Reklama

Lze otěhotnět ze styku 1 den před plodnými dny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 11:51
lze otěhotnět ze styku 1den před plodnými dny?

Ahoj holky, mám takovou trošku zapeklitou otázku. nikde nemužu najít odpověď. ani tady, google, prostě nikde :-D Vím, že je nemožné otěhotnět mimo plodně dny, ale co třeba když máte styk v ponděli večer a hned druhý den odpoledne začnete mít plodné dny? (ne ovulaci, jen ten hleník, a ovulku třeba až ve čtvrtek, nebo v pátek) je možné, že tam ty spermie vydrží těch 12-24 hodin, než se spustí ten hlen? :nevim: :nevim: Díky za odpověď. S

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete vědět o těhotenství

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

unuděná
Kelišová 5429 příspěvků 1 inzerát 12.09.18 11:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám takovou trošku zapeklitou otázku. nikde nemužu najít odpověď. ani tady, google, prostě nikde :-D Vím, že je nemožné otěhotnět mimo plodně dny, ale co třeba když máte styk v ponděli večer a hned druhý den odpoledne začnete mít plodné dny? (ne ovulaci, jen ten hleník, a ovulku třeba až ve čtvrtek, nebo v pátek) je možné, že tam ty spermie vydrží těch 12-24 hodin, než se spustí ten hlen? :nevim: :nevim: Díky za odpověď. S

jasne ze jo.Je to nejplodnejsi doba,protoze spermie si klidne pockaji 4-5dni.Ja otehotnela 100% ze styku pet dni pred ovulaci ;)

andelka83
Neúnavná pisatelka 19562 příspěvků 12.09.18 11:54

Možné je cokoliv. Kamarádka má syna ze styku 5 dní před ovulací, což změna hlenu ještě nemusí být.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 11:55

@unuděná ahaaa, ale všude se uvádí, že spermie bez toho plodného hlenu do pár hodin umírají. a tos otěhotněla, když už jsi měla ten hlen, anebo ještě ne?

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1104 příspěvků 12.09.18 11:57
@Anonymní píše:
@unuděná ahaaa, ale všude se uvádí, že spermie bez toho plodného hlenu do pár hodin umírají. a tos otěhotněla, když už jsi měla ten hlen, anebo ještě ne?

Může tam už být, jen se třeba ještě nedostal ven :nevim: držím palce :kytka:
A prosím, nepoužívej slovo „hleník“ :mrgreen:

rozand
Závislačka 2848 příspěvků 12.09.18 11:57
@Anonymní píše:
@unuděná ahaaa, ale všude se uvádí, že spermie bez toho plodného hlenu do pár hodin umírají. a tos otěhotněla, když už jsi měla ten hlen, anebo ještě ne?

Spermie si skutečně na ovulaci x dní počkají, neumřou.

unuděná
Kelišová 5429 příspěvků 1 inzerát 12.09.18 11:58
@Anonymní píše:

ja se az tak nesledovala :mrgreen: ale ovulaci jsem vzdy poznala podle bolesti jednoho z vejcovodu a to bylo prave az 5.den po styku.A mimochodem takhle se pry delaji holcicky,coz nam klaplo :lol:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19562 příspěvků 12.09.18 12:00
@Anonymní píše:

Hlen už může být v děložním hrdle,ale nemusíš ho ještě zjistit.
Já osobně mám kluka ze styku 3 dny před ovulací a dva z 1 dne před. Vyloženě ovulační hlen jsem snad nikdy neměla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 12:08

@Kamkam dobře už ho používat nebudu :-D jsem přemýšlela, jak ho mám nazvat, aby to nikoho nepohoršilo a stejně nic :D ale děkuji

shely
Povídálka 14 příspěvků 12.09.18 12:10

Ano,pár dní před ovulaci a plodnými dny nám praskl kondom a otěhotněla jsem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 12:10

@unuděná tak to je dobré no. ja poznám že se blíží ovulka podle hlenu. a to vím, že pak do 2-3 dni příjde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 12:14

@andelka83 no, tak uvidíme co z toho bude. říkám včera manželovi, vytahni to, budu mít ovulaci a on : ale tu ještě nemáš, na tu je čas :-D a ja… hm jak myslíš. :nevim: :dance: tak uvidíme co z toho bude. ale pobavilo mě to, oba dva jsme si mysleli, že když není plodný hlen, není plodný den :-D

andelka83
Neúnavná pisatelka 19562 příspěvků 12.09.18 12:16
@Anonymní píše:
@andelka83 no, tak uvidíme co z toho bude. říkám včera manželovi, vytahni to, budu mít ovulaci a on : ale tu ještě nemáš, na tu je čas :-D a ja… hm jak myslíš. :nevim: :dance: tak uvidíme co z toho bude. ale pobavilo mě to, oba dva jsme si mysleli, že když není plodný hlen, není plodný den :-D

No,to není úplně pravda. Tak uvidíte.

rozand
Závislačka 2848 příspěvků 12.09.18 12:16
@Anonymní píše:
@unuděná tak to je dobré no. ja poznám že se blíží ovulka podle hlenu. a to vím, že pak do 2-3 dni příjde.

ovulka je taky děsný slovo :lol: proč nezůstat u normálních základních označení? je to biologie, nic sprostého…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 12:17

@rozand :pankac: :pankac: :pankac:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >