Reklama

Lze obalit mražený květák?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BZ89
Kecalka 232 příspěvků 28.01.17 20:20
Lze obalit mražený květák?

Ahoj všem, hledala jsem, ale nikde nenašla, máte někdo zkušenost s obalováním zmraženeho květáku? Mám v mrazáku celý květák a nevím zda ho mohu obyčejně obalit v trojobalu a usmažit. Prosím o rady, nebude z toho mokrá houba? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31608 příspěvků 28.01.17 20:23

Já to radši nikdy nezkoušela, vždycky jsem z mraženýho udělala jen placky, rozštouchala, přidala vejce a mouku a na pánev. bála bych se, že to dobrý nebude :think:

Framik
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 21 inzerátů 28.01.17 20:24

Mamka mrazeny obalovala a smazila ve fritaku a chutnal jako cerstva zelenina vzdyt se I mrazeny obalovany prodava.

Kelsey
Hvězda diskuse 44233 příspěvků 28.01.17 20:26

Rozmrazeny nevim, ale ja si uz dlouho pred mrazenim obalim a pak jen vytahuji sacky a dodelam. V mrazaku iako takovou nouzovku. Aj v kuchyni ve skolce/skole jsme tak mely mrazeny predobaleny.

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 28.01.17 20:28

@BZ89 není problém, rozmrazit, obalit, usmažit, zdlabat…

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 28.01.17 20:33

@BZ89 Bych z něj raději udělala mozeček. Bude to jistější, zdarvější a za mně chutnější.

BZ89
Kecalka 232 příspěvků 28.01.17 20:35

Děkuji všem, i ty květákove placky jsou dobrý nápad, Děkuji.

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 28.01.17 20:41
@BZ89 píše:
Děkuji všem, i ty květákove placky jsou dobrý nápad, Děkuji.

Z mraženého je výborný květákový smetanový krém (polévka), květákové karbanátky nebo třeba nákyp. Jinak párkrát jsem obalovala zmražený květák a ok :palec: Nebo co ho jen namočit do sýrového těstíčka a usmažit? :palec:

hani28
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 28.01.17 22:16

A vy nikdo kvetak pred obalenim a smazenim nevarite? Vzdyt to je jedno, jestli uvarim cerstvy nebo mrazeny… pak se obali v trojobalu a usmazi… Podle mne to chutna stejne, ale s mrazenym je to jednodussi, protoze uz je naporcovany na ruzicky.

amylon
Kecalka 249 příspěvků 28.01.17 22:30

No já ho vařím před mražením. Čerstvý na podzim ovařím ve slané vodě, rozeberu na větší růžičky a šoupnu do mrazáku. Potom jen nechám trošku povolit, klasicky obalím a smažím. Je jak čerstvý. Uznávám, že jako mozeček je květák zdravější, ale já smažený miluju, jiná smažená jídla téměř nedělám, tohle tak jednou měsíčně. :D

Tamtama
Extra třída :D 11699 příspěvků 28.01.17 22:49

Dělala jsem, ale byl takový rozblemcaný

hani28
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 28.01.17 22:56
@amylon píše:
No já ho vařím před mražením. Čerstvý na podzim ovařím ve slané vodě, rozeberu na větší růžičky a šoupnu do mrazáku. Potom jen nechám trošku povolit, klasicky obalím a smažím. Je jak čerstvý. Uznávám, že jako mozeček je květák zdravější, ale já smažený miluju, jiná smažená jídla téměř nedělám, tohle tak jednou měsíčně. :D

Ahaa tak to jo, ja si pod mrazenym predstavila koupeny mrazeny z obchodu, ne podomacku zmrazeny :D

JancaS84
Stálice 71 příspěvků 28.01.17 22:57

Chvilu povařit, nechat trochu vychladnout a obalit. Dělala jsem a v pohodě.

hellivete
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 28.01.17 23:58

Naporcuji na růžičky, vložím do vroucí vody, nechám max 10 minut vařit, sleju a na sítu nechám okapat.
Pak normálně obalím a smažím.

Předvařujeme květák doma už dlouho. Je to stravitelnější a nehrozí, že při rychlém smažení zůstane větší růžička uprostřed syrová.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34004 příspěvků 29.01.17 06:17
@hani28 píše:
A vy nikdo kvetak pred obalenim a smazenim nevarite? Vzdyt to je jedno, jestli uvarim cerstvy nebo mrazeny… pak se obali v trojobalu a usmazi… Podle mne to chutna stejne, ale s mrazenym je to jednodussi, protoze uz je naporcovany na ruzicky.

to neni vubec potreba, pokud nesmazis obr kusy, tak se udela pri tom smazeni. Rozmrazenej tuplem nebude kroupat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama