní
2.7.20 22:57

Lže nebo ne?

Zdravím,

Potřebuju vědět jestli se mýlím a jsem tak naivní blbec nebo ne. Klasická situace, kdy přítelkyně tvrdí něco jiného než si myslím já. A vzhledem k tomu že tam nevidím jinou možnost, řekl jsem ji že se zeptám libovolného počtu lidí na jejich názor.

O co tedy jde

Šli jsme večer s přítelkyní ven, byli jsme na návštěvě a kvůli menší neshodě v názorech, se zvedla a odešla pryč beze mě. Bylo asi 1 hodina ráno. Jela někam na byt za kamarády kde pili až do rána a ráno skončila na penzionu s jedním kamarádem, kde byla až do 17 hodin odpoledne. Její argumenty jsou, že nic nedělali. Můj názor je jasný. Ted chci slyšet názory jiných na tuhle otazku :
Proč se platí moc pěkný penzion a co se dělá s opilou 24 letou holkou co má ráda sex, cely den na penzionu s chlapem kterému se líbí? Děkuji za upřímné odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

804
2.7.20 22:58

Sexovalivtam celej den od te doby, co tam dojeli, az do tech 17 hod., kdy je vyhodili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
2.7.20 22:59

Jaké jsou možnosti? Je jich více než ta jedna kterou si myslím já?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
2.7.20 23:02

A co chceš slyšet? Jaká normální holka by jela v 1 ráno za nějakým “kamarádem” a byli spolu na hotelu :D být tebou se na ni hodně rychle vykašlu, co myslíš, ze tam asi dělali? Hráli karty a celou dobu myslela na tebe :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
2.7.20 23:02

Nejvetsi perlicka, je jeste ta, ze kdyz prijela domu, byl jsem ja ten spatny, protoze jsem pry udajne zustal na to byte ve kterem me sama nechala…a sexoval jsem tam s nimi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
2.7.20 23:03

@Napster11 protože ví, ze neco udělala, tak chce hodit vinu na toho druhého, vzdyt je to úplně jasný, nebuď naivní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
2.7.20 23:04

Ajooo prázdniny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21865
2.7.20 23:04

Veci jsou zpravidla tak, jak vypadaji, ale vyjimky se pripousti. Jestli byla jak broky a jeste si pridala, tak vubec nemuseli sexovat, treba se vyblejvala, co jsi za magora a kamarad poslouchal doufaje, ze prijde odmena…a ta prijit vubec nemusela ;)

Kdysi jsem se v praci dostala do reci, ze na team buildingu jsem stravila noc u muze na pokoji…no, vypili jsme flasku nejakych jablicek a povidali si o detstvi na vsi :oops: fakt zalezi. Jestli ji mas rad, tak se s ni tyden nebav a pak to prejdi :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
2.7.20 23:05
@Sabin.00 píše:
@Napster11 protože ví, ze neco udělala, tak chce hodit vinu na toho druhého, vzdyt je to úplně jasný, nebuď naivní ;)

Nejsem naivní, jen si chci být jistý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21865
2.7.20 23:06
@Napster11 píše:
Nejsem naivní, jen si chci být jistý

Na to je nejlepsi anketa na emiminu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
2.7.20 23:06

@Napster11 ale to my ti tady pravdu nerekneme, my můžeme tvrdit buhvi co a pravda bude úplně jiná, každopádně situaci ti nezávidím. :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
2.7.20 23:09
@Sabin.00 píše:
@Napster11 ale to my ti tady pravdu nerekneme, my můžeme tvrdit buhvi co a pravda bude úplně jiná, každopádně situaci ti nezávidím. :nevim: :lol:

Ja vím že ne, mě zajimalo jestli uvazuju spravne nebo ne…a zajimalo me co by jste si mysleli vy v takove situaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2646
2.7.20 23:10

No chtěla bych slyšet, proč tam s ním teda jela…a co že tam jako dělali?

Jako je malá pravděpodobnost, že na tebe byla nasra. na a nechtěla jet domů, tak se s ním šla vyspat, jakože fakt jen lehnout a spát do penzionu, další možnost je, že byl kluk moc opilej aby k něčemu došlo ;)

No a ta poslední je to z čeho ji podezříváš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
2.7.20 23:12

Těžko říct.
K zamyšlení: Že se chlapovi líbí je jedna věc, ale líbí se on ji?
Máš důvod ji nevěřit z nějaké jiné situace než jen z téhle?
Pokud ti lže, proč by si nevymyslela něco jednoduššího (prespala jsem u kámošky)?

Já mám většinu přátel mezi muži a z mého pohledu normálně lze spolu „strávit noc“ tím že ji prokecame, kor když je nejakej problém (rozchod, hádka s partnerem). Od toho přátelé jsou. Většina žen má na takovéhle věci kamarádku, některé kamaráda. Tak to proste taky může být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
2.7.20 23:13
@welovefashion píše:
No chtěla bych slyšet, proč tam s ním teda jela…a co že tam jako dělali?

Jako je malá pravděpodobnost, že na tebe byla nasra. na a nechtěla jet domů, tak se s ním šla vyspat, jakože fakt jen lehnout a spát do penzionu, další možnost je, že byl kluk moc opilej aby k něčemu došlo ;)

No a ta poslední je to z čeho ji podezříváš

kluk opilý nebyl, nepil vůbec a nespala, to vím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama