Lze nějakým způsobem získat přehled volání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 20:12
Lze nějakým způsobem získat přehled volání?

Ahoj, chci se prosím zeptat: lze nějak zjistit, na jaké číslo je nejčastěji voláno nebo posílány sms?
Mám podezření na manželovu nevěru, ale nejsem si úplně jistá. Do telefonu se mu nedostanu, má vstup na otisk prstu. Přehled volání asi určitě nikde nezjistím, že?:-( Ale přeci jen to zkouším, kdybyste někdo z vás věděl, jak by to šlo zjistit.
Děkuji za info a omlouvám se za anonym.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.12.17 20:13
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se prosím zeptat: lze nějak zjistit, na jaké číslo je nejčastěji voláno nebo posílány sms?
Mám podezření na manželovu nevěru, ale nejsem si úplně jistá. Do telefonu se mu nedostanu, má vstup na otisk prstu. Přehled volání asi určitě nikde nezjistím, že?:-( Ale přeci jen to zkouším, kdybyste někdo z vás věděl, jak by to šlo zjistit.
Děkuji za info a omlouvám se za anonym.

tohle zjistí majitel telefonu, Tobě, jakožto manželce, to poskytnout nesmí. Tedy operátor Ti nesmí tohle poskytnout.. majiteli ano. lze pak získat detailní výpis, tzn počet sms, hovorů atd..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 20:15
@martina.se píše:
tohle zjistí majitel telefonu, Tobě, jakožto manželce, to poskytnout nesmí. Tedy operátor Ti nesmí tohle poskytnout.. majiteli ano. lze pak získat detailní výpis, tzn počet sms, hovorů atd..

Hmmm, to jsem si myslela :? I tak děkuji

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 22.12.17 20:17

Tak treba ve vodafone to mas v pdf v samoobsluze u vyuctovani. Ale musis samozrejme znat prihlasovaci udaje.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.12.17 20:17
@Anonymní píše:
Hmmm, to jsem si myslela :? I tak děkuji

není zač.. tohle je dané zákonem, jsou to důvěrné informace, ofiko to opravdu nezjistíš..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 20:21
@vonajebohyne píše:
Tak treba ve vodafone to mas v pdf v samoobsluze u vyuctovani. Ale musis samozrejme znat prihlasovaci udaje.

Jedná se o O2

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.12.17 20:21
@vonajebohyne píše:
Tak treba ve vodafone to mas v pdf v samoobsluze u vyuctovani. Ale musis samozrejme znat prihlasovaci udaje.

to si můžeš nastavit u všech operátorů, ale opět pouze co by majitel.. takže zakladatelka asi těžko :think:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.12.17 20:22
@Anonymní píše:
Jedná se o O2

můžu Ti 100 pro říct, že se k tomu nedostaneš, ani přes moje O2

ivašot.
Kelišová 6716 příspěvků 22.12.17 20:25
@martina.se píše:
můžu Ti 100 pro říct, že se k tomu nedostaneš, ani přes moje O2

Kdyby znala přihlašovací jméno a heslo k moje O2…

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.12.17 20:27
@ivašot. píše:

majitel by musel mít detailní výpis aktivovaný.. nepředpokládám, že člověk, co má i mobil na otisk prstu udělá takovou botu.. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 20:28
@ivašot. píše:

To bohužel neznám.
Ono jde o to, že poslední 3 měsíce si furt s někým píše a teď jsem viděla výpis z banky a za mobil platí 900,–Kč (dřív kolem 400,–Kč).Když jsem se ho zeptala, říkal, že měl hodně zařizování a že to bylo pracovní. Moc tomu nevěřím no :?

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.12.17 20:29
@Anonymní píše:
To bohužel neznám.
Ono jde o to, že poslední 3 měsíce si furt s někým píše a teď jsem viděla výpis z banky a za mobil platí 900,–Kč (dřív kolem 400,–Kč).Když jsem se ho zeptala, říkal, že měl hodně zařizování a že to bylo pracovní. Moc tomu nevěřím no :?
:think: má divně nastavený tarif :think: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 20:30
@martina.se píše:
majitel by musel mít detailní výpis aktivovaný.. nepředpokládám, že člověk, co má i mobil na otisk prstu udělá takovou botu.. :think:

Takže stejně by tam asi bylo jen kolik sms celkem a do jaké sítě, že?

ivašot.
Kelišová 6716 příspěvků 22.12.17 20:30
@martina.se píše:
majitel by musel mít detailní výpis aktivovaný.. nepředpokládám, že člověk, co má i mobil na otisk prstu udělá takovou botu.. :think:

To je asi pravda, já to brala podle naší firmy a tam to máme asi aktivované. Brala jsem to tak, že to v moje O2 má každý

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 20:31
@martina.se píše: :think: má divně nastavený tarif :think: :mrgreen:

No jsem z toho dost vyjukaná :? Vůbec nevím, proč najednou tolik platí…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >