Lze otěhotnět před ovulací a léčením děl. čípku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 22:31
Lze otěhotnět pred ovulaci a lecenim del. Cipku?

Mela jsem se svym pritelem pohl. Styk, kdy vyvrcholeni bylo do me a bylo pred ovulaci, dva- tři dny. Na to me zacalo pobolivat v podbrisku, beru ovocan na doleceni delozniho cipku a zajimalo by me, zda mohu otehotnet.

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 47017 příspěvků 10.06.19 22:38

Velmi slušné načasování. Šance 15-20 %.

Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 11.06.19 01:58

Ano, lze. Spermie mají schopnost přežít několik dní.'

Na stránskách produktu nepíší, jestli přípravek „hubí“ spermie. Ale píší, že ho můžou užívat i kojící a těhotné ženy, tak to ais nebude takový sajrajt.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 09:45

Ja takhle otehotnela. Ale rikali jsme si ze kdyz otehotnim tak vlaszne nevadi. Jen sem necekala ze na poprve za takovych podminek. Poznala sem to okamzite po par dbech podle nruveritelne bileho husteho vytoku a myslela si, ze se mi zim zhorsil zanet. Chteli me dal lecit, ale me napadlo, ze je to tehu a dala sem jen prirodni veci.diky bohu za to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 11:24
@Anonymní píše:
Ja takhle otehotnela. Ale rikali jsme si ze kdyz otehotnim tak vlaszne nevadi. Jen sem necekala ze na poprve za takovych podminek. Poznala sem to okamzite po par dbech podle nruveritelne bileho husteho vytoku a myslela si, ze se mi zim zhorsil zanet. Chteli me dal lecit, ale me napadlo, ze je to tehu a dala sem jen prirodni veci.diky bohu za to.

Mam husty vytok, ale myslela jsem si a teda dal myslim, ze je to diky tomu ovocanu, na gynekologii jdu az v srpnu. Nechci nijak plasit nebo delat ukvapene závěry :-/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 12:43
@Anonymní píše:
Mam husty vytok, ale myslela jsem si a teda dal myslim, ze je to diky tomu ovocanu, na gynekologii jdu az v srpnu. Nechci nijak plasit nebo delat ukvapene závěry :-/

To byl ale vytok s prominutim jako slehacka, mnozstvim i konzistenci. Ani pri zabetech sem takovy nemela.test si udelat muzete a je to vyresene;-)

Váš příspěvek
Reklama