Lze poznat těhotenství po embryotransferu bez TT?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leva233
Stálice 82 příspěvků 15.05.19 08:39
Lze poznat těhotenství po embryotransferu bez TT?

Dámy které jste byli na embryotransferu a byl úspěšný, kdy jste cítili nějakou změnu, která by značila, že to vyšlo?

Reakce:
Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 46674 příspěvků 15.05.19 08:48

Hele, po et budeš tak nadopovaná hormonama vč. těch, co můžou brzdit ms, že to s tebou bude cloumat na všecky strany tak jako tak. Mám za sebou x transferů a cítila jsem se všelijak, někdy všecky příznaky, někdy žádné, rozdíly mezi cykly, kdy to klaplo a kdy ne, v zásadě nebyly. Takže bez tt z krve nebo později na utz, ale na nějaké jitsojisté příznaky a ženskou intuici bych po IVF fakt nespoléhala.

Uživatel je onlineMika.ella1
Stálice 90 příspěvků 15.05.19 08:51

Ja to vnitrne vedela hned po zavedeni, ale priznaky zadne, potvrdil az tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 09:10

Ještě než jsem si dělala test, tak jsem kýchla a v podbřišku mě silně jakoby zatáhlo. To byl pocit, který jsem nezažila nikdy před tím a po skončení těhotenství už nikdy potom. Tehdy jsem si řekla, že to možná vyšlo a ono jo. Jinak jsem byla naprosto bezpříznakově těhotná několik měsíců (kromě rostoucího břicha)

Janičcka92
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 15.05.19 09:59

Přesně, žádné změny ani příznaky jsem neměla, už jsem měla hysterák, že to určitě nevyšlo. Jediný co mě napadá, ale až zpětně tak mě asi 7den od transferu rozbrečela i pomalá písnička :nevim: ale to mohlo být i z těch všech hormonů :lol: každopádně bez testu bych určitě nevěděla, že jsem těhotná

Leva233
Stálice 82 příspěvků 15.05.19 10:50

Tak moc děkuji, hned jsem mnohem klidnější. Furt jsem si říkala, že bych něco měla přeci cítit.

suzka1
Kecalka 254 příspěvků 2 inzeráty 15.05.19 11:03

4 dny pred MS jsem citila silenou unavu, i kdyz jsem se vyspala do růžova :) Druhy den jsem si udělala tt a uz tam byl vidět silnější duch :potlesk:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 15.05.19 13:15

Po transferu, ktery vysel, jsem mela bricho nafoukle a tvrde. Citila jsem se, jak kdybych tam mela pytel kameni. To jsem u neúspěšných pokusu nemela. Ale tohle je tak tezce individualni, ze z ne/priznaku nas ostatnich nemuzes delat zadne zavery :nevim:

Leva233
Stálice 82 příspěvků 15.05.19 16:26
@Pajka89 píše:
Po transferu, ktery vysel, jsem mela bricho nafoukle a tvrde. Citila jsem se, jak kdybych tam mela pytel kameni. To jsem u neúspěšných pokusu nemela. Ale tohle je tak tezce individualni, ze z ne/priznaku nas ostatnich nemuzes delat zadne zavery :nevim:

Jojo to je mi jasné, že je to individuální. Jen se mě furt každý ptá jak se cítím. Jsem šestý den po ET a prostě se cítím normálně. Tak jsem jen chtěla vědět, jak to měli ostatní snazilky :)

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 46674 příspěvků 15.05.19 19:30

No, při prvém těhotenství jsem měla všechny možné příznaky, ale evidentně vyvolané lékama, protože jak přestaly působit, někdy kolem dvanáctého dne splaskla prsa, přestala jsem se cítit divně, začala jsem špinit… a dva dny poté byl pozitivní test :mrgreen: Ale já tda nic neříkala nikomu kromě manžela, natož abych s někým rozebírala, jak mi je.

Leva233
Stálice 82 příspěvků 15.05.19 21:19
@ugluk píše:
No, při prvém těhotenství jsem měla všechny možné příznaky, ale evidentně vyvolané lékama, protože jak přestaly působit, někdy kolem dvanáctého dne splaskla prsa, přestala jsem se cítit divně, začala jsem špinit… a dva dny poté byl pozitivní test :mrgreen: Ale já tda nic neříkala nikomu kromě manžela, natož abych s někým rozebírala, jak mi je.

No vzhledem k tomu, že pracuji i bydlím s celou rodinou, tak jsem jim to říct musela, protože nemůžu pracovat tak jako normálně. Jinak mimo rodinu to samozřejmě s nikým nerozebiram už takhle je mi nepříjemné, že se mnou všichni jednají jak s nemocnou ;)

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 46674 příspěvků 15.05.19 21:28

Tak to jo. Ale já jsem huba nevymáchaná, takže bych je slušně poprosila, aby kolem mě přestali našlapovat po špičkách, že mě to akorát znervózňuje… Ale to jsem já. jinak k dotazu - jo, je zcela normální, cítit se zcela normálně, to i po IVF, a to i v těhotenství ;) Držím palce!

Leva233
Stálice 82 příspěvků 16.05.19 08:14
@ugluk píše:
Tak to jo. Ale já jsem huba nevymáchaná, takže bych je slušně poprosila, aby kolem mě přestali našlapovat po špičkách, že mě to akorát znervózňuje… Ale to jsem já. jinak k dotazu - jo, je zcela normální, cítit se zcela normálně, to i po IVF, a to i v těhotenství ;) Držím palce! [/citace
Tak já je na jednu stranu chápu. Je mi za rok čtyřicet, je to už několikátý pokus a tak je to třeba mojí maminky zbožné přání, aby to konečně vyšlo. Jinak moc děkuji za přání, snad se i já konečně dočkám.
Váš příspěvek
Reklama