Lze poznat těhotenství z odběru krve, který k tomu nebyl určen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Deborah99
Povídálka 17 příspěvků 01.03.18 22:28
Lze poznat těhotenství z odběru krve, který k tomu nebyl určen?

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, zda když mi dr dělala odběry krve na různé nemoci (játra, imunita..), naposledy asi 4 zkumavky, tak jestli by se z toho dalo poznat případné těhotenství? I když k tomu ten odběr nebyl určen?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 01.03.18 22:29

@Deborah99 pokud to na odběrech nikdo zámerně nezkoumá, tak se to nepozná.

Deborah99
Povídálka 17 příspěvků 01.03.18 22:31

Styk jsem měla 20.1. ms normálně proběhla, 5 testů negativních, zítra má přijít další ms a přesto se pořád bojím, že jsem těhotná. U gynekologa jsem byla na preventivní prohlídce a ten se mi jen podíval do pochvy. Z toho by to případně poznal?

Russet
Echt Kelišová 9239 příspěvků 01.03.18 22:32
@Deborah99 píše:
Styk jsem měla 20.1. ms normálně proběhla, 5 testů negativních, zítra má přijít další ms a přesto se pořád bojím, že jsem těhotná. U gynekologa jsem byla na preventivní prohlídce a ten se mi jen podíval do pochvy. Z toho by to případně poznal?

Na žádance by muselo to okénko být zaškrtnuté, jinaknto asi zkoumat nebudou :nevim: Gynekolog ti dělal i vnitřní ultrazvuk?

Deborah99
Povídálka 17 příspěvků 01.03.18 22:32

@MalinkaMil Styk jsem měla 20.1. ms normálně proběhla, 5 testů negativních, zítra má přijít další ms a přesto se pořád bojím, že jsem těhotná. U gynekologa jsem byla na preventivní prohlídce a ten se mi jen podíval do pochvy. Z toho by to případně poznal?

Luciiiš83
Kelišová 5273 příspěvků 3 inzeráty 01.03.18 22:33

@Deborah99 Ne nezjistí, jelikož by si musel zatrhnout i požadavek na HCG.

Deborah99
Povídálka 17 příspěvků 01.03.18 22:33

@Russet nee, jen se do mě díval a používal nějaké kovové nástroje

Russet
Echt Kelišová 9239 příspěvků 01.03.18 22:35
@Deborah99 píše:
@Russet nee, jen se do mě díval a používal nějaké kovové nástroje

To jsou zrcadla. On nemá ultrazvuk?!

stinga
Závislačka 3213 příspěvků 01.03.18 22:35

@Deborah99 nechápu, proč se bojíš, že jsi těhotná? :nevim:

Deborah99
Povídálka 17 příspěvků 01.03.18 22:36

@Russet má, ale ten mi nedělal. Říkala sem mu, že jsem brala antibiotika a že sem četla, že můžou snižovat účinky HA, což mi vyvrátil. I o tom, že sem měla negativní testy a že se bojím, že bych mohla být těhotná.

Deborah99
Povídálka 17 příspěvků 01.03.18 22:37

@stinga protože jsem mladá a dítě opravdu
ještě nechci

stinga
Závislačka 3213 příspěvků 01.03.18 22:40

@Deborah99 měla jsi MS, zítra budeš mít MS, 5 negativních testů, doktor ti to vyvrátil - co teda ještě chceš za důkaz?

Russet
Echt Kelišová 9239 příspěvků 01.03.18 22:40
@Deborah99 píše:
@Russet má, ale ten mi nedělal. Říkala sem mu, že jsem brala antibiotika a že sem četla, že můžou snižovat účinky HA, což mi vyvrátil. I o tom, že sem měla negativní testy a že se bojím, že bych mohla být těhotná.

Nechápu proč. Mně ho doktorka na prevenci dělá vždy. Zvlášť když máš obavy, měl tě ujistit, že nejsi.

Deborah99
Povídálka 17 příspěvků 01.03.18 22:42

@stinga já vím. Bojím se proto, že mám divné břicho. Je nafoukle a když sem v klidu, cítím, že mi tam tepe srdce v podbřišku. Navíc mě hrozně bolí záda

Deborah99
Povídálka 17 příspěvků 01.03.18 22:43

@Russet já právě byla tak ve stresu, že jsem byla ráda, že jsem mu řekla aspoň něco. Teď si rvu vlasy za to, že jsem ho o ten utz nepožádala

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama