Reklama

Lze po dobrání Utrogestanu užívat Duphaston?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 20:53
Lze po dobrani Utrogestanu uzivat Duphaston?

Dobry vecer holky,
prosim o radu. Dostala jsem od doktora v 6tt preventivne Utrogestan, uzivam ho vv davkovani 1-0-1. Baleni mi staci do konce 10tt a na kontrolu jdu az 12.tt. Mam strach Utrogesran prestat brat. Mel by se uzivat do konce 1.trimestru a vysazovat pozvolna, coz mi doktor taky nerekl a doma mam dve baleni Duphastonu. Myslite, ze po dobrani UT, mohu prejit na Duphasron, taky v davkovani 1-0-1? Dekuji za odpověď.

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10214 příspěvků 06.05.18 20:54

Zavolej doktorovi

Alexandraf
Echt Kelišová 7796 příspěvků 06.05.18 20:56

:mavam: urcite zavolat doktorovi. Treba si jen skocis pro recept ;) ale bez porady s doktorem bych sama lecbu nemenila ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 21:08

@Lekninka91 @Alexandraf radeji zavolam, dekuji. On mi rekl: " Jezte utros, dokud ho nedoberete." A to mi prijde divne, kdyz ho doberu 10tt. Ja tem doktorum neverim. To aby clovek byl jak ostriz a vsechno si radeji studoval i sam :zed: :mrgreen:

Lekninka91
Extra třída :D 10214 příspěvků 06.05.18 21:13

Když doktorům nevěříš, tak k nim nechoď :nevim: hlavně, že si zjistíš zaručený informace na netu :roll:

Denina01
Kecalka 400 příspěvků 06.05.18 21:15

Určitě bych zavolala, ale záleží i proč ho bereš. Já ho měla preventivně po ZT a také mi došel v cca stejném týdnu. Přešla jsem tedy sama na duphaston co jsem měla doma (kvůli bolesti hlavy po utrogestanu), ve stejném dávkování a pak občas zapomněla vzít až jsem si ho tím vysadila tak nějak sama. :roll: doktor už se na to ani neptal, neřešil, bylo to fakt jen tak. :mrgreen: ale zavolala bych už asi pro jistotu

ugluk
Hvězda diskuse 42203 příspěvků 06.05.18 21:18

A preventivně proč, byly nějaké potíže? Jinak ve spousě center už dneska vysazují kolem 8.-9.tt, nejsou-li problémy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 17:57

@Denina01 Dekuji moc za reakci. Udelam to tak jako ty :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 18:01

@Lekninka91 Další urejpana zenska. :potlesk: Kdyz nemas nic prinosneho do diskuze, prosim, radeji to nekomentuj a nekaz svoji naladou den ostatnim. Dekuji

Denina01
Kecalka 400 příspěvků 07.05.18 18:30

@ugluk popravdě nevím, spíš asi jen pro můj klid jako placebo, protoze zamlkle tehotenstvi se mohlo opakovat i pres utrogestan :)

Denina01
Kecalka 400 příspěvků 07.05.18 18:36

Teď mi tak došlo, u nás se objevil syndrom mizejícího dvojčete, ale to už byla opravdu mrňavá dutinka, tak možná kvůli tomu…

Lekninka91
Extra třída :D 10214 příspěvků 07.05.18 20:23
@Anonymní píše:
@Lekninka91 Další urejpana zenska. :potlesk: Kdyz nemas nic prinosneho do diskuze, prosim, radeji to nekomentuj a nekaz svoji naladou den ostatnim. Dekuji

další ženská, která si myslí, že když si něco přečte na netu, tak je chytřejší než doktor :potlesk: Však jsem ti psala, ať si zavoláš doktorovi. Nepřijde mi normální v těhotenství si sama ordinovat léky :nevim: nebo jsi vystudovala medicínu? :think: a že si necháš tímhle kazit den, to není můj problém :oops: :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama