Lze poslat kniha obyčejně?

18799
16.7.20 21:36

Lze poslat kniha obyčejně?

Dobrý večer,
chci poslat jako dárek poštou knihu. Nechci posílat doporučeně, pouze klasicky v bublinkové obálce. To, že kniha nebude doručena se stát samozřejmě může, to už je risk, řeším, zda lze poslat obyčejně. Poradíte? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6160
16.7.20 21:44

Jasně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3203
16.7.20 22:14

Obyčejné bud jako psaní, to je levnější, ale musí mít max rozměry 35,3×25×2 cm a váhu max kilo. Cena kolem 30,– podle váhy.
Pokud je knížka větší, tak jako obyčejný balík.. cena od 89,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1357
16.7.20 22:18

Co zásilkovna za 65. Je to jednoduché..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2797
16.7.20 22:20

Lze, ale pošta je děs a záleží u obyč. na výšce obálky..
já vše už posílám jen Zásilkovnou, jednotná cena 65kč vše do 5kg a mám klid :-) jen to hodím za minutku do apky, cestou z práce hodím kolem do pobočky a hotovka..
o české poště mám své mínění.. 8) a dost obyč. zásilek mi ani nedorazilo, případně i křehké rozbité a jejich ceny jsou už úplně No comment :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18799
16.7.20 22:27
@Lucy75 píše:
Lze, ale pošta je děs a záleží u obyč. na výšce obálky..
já vše už posílám jen Zásilkovnou, jednotná cena 65kč vše do 5kg a mám klid :-) jen to hodím za minutku do apky, cestou z práce hodím kolem do pobočky a hotovka..
o české poště mám své mínění.. 8) a dost obyč. zásilek mi ani nedorazilo, případně i křehké rozbité a jejich ceny jsou už úplně No comment :zed:

Jenže to si bude muset jít pro ni do Zásilkovny, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2797
16.7.20 22:38

@Klopotkova ano, ale dnes je už poboček i v každém mini městečku spousta ;) u nás třeba ve trafice, obuvi, studiu spánku, benzínce, potravinách.. :mrgreen: no kam se podíváš :mrgreen:
a tento koncept vymyslela ženská na mateřské, kterou taky štvala pošta.. takové babě tleskám :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama