Lze ovlivnit délku cyklu a příznaky PMS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
WojKa
Kecalka 150 příspěvků 13.12.18 22:48
Lze ovlivnit délku cyklu a příznaky PMS?

Holky, ráda bych se zeptala, zda lze nějak ovlivnit délku cyklu. Vždycky jsem mívala cykly 32-34 dní a po druhém porodu jsem měla první ms po deseti měsících, to bylo stále stejné, ale teď už tak tři měsíce mám cyklus 26 dní, trochu mě to štve. Existují nějaké přípravky na srovnání cyklu?
A druhá věc, kryje se to se zkrácením cyklu, začaly se u mě objevovat fyzické příznaky PMS, je to opravdu nepříjemné (bolesti hlavy, břicha, nevolnosti) trvající ne pár dní před ms, ale třeba i 14 dní, což znamená od ovulace po ms a někdy ani při ms to nezmizí(jen poznamenám, že jsem s tím nikdy neměla problémy).
Prosím, jestli s tím máte někdo zkušenosti, poraďte mi, co s tím. Co si mám koupit na úpravu cyklu a taky na potlačení příznaků PMS.
Mockrát děkuji. :)

Reakce:
Uživatel je onlinehistep
Závislačka 4044 příspěvků 13.12.18 22:59

Mohla by pomoci bylinka drmek - v caji, tabletach, kapkach, tinkture. V lekarne ci bylinkarstvi. Ale jako vsechny prirodni pripravky funguje az po delsi dobe uzivani.
Je vylozene na priznaky PMS a s ohledem na to, ze obsahuje fytohormony, tak by mohl i upravit delku cyklu.

WojKa
Kecalka 150 příspěvků 13.12.18 23:01

@histep děkuji, děkuji. Zkusím se po tom podívat. :palec: Snad to pomůže.

P4ja
Kelišová 7156 příspěvků 1 inzerát 13.12.18 23:33

@WojKa nekomu pomáhá Gynex. A jinak doporučuji hormonální jógu. Ta funguje skvěle. Jen to není zadarmo.

Mava
Generální žvanilka 24848 příspěvků 14.12.18 07:17

Bojovala jsem se zkracujícím cyklem, pomohl mi jeřáb ptačí. :palec:

WojKa
Kecalka 150 příspěvků 14.12.18 07:21

@Mava děkuji, na všechno se podívám. :palec: Snad mi něco z toho pomůže.

WojKa
Kecalka 150 příspěvků 14.12.18 07:24

@P4ja děkuji, už jsem to asi nejde zaslechla to hormonální jógu, podívám se o co jde.
Co se týče gynexu, četla jsem, že spousta žen po tom otěhotněla, což není v mém zájmu. :mrgreen:

P4ja
Kelišová 7156 příspěvků 1 inzerát 14.12.18 09:22
@WojKa píše:
@P4ja děkuji, už jsem to asi nejde zaslechla to hormonální jógu, podívám se o co jde.
Co se týče gynexu, četla jsem, že spousta žen po tom otěhotněla, což není v mém zájmu. :mrgreen:

No tos mě pobavila :mrgreen: Gynex způsobuje nechtěné otěhotnění ? :lol: Pokud miminko nechci, tak se chráním ne? Za chybu uživatelek fakt nemůže. :) To je jako si stěžovat na prasklý kondom, když ho chlap blbě nasadí. Atd…

WojKa
Kecalka 150 příspěvků 14.12.18 09:25

@P4ja ale ne, já to myslela spíš tak, že možná tím, jak upraví cyklus, že třeba i podporuje plodnost a znám spoustu žen, které začaly užívat výše zmíněný přípravek a tedy dítě chtěly a nakonec z toho byla dvojčata. Kdo ví, jestli to tím může být. Nemyslím to tak, že to ženská chytne ze vzduchu. :lol: :mrgreen:

P4ja
Kelišová 7156 příspěvků 1 inzerát 14.12.18 10:43

@WojKa No, zkus si přečíst něco o tom jak funguje ženské tělo. :lol:

WojKa
Kecalka 150 příspěvků 14.12.18 10:48

@P4ja Ježkovy voči. O tomhle diskutovat nechci. A obhajovat nějaké domněnky, co dají dočíst na internetu. Dle všeho Ty víš všechno nejlíp, tak bys tu možná mohla uvést proč tedy ženu gynex nebo i jiné bylinné přípravky berou pro podporu možnosti otěhotnění, když to dle Tebe nefunguje. 8o
Nechci, aby u mé vlastní otázky na mě někdo útočil.

P4ja
Kelišová 7156 příspěvků 1 inzerát 14.12.18 12:15

@WojKa No Gynex neni hormonalni pripravek, tak tezko muze zpusobit to, ze ti dozraji dve vajicka. Na to jsem reagovala. Na ta dvojcata. Tak Gynex opravdu nefunguje.

Bylinky muzou pomoct porovnat ovulaci a cyklus, proto ho zeny berou. To je ten duvod, vis. A proto ti ho doporucuji. Ostatne asi vsechno, co bys brala a srovnani cyklu a upravu bude pusobit na lepsi plodnost. Ne proto, ze bys mela dvojcata, jak pises, ale proto, ze podpori ovulaci a upravuje cyklus. A ovulace je pro otehotneni nezbytna. Takze pokud nechces podporit plodnost, tak nic nerovnej nebo se opravdu chran, abys neotehotnela.

A jinak na PMS muze pomoci i pohyb a strava.

WojKa
Kecalka 150 příspěvků 14.12.18 12:25

@P4ja jojo, díky. Já už dvojčata doma mám, další bych nepotřebovala. :joy:
Zkusím nějaké ty bylinky a budu doufat. Opravdu nemohou žádné bylinky způsobit při ovulaci uvolnění dvou vajíček místo jednoho? Já bych řekla, že by to možné bylo. :think:

Mava
Generální žvanilka 24848 příspěvků 14.12.18 12:44

On i ten Jeřáb berou ženy co chtějí otěhotnět.

P4ja
Kelišová 7156 příspěvků 1 inzerát 14.12.18 12:52
@WojKa píše:
@P4ja jojo, díky. Já už dvojčata doma mám, další bych nepotřebovala. :joy:
Zkusím nějaké ty bylinky a budu doufat. Opravdu nemohou žádné bylinky způsobit při ovulaci uvolnění dvou vajíček místo jednoho? Já bych řekla, že by to možné bylo. :think:

Kdyby to tak bylo, tak nebude hormonální stimulace, ale zenam by dávali bylinky, aby se uvolnilo víc vajicek. A navíc, pokud dvojčata mas, pak klidně můžou být zase. V tom bych víc věřila genetice než bylinkam.

No a pokud nechceš otěhotnět, pak se musíš chránit. To holt jinak nejde.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >