Lze odnaučit houpání bez brečení? + časté buzení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 13:13
Lze odnaucit houpani bez breceni? + caste buzeni

14 mes. dite spi pres den pouze v hacce- houpat musim celou dobu.. i kdyz mi pada hlava.
v noci jsem zrusila kojeni- ale dite se budi po hodine az dvou a je s nim muz. uz asi 3 tydny- nocni odstav nepomohl.
nevim jak na to. co delat, citime se s manzelem uz bezradni.

kdyz jsem ho nechala jeden cas brecet, videla jsem na nem velke zmeny. dite bylo plactive, hrozne fixovne na mne…

nezabrala estevilova metoda, ani ted to odstaveni… spal prvni noci krasne, byl s nim muz. jenomze ho ted musi uspavat.. co hodinu… takhle to nejde… u mne breci s chce prso, u muze se uklidni.

zkousela jsem bachovky, nic se nedeje..

Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 16093 příspěvků 21.03.19 13:21

A to brecení probíhalo jak? Já pro vyvolání nejsem, ale pláč v náručí matky nezavrhuji. Teď jsem zrovna uspávala 9mesicni dítě, neuslo u kojení a chtělo se nosit. Ale to prostě bohužel, nejsem stroj, abych lítaly dopoledne/odpoledne na hřišti, doma a ještě dítě nosila půl hodiny při usinsni. Takže jsem si s ním sedla, zpívala mu, povídala, ze nosit ho nemohu a přes pláč za chvíli ušlo. Máš asi jedno dítě, tak ho můžeš hodinu houpat, matka se dvěma nemůže a taky to musím nějak jít.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 13:24

@Cuddy mam tri deti

KristynaTita
Kecalka 471 příspěvků 21.03.19 13:31

@Cuddy souhlasim.....

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 13:35

@KristynaTita mam tri deti, ne jedno

katyna1984
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 21.03.19 13:44

Asi vim, kdo jsi, už jsme se tu v diskuzich setkali. Já bych vrátila dítě k Tobě do postele a prso dala. Evidentně ta potřeba u něj je, když si i po takové době s manželem vzpomene.

Taky mám tři děti, nejmladšímu budou teď dva a posledních pár dní se budí na kojení už jen jednou, to se dá. Ale donedávna to bylo co hodinu, max. dvě. Ale pořád je pro mě horší ta představa muset uspávat, než dát prso a mít po chvilce klid.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16093 příspěvků 21.03.19 13:53
@Anonymní píše:
@KristynaTita mam tri deti, ne jedno

Pak nechápu, že můžeš hodinu sedět u houpačky a houpat, že ti ten čas nechybí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 14:09

@Cuddy praveze chybi!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 14:12
Petkaelik
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 21.03.19 14:50

Mám 7,5 měsíční holčičku. Špatně spí od narození. Teď už vydrží spát od 20-24 ,ale pak začíná peklo. Budí se pořád , je neklidná. Vstavám k ní co půl hodiny ( vypadne dudlik, pohladím, pochovám) když už nevím co s ní, tak v obýváku mám elektrickou houpačku. Vím, že to není ideální , ale když jí tam ve 3 ráno dám tak do šesti spí. Taky jí kojím a to kolem te půlnoci a pak až ráno. Původně jsem ji každè vzbuzenî dávala prso, ona si cucla a spala. Když jsem ji nechala u nás v posteli tak se stejně pořád budila. Dala bych cokoli za to abych se už od porodu konečně vyspala. Plakat ji nenechám, pořád si říkám, že v roce se to snad zlomí. Soucítím s tebou a bude líp neboj. Jo a je to mé druhé dítě, první spalo celou noc od konce šestinedělí.

Váš příspěvek
Reklama