Lze otěhotnět bez menstruačního cyklu?

Anonymní
29.5.17 01:02

Lze otehotnet bez menstruacniho cyklu6

Ahojky ja vim ze tech temat je tu vic ale uz jsou starsi a ma otazka zní zda je mozne biologicky vzato zda je mozne tehotenstvi pokud mi vymizela zatim nevim proc MS? Ja jsem presvedcena ze nikolov protoze dokud jsem MS mela byla i ovulace a ted od snazeni zmizela :think: :think: ma nekdo tip? Co s tim? Kapky Gynex a ruzne bylinky mam, k doktorovi se chystam v tydnu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7830
29.5.17 01:46

Podle me je mozne otehotnet ;) pred ms je ovulace ;) kazdopadne to muze byt na dlouho se do ovulace strefit.
A jak dlouho uz jsi nemela ms? :kytka: Tehotenstvi to byt nemuze?
Kazdopadne bych sla k doktorovi co nejdriv, at se podiva, kde je problem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
428
29.5.17 02:42

Ja si myslim, ze je mozne otehotnet i bez ms, ale asi bude zalezet na tom, jak dlouho jsi bez ms. Taky me napadlo, jestli kdyz se snazite to nemuze byt uz tehotenstvi? ja jsem prvni mesice ani netusila, ze jsem v tom :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
951
29.5.17 02:51

Pokud probehne ovulace tak samozrejme otehotneni mozne je, vysledovat ovulaci u zen, co maji mentruaci malo, nebo vubec, je samozrejme slozitejsi, ale otehotnela uz kupa zen co byly bez ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
29.5.17 06:20

Bez menstruačního cyklu těžko. Podstatná je ovulace, takže když se trefíš do ovulace, tak ano, nicméně, po ovulaci vždycky následuje menstruace, vždycky, dokonce u každé jedné ženy za stejně dlouhou dobu. Pokud není menstruace, neproběhla ovulace. A krom ovulace je ještě potřeba dostatečně vysoká sliznice v děloze, ani bez dostatečné sliznice se otěhotnět nedá. Takže pravděpodobnost otěhotnění bez menstruačního cyklu je mizvá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.17 08:15

Diky vsem za reakce test byl pred 9 ti dni negativni testuji 1× za 14dni a MS chybi uz vic jak 25dni :zed: predtim bylo vse ok

• Nahlásit
  • Citovat
2612
29.5.17 08:18
@terinka4444 píše:
Bez menstruačního cyklu těžko. Podstatná je ovulace, takže když se trefíš do ovulace, tak ano, nicméně, po ovulaci vždycky následuje menstruace, vždycky, dokonce u každé jedné ženy za stejně dlouhou dobu. Pokud není menstruace, neproběhla ovulace. A krom ovulace je ještě potřeba dostatečně vysoká sliznice v děloze, ani bez dostatečné sliznice se otěhotnět nedá. Takže pravděpodobnost otěhotnění bez menstruačního cyklu je mizvá

No, to nevím. Já měla poslední menstruaci někdy v červenci a v srpnu rodím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1620
29.5.17 08:22

Moje dítě je toho důkazem. :) Neměla jsem MS, jen takové nárazové naprosto nepravidelné špinění. Měla jsem podváhu 175 cm a 47 kg a sex jednou za uherský rok. Když jsem přišla gynekologovi, tak na mě koukal s otevřenou pusou, jak se mi to povedlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49164
29.5.17 08:33

Tak pokud se náhodně nějaká ovulace objeví, otěhotnět z ní lze. Ale čistě technicky, kdyby se z ní neotěhotnělo, tak by po ní dorazila MS, tudíž by pak nebylo tělo bez cyklu. 25 dní není „zcela bez cyklu“, ale řešit s lékařem je to určitě vhodné. Nejdřív bych řešila chybějící cyklus než neschopnost otěhotnět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2566
29.5.17 08:35

Ano, známá teď takto otěhotněla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.17 09:00
@Anonymní píše:
Ahojky ja vim ze tech temat je tu vic ale uz jsou starsi a ma otazka zní zda je mozne biologicky vzato zda je mozne tehotenstvi pokud mi vymizela zatim nevim proc MS? Ja jsem presvedcena ze nikolov protoze dokud jsem MS mela byla i ovulace a ted od snazeni zmizela :think: :think: ma nekdo tip? Co s tim? Kapky Gynex a ruzne bylinky mam, k doktorovi se chystam v tydnu :nevim:

Moje teta před xlety přestala po prvním porodu zcela menstruovat, lékaři jí řekli, že už nikdy nebude mít žádné děti. Po deseti letech od prvního porodu přišly obrovské bolesti břicha, prý žlučníkový záchvat :mrgreen: :mrgreen: a byla v sedmém měsíci těhu. Příroda je mocná čarodějka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.17 16:44

@ugluk tech 25dni je odhad a predtim byla injekce tak proto rikam ze to zacalo zlobit az ted posledni dobou a testy delam cca 1× za tech 14dni abych to chytla vcas

• Nahlásit
  • Citovat
49164
29.5.17 19:53

Tak urcite je dobre, ze to resis s lekari, chtelo by to dukladne vysetreni. Jde o to, jestli je ovulace dvakrat do roka, mas sanci otehotnet dvakrat do roka. Jestli neni vubec, sance na otehotneni je nulova do okamziku, nez nejaka ovulace prijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama