Lže po nevěře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 23:39
lze po nevere?

Ahojky Holky, prosim o rada. Jsem 4 roky vdana a mame krasnou zdravou holcicku rok a pul.Pred mesicem jsem zjistila manzelovu neveru, ktera trvala pul roku. Manzel prosil o odpusteni, pry s ni ukoncil veskery vztahy.
Tyden na to jsem otevrela notebook a zapomněl se odhlasit a byl tam email od ni. Kde stalo: az se ti to doma uklidni, tak budeme pokracovat.
Hned jsem mu volala a on rikal, ze o nicem nevi a tak jsem volala ji a ona ze ho miluje a ze ji nevola. Prislo me to takove dost podobne..skoro jako kdyby se dohodli.
Za par dni na to jsem zjistila ze manzel ma novy email…ze zacatku ze nema, pak ze ho ma dlouho a pak ze ho ma mesic.
Co myslite? Myslim si dobre, ze to sni neukoncil. :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Limi123
Závislačka 3671 příspěvků 19.09.18 23:43
@Anonymní píše:
Ahojky Holky, prosim o rada. Jsem 4 roky vdana a mame krasnou zdravou holcicku rok a pul.Pred mesicem jsem zjistila manzelovu neveru, ktera trvala pul roku. Manzel prosil o odpusteni, pry s ni ukoncil veskery vztahy.
Tyden na to jsem otevrela notebook a zapomněl se odhlasit a byl tam email od ni. Kde stalo: az se ti to doma uklidni, tak budeme pokracovat.
Hned jsem mu volala a on rikal, ze o nicem nevi a tak jsem volala ji a ona ze ho miluje a ze ji nevola. Prislo me to takove dost podobne..skoro jako kdyby se dohodli.
Za par dni na to jsem zjistila ze manzel ma novy email…ze zacatku ze nema, pak ze ho ma dlouho a pak ze ho ma mesic.
Co myslite? Myslim si dobre, ze to sni neukoncil. :cert:

Kdyz uz mu tedy lezes do emailu, tak proc mu to vsechno zatepla vysypes a nepockas si, jak je to ve skutecnosti.

Co my vime…? Kdy byl ten mail zalozeny se snad da nejak zjistit.

jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 19.09.18 23:45

Vypadá to jako kachna, chodí to jako kachna, vydává o zvuky jako kachna … Zkus uhádnout, co to asi tak může být?

sediza
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 19.09.18 23:50

Já bych tohle neměla zapotřebí, ani kdybych s tím hulvátem měla 10 dětí.

LucinkaPardubice
Kecalka 123 příspěvků 20.09.18 00:01
@Anonymní píše:
Co myslite? Myslim si dobre, ze to sni neukoncil. :cert:

Je to supak, jen zkousi co vydrzis milacku. Rozvod je jedine reseni. Hlavne ale mysli na budoucnost a na penize.

Pepsik
Nováček 9 příspěvků 20.09.18 04:10

Myslím si, že v tom pokračuje. Asi bych zkusila vyčkávací taktiku a posbírat co nejvíce důkazů a pak teprve na něho/oba uhodit a předhodit mu to… Sice bych měla taky tendence okamžitě vzít mobil a volat mu, ale lepší vydržet a dělat mrtvého brouka. Třeba to s ní skončil, ale jelikož má takové opletacky kolem a kolem tak nevím…

Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 20.09.18 05:10

Zatloukat zatloukat zatloukat. Rekla bych, ze ten tvuj je zrovna typ, ktery ti bude lhat, i kdybys tu zenskou nasla u vas v posteli. Nj, nejsi prvni ani posledni podvadena zenska. Bud to zkousnes, nebo se zaridis jinak. Kecaj oba.

darka15
Kecalka 293 příspěvků 20.09.18 06:57

Já spíš nechápu tu milenku, co ví, že on je ženatý, že má dítě, že doma je zle a pořád je ochotna čekat a píše mu takové maily????

Josef_t
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 20.09.18 07:03

Nevím jestli to ukončil a ono to ustřihnout ze dne na den asi není jednoduché (dámy s podobnou zkušeností z druhou stranou by asi mohli vyprávět :-) )
Na druhou stranu kdyby chtěl odejít tak odejde…

Spíš o tom málu mluvíte, ne o tom co kde dělal, ale jak k tomu došlo.
Zjistit co jsi třeba dělala špatně ty? Co i té druhé hledal.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49496 příspěvků 5 inzerátů 20.09.18 07:06
@darka15 píše:
Já spíš nechápu tu milenku, co ví, že on je ženatý, že má dítě, že doma je zle a pořád je ochotna čekat a píše mu takové maily????

No a proc by to vzdavala, kdyz ted ma sanci?
Nezapomen, ze v jeji hlave je manzelka prisera, nevari, nepere, otehotnela lsti a s chlapem uz tri roky nespi.

darka15
Kecalka 293 příspěvků 20.09.18 07:07
@Lama Lama píše:
No a proc by to vzdavala, kdyz ted ma sanci?
Nezapomen, ze v jeji hlave je manzelka prisera, nevari, nepere, otehotnela lsti a s chlapem uz tri roky nespi.

Tak to pak jo - o tom žádná :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 20.09.18 07:31

Bylo by mi to jedno, protože po nevěře a tak trapných vymluvach bych uz mu stejne nikdy nevěřila. Což ty evidentně taky ne. A k čemu je takový vztah? Ukončila bych to a řešila rozvod a finance dokud ma ještě černé svědomí. Ono totiž rychle přejde a pak by to mohlo byt o dost horší

BaMaK
Závislačka 2830 příspěvků 35 inzerátů 20.09.18 07:46

To, že ona píše jemu ještě neznamená, že taky on píše jí. On říká, že jí nevolá, ona říká, že jí nevolá…a ty v tom vidíš lež…možná ano, možná ne, nikdo tady neumívěštit. Měla by ses rozhodnout, jestli mu odpustíš a postupně mu začneš věřit, nebo ne. Takto napůl to ničí obě strany.

Limi123
Závislačka 3671 příspěvků 20.09.18 08:18
@BaMaK píše:
To, že ona píše jemu ještě neznamená, že taky on píše jí. On říká, že jí nevolá, ona říká, že jí nevolá…a ty v tom vidíš lež…možná ano, možná ne, nikdo tady neumívěštit. Měla by ses rozhodnout, jestli mu odpustíš a postupně mu začneš věřit, nebo ne. Takto napůl to ničí obě strany.

Navic kdyby to s ni aktualne dal tahnul, tak mu preci do mailu nepise, ze ho chce zsse videt, az se to uklidni. Klidne to muze byt jen posledni zoufaly pokus te milenky.

Emimin7
Echt Kelišová 9365 příspěvků 20.09.18 08:19

Jak vubec muze byt pochyb, ze nelze?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >