Lze otěhotnět den před menstruací?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terezkaterezka
Nováček 4 příspěvky 07.07.19 21:46
Lze otěhotnět den před Menstruací?

Ahoj holky! Mám dotaz, s přítelem se snažíme o miminko, problém je v tom že cca rok co jsem vysadila HA nemám stále pravidelnou menstruaci, jednou to dostanu na začátku, po druhý na konci měsíce..a ne a ne se to srovnat.. a tak nemohu vypočítat kdy budu mít ovulaci, nic méně po delší době jsme se do snažení o mimčo zase pustily a den po sexu citim že to dostanu, bolest břicha jako když to má přijít a začinám mit slabounky růžovy vytok jako před menzes, můj dotaz zní zda se někomu z vás stalo že jste otěhotněly těsně před menstruací, jestli je to možné :)

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8313 příspěvků 07.07.19 21:50

@Terezkaterezka to snad ani není možný, když už se ms spouští

Nora2
Kecalka 232 příspěvků 07.07.19 22:05

Může to být možné.

Janli
Echt Kelišová 9295 příspěvků 07.07.19 22:13

Teoreticky, pokud by spermie doputovaly rychle do vejcovodů, tam vydržely pět dní a ty by jsi měla velmi brzkou ovulaci, tak by jsi otěhotnět mohla. Prakticky je to ovšem takřka spolehlivě vyloučené.

AnastazieB
Echt Kelišová 8769 příspěvků 07.07.19 22:16

Den před MS ne, ovšem nikdy ale předem nemůžeš vědět, jestli opravdu dorazí. Ve tvém případě těhotenství možné není.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 22:19

Otěhotněla jsem 2dny před očekávanou MS, takže možné to je.

AnastazieB
Echt Kelišová 8769 příspěvků 07.07.19 22:40
@Anonymní píše:
Otěhotněla jsem 2dny před očekávanou MS, takže možné to je.

Ano, byla očekávaná, ale nevíš, jestli by opravdu přišla. Taky se třeba mohla o pár dní opozdit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 22:49

@AnastazieB to samozřejmě mohla.. proto jsem schválně napsala „očekávanou“. :slight_smile: Jinak jsem měla MS pravidelnou, jak hodinky, vždy 28DC dokonce vždy i stejný čas. Ale každé tělo je jiné a každá má cykly jinak.

Váš příspěvek
Reklama