Lze otěhotnět i při nepravidelne menstruace?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5.5.22 13:51

Lze otěhotnět i při nepravidelne menstruace?

Dobrý den všem.
Chtěla jsem se zeptat je možné otěhotnět i při nepravidelné menstruaci.
Ja ji má nepravidelnou, březnu jsem ji měla 3 a v dubnu 22, a nevím jak si vypočítat ovulaci.
Ma tu někdo stejný problém jako já? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
994
5.5.22 14:07

Výsledek mě nepravidelné Menstruace právě usnul :mrgreen: rozdíl mezi cykly byl 28 až 46 dní. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1156
5.5.22 14:08

Určitě dá. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
5.5.22 14:30

Já jsem v 17tt s hoodně nepravidelnou. :mrgreen: :mrgreen:
Neřešila jsem kdy je a není ovulace, spali jsme spolu když jsme chtěli.
Já teda ale zase poznám ovulaci pocitově. Zkus se na to třeba zaměřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.22 14:38
@Míšánek 01 píše:
Dobrý den všem.
Ja ji má nepravidelnou, březnu jsem ji měla 3 a v dubnu 22, a nevím jak si vypočítat ovulaci.
Ma tu někdo stejný problém jako já? :,(

Tak pokud spolu spíte často, například ob den, tak se trefíte do ovulace, aniž byste chtěli :palec: a jinak… Asi bych si nakoupila být tebou ty papírkové testy na ovulaci a po skončení MS začala každý den testovat no :nevim: plus si psát, co se třeba změnilo, psát si záznamy, kdy cca máš ovulaci (podle testů), jak dlouho před další MS, jaké máš u ní pocity atd. Možná máš nějaké příznaky ovulace a ani to nevíš. Později už třeba budeš znát náznaky, které ti napoví přicházející ovulaci i bez testů. Je potřeba naslouchat svému tělu. Kdyby to nešlo, určitě se běž domluvit se svou gynekoložkou, nejsi první ani poslední s nepravidelným cyklem :hug: držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28361
5.5.22 15:02

Je jedno kdy je ovulace, důležitá je délka luteální fáze. Pokud bys chtěla vědět jak probíhá cyklus, tak měř bazální teplotu. Pokud ovulace probíhá a lf je dost dlouhá, tak stačí se prostě trefit do plodného období. Sex co 2-3 dny a nemůžete ho minout. Já jsem mívala 29-43 dní. Kamarádka otěhotněla 65 DC. Dokonce to byly dvojčata. Sestřenka taky měla ms párkrát za rok, a povedlo se náhodou hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29735
5.5.22 15:34

Lze, mám ji hodně nepravidelnou a otěhotněla sem celkem bez problémů 5×. Akorát sem nesledovala ovulaci, prostě sem to nechala plynout podle nálady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1599
5.5.22 15:36

K otěhotnění potřebuješ partnera, ne strojově přesnou menstruaci. :P Jasně, že to jde, proč by to nešlo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.22 17:08
@Míšánek 01 píše:
Dobrý den všem.
Ma tu někdo stejný problém jako já? :,(

Dá! Rozhodně! Jsem toho důkazem :mrgreen: po vysazení antikoncepce jsem měla menstruaci někdy po 22 a někdy i po 43 dnech… Na ovulaci si kup ovulační testy z moči, stojí pár korun, dva tři měsíce zkoušej ob den zhruba v půlce mezi menstruací a pak už budeš vědět, kdy ji máš, to mi radil doktor a pak už jsem vědela přesně na den i přes nepravidelnou menstruaci a teď mám skoro dvouletého nádherného kluka :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
5815
5.5.22 22:45

Při pravidelném sexu to určitě půjde. Ideálně obden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
5.5.22 22:49

@Míšánek 01 ahojky určitě dá já to například jeden měsíc dostala pak jeden ne pak jo pak zas 2 ne a pak to přišlo úplně nečekaně přesně na Štědrý den a teď jsem v 19tt takže ano, ale čím víc na to myslíš tím je to horší 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
5.5.22 22:50
@Mia3002 píše:
@Míšánek 01 ahojky určitě dá já to například jeden měsíc dostala pak jeden ne pak jo pak zas 2 ne a pak to přišlo úplně nečekaně přesně na Štědrý den a teď jsem v 19tt takže ano, ale čím víc na to myslíš tím je to horší 🤣

Ještě abych dodala já to dostala jeden den po skončení menstruace takže já se v ty ovulaci vážně nevyznám kamarádka otěhotněla dva dny po MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
6.5.22 08:12

Ahoj, jasný.. menstruaci jsem obvykle dostávala okolo 23-24 dne v měsíci, někdy se ale stávalo, že jsem ji nedostala vůbec.. teď v březnu najednou menstruace 17, tak si říkám, super o týden dříve… Čekám v dubnu tedy, že menstruace přijde buď zase 17 ale nic.. a tak jsem si jentak ze srandy udělala ovulační test, který mi vyšel pozitivní, tak jsme to zkusili no a místo menstruace jsem si před týdnem udělala testik a vyšel pozitivní. Takže ano jde to :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat