Lze poznat umrtí prcka v těhotenství?

Rozdy
14.10.19 21:31

Lze poznat umrtí v těhotenství prcka?

Jsem v 27 tt a celé dny jsem byla nafouklá a sice prcek nekopal, ale věděla jsem, že tam je, buď byl na močovým měchýři nebo výš přesně po pupkem, ale dnes se cítím lehká, jakoby ve mě nic nebylo. Mohlo se stát, že prcek umřel? Na kontrolu mám jít až příští týden 22.10. Pohyby nikdy moc cítit nikdy nebyli, jen takové bublání, ale to byli asi střeva.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2024
14.10.19 21:32

Pokud necitis pohyby, mela bys jet na pohotovost. Klidne hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10514
14.10.19 21:33

V tomhle týdnu bys měla pohyby cítit pravidelně, jela bych na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
14.10.19 21:33

To jako fakt? Jestli máš blbý pocit, tak jeď na pohotovost. Může se stát cokoliv, ale určitě bych teda nečekala do dalšího týdne, když tuším, že je něco špatně :nevim: nicméně i kdyby se s miminkem něco stalo tak se z tebe nevypaří…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7173
14.10.19 21:44

A to pises sem, misto abys uz byla na ceste do nemocnice??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3132
14.10.19 21:47

Asi se jinak otocil a lip se ti ted nese. V kazdem tehotenstvi jsem byla na pohotovosti kvuli vymizeni pohybu, uklidnila se a doktori byli vzdy v pohode. Jsou tam kvuli tomu, klidne jed.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6430
14.10.19 21:50

Jestli si nikdy necítila moc pohyby a si ve 27tt tak si to měla dávno řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Rozdy
14.10.19 21:53

Lze poznat umrtí v těhotenství prcka?

@Adelka951 nikdy jsem pohyby necítili, čekám prcka poprvé. Doktor řekl, že ne každá to cítí. Cítila jsem jen takové něco na způsob prasknutí a bublání, ale jelikož od narození trpím na plynatost tak mi to spíše přijde jako střeva.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.19 21:57

Myslím že to nic není. Taky se mi stává že mám jeden den břicho jak atomová bomba a druhý den jsem ladná jak laňka. Prostě hormony, taky třeba blbě nebo zrovna dobře leží. Nic tě zrovna netlačí, dobře si se najedla apod. a Pohyby teda citim denně, ale jsou dny, kdy neregistruju, protože třeba nebyl čas to vnímat. Jsem 35 TT a Mimi mě taky moc nekope.

• Citovat
  • Nahlásit
1950
14.10.19 22:14

Ja kdybych mela pochybnost, tak jedu…stejne bych se tom furt uzirala…radsi 10 krat zbytecne :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Rozdy
14.10.19 22:15

@JancaS84 ve 24 tt srdce na kontrole slyset bylo, doktor rekl, ze pohyby mohu citit az v 28tt tak nevim. Uz jsem doktorovi psala, pokud se zitra ozve tak uvidim co napise. Pokud umřelo tak uz to bude jedno jestli půjdu dnes nebo zitra.

• Citovat
  • Nahlásit
6430
14.10.19 22:24

Jako a ty to dite chceš? Připadá mi, že moc ne, jinak by si už byla na cestě na pohotovost. Co to je za logiku psát doktorovi, co si asi tak myslíš že ti napíše, že se podívá z okna a bude vědět co s prckem je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Rozdy
14.10.19 22:26

@romik0013 a kam? Do Pardubicke nemocnice? Tu pohotovost není

• Citovat
  • Nahlásit
20581
14.10.19 22:28

@Rozdy mi přijde, že tobě úplně fuk jestli to miminko mít budeš nebo ne. Jako prohlášení, že jestli je mrtvý tak už vydrží do zítra je fakt strašné. Každá normalni matka by při sebemenší pochybě byla podělaná strachy a dávno nastoupená na pohotovosti. Jak dr přes smsku jako pozná jestli je všechno v pohodě?? Kdyby něco špatně, dá se třeba něco dělat když přijdeš včas, do dalšího dne už pozdě být může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2116
14.10.19 22:29

Odkud jsi? Pardubice klidne, Hradec, Kolin, Caslav,Havl.Brod, proste nejbliz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu