Lze někam darovat starší nádobí?

25.12.19 18:48

Lze někam darovat starší nádobí?

Zdravím, z názvu diskuze je patrné, o co jde. Doma se mi rozmnožily hrnky, hrnce, různé náčiní, talíře… - nerozbité, ještě velmi dobře použitelné, akorát toho mám moc a nemám ráda shromažďování. A je mi líto vyhazovat celkem hezké a funkční věci. Nevíte, jestli to jde někam darovat, aby z toho měl ještě někdo užitek? Třeba nějaká charita pro potřebné nebo nějaká podobná organizace? Vůbec nemám představu… :nevim: Díky za tipy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.12.19 18:55

Ubytovny, azylové domy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
25.12.19 18:56

Dej na fb do nějaké místní skupinky do rubriky Daruji. Případně zavolej do místní charity nebo azyláku, jestli by se jim to hodilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1186
25.12.19 18:58

Dala bych taky na FB, bud nekde na mistni skupinku mamin z okoli nebo ty bazarky, kde se daruje :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3000
25.12.19 19:11

Nadobi chteji hodne azylaky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2894
25.12.19 19:11

Ve skupinách „Daruji“ atd. tak jsou vykukové, co si to zadarmo vezmou a obratem dají na bazary. Jestli vám to nevadí, tak směle do toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 19:23

Jinak charitativní obchod Moment, pokud máte poblíž…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 20:16

Aha, tak cestou bazárků asi nepůjdu, kvůli tomu, co říká @Cenarius… v okresním městě je azylový dům, tak se tam zeptám. Já jsem měla ( evidentně zcestnou) představu, že tam mají nějaké erární vybavení. Každopádně to zkusím, děkuju za tip!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 20:18
@veselamuchomurka píše:
Jinak charitativní obchod Moment, pokud máte poblíž…

To je bomba! Jeden mám blízko! Vůbec jsem netušila, že něco takového existuje, moc díky!!! :hug: Mám radost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama