Lze použít leštidlo do myčky na něco jiného?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11977
14.11.21 14:16

Lze použít leštidlo do myčky na něco jiného?

Zdravím, manžel právě přišel z nákupu a nadšeně hlásil, že když jsem tedy já ležák, tak okna před Vánoci umyje on, a nadšeně vytáhl z tašky dvě obří balení leštidla do myčky :mrgreen: Kupoval to rovnou dvojmo, aby bylo i na chalupu, a asi vybíral podle toho, na jakém obalu se to sklo nejvíc lesklo, a nějak si to nepřečetl. Účtenku si samozřejmě nevzal, my máme 1,5 lahve doma a spotřebu máme minimální, příbuzní používají tablety a sůl, ale leštidlo ne.
Tak se ptám, třeba je tu zkušený chemik nebo někdo, kdo poradí. Dá se využít leštidlo do myčky na něco jiného v domácnosti, případně v jakém poměru se používá? Jen to zkouším, jestli se tu nenajde nějaká rada, něco ve smyslu, že tablety do myčky se používají do pračky jako levný čistič pračky apod., tak jestli existují podobné DIY rady s tím leštidlem. Google mi vyhazuje jen, čím nahradit to leštidlo, já ale hledám radu, co nahradit tím leštidlem :lol:
Můžu to samozřejmě hodit na SWAP apod., jen jsem chtěla manželovi udělat radost, že to zase tak blbě nekoupil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7799
14.11.21 14:28

:mrgreen: Tak ono vám to leštidlo vydrží klidně 5 let ve skříni, toho bych se nebála. :mrgreen: Jinak já nevím, zkuste to naředit na okna a deje vědět výsledek. :mrgreen: Od jisté doby umývám okna šamponem na vlasy, vyčetla jsem to v nějakém časopise a už nemusím leštit. Tak klidně zkuste to leštidlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11977
14.11.21 15:01

@Petule030 Dík, když on je manžel takový vědátor, takže říct mu „zkusíme to“ bez argumentu proč a bez přesného poměru kolik čeho, pro něj úplně komfortní není. Ale už jsem vygooglila použití na skla sprchových koutů a zrcadla, tak vyzkouším, a budu pátrat dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1791
14.11.21 16:08

@zrcadlo ten posledni prispevek pobavil a vubec cela situace :D sorry, ale diky za projasneni teto hodinky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat