Lze prodat vybydlený/dezolátní byt?

7
26.2.20 12:50

Lze prodat vybydleny/dezolatni byt?

Ahoj holky, přišla jsem pro radu…
Mela jsem tatu, ktery vše shromážďoval, došlo to až do takového stadia, kdy v bytě zemřel, ale byt je v dezolatnim stavu..odpadky, prostě veškerý bordel (o smradu nemluvě)
S tátou jsem neměla nikdy dobré vzathy, i když mu máma několikrát říkala, ze by měl věci, které nepotřebuje vyhodit, mavnul nad tím rukou.
Byly jsme se tam s mamkou podívat, ale větší hrůzu jsem nikdy neviděla… A tak se ptám, existuje firma, která byt vykoupí v takovém stavu v jakém se neschází nyní? Ne vyklízecí firma..
Děkuji za veškeré rady..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4058
26.2.20 12:53

Ano bez problému, na tohle se specializují překupníci koupí byt za 100000 vyklidí vymalují, a trochu zrenovuji a za 3m ho prodají o milion dráž..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11038

@Honey2019 Proč byste byt prodávali firmě?
Já bych zaplatila nějakou tu vyklízecí firmu, dala to tam do kupy a vsaď se, že cena bytu stoupne okamžitě mnohonásobně víc, než kolik nasypeš do té likvidace bordelu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3046

Všechno se dá prodat, pokud to najde svého kupce. Takto si ale zmenšuješ počet zájemců. Takže bych spíš zvážila zaplacení firmy na vyklízení, pokud na to s mámou nemáte žaludek a pak být prodat jako prázdný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1396
26.2.20 12:55

Ano dá.
Ale připravíš se o peníze, které takhle shrábne překupník.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7006
26.2.20 12:56

@Honey2019 pokud byt prodáš s tím, že je zanesený věcma a člověk se v něm i štítí, těžce na tom podle mě proděláš. Zejména pokud cílíš na spekulanty, jejichž cílem je maximální profit. Pokud jsi navíc v nějaké blbé a nezajímavé lokalitě, tvé šance se tím ještě víc snižují. Být tebou, nechám všechno vyházet - ovšem riskuješ, že pokud táta v těch odpadcích někde měl schované třeba rodinné šperky atd, ty lidi ti to ztopí - a pak bych nechala vymalovat a hodila bych byt na trh. I navoněná bída se ti bude prodávat líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8578
26.2.20 12:57

@Honey2019 Tak pokud chceš byt prodat pod cenou, tak určitě něoho seženeš. Lepší by ale bylo, najmout nějakou úklidovou firmu, dát byt dopořádku a pak ho budˇpronajmout, nebo prodat. Ale je to na tobě, jak si to uděláš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
26.2.20 13:02

Dekuji všem za názor..:pray_tone1:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
26.2.20 13:14

Prodáte úplně v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
26.2.20 13:20

Tak jak se tady psalo…my ted prodavali byt od pritele…krome linky, vše původní…stareho nabytku jsme se zbavovali stylem, darujeme za odvoz, nebo co bylo pekne, tak se prodalo za menší castky a vsechno rychle zmizelo…bordel do pytlu a popelnice. Na radu makléře jsme nechali čiste na bilo vymalovat celý byt (zaplatilo se z prodeje věci), uklid po malovani nam udelala taky pani pres internet za 600 a výsledek byl prodany byt za 2 dny na internetu a po prvnim dni prohlidek dokonce o 100 tis. Více nez jsme chtěli. Takže i když věřím, ze se ti do toho nechce, zvlášť když jdi mela s otcem špatne vztahy, coz znám… určitě nejednej ukvapeně, nevyplati se to…radsi si s tim trochu prace a času dej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7431
26.2.20 13:23

@Honey2019 Byli jsme ve stejne situaci s bytem po babicce. Ver mi, ze se velmi vyplatilo vse protridit a uklidit. Jednak jsme nasli docela dost veci v peknem stavu, ktere jsme pak prodali na Aukru - retro se prodava za pekne penize, jednak ten byt na prvni pohled vypadal priserne, ale vyklizeny, vyvetrany, s novymi omitkami a podlahou vypadal tak pekne, ze bych se do nej sama nastehovala, kdybych v te lokalite chtela bydlet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22659
26.2.20 13:32

Pokud chceš prodat těžce pod cenou, tak jen do toho. Koupí to spekulant, dá ti milion, pak za padesát tisíc nechá byt vyčistit a vymalovat, a prodá ho za miliony dva… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41481
26.2.20 13:45
@Mar__tanka1983 píše:
Pokud chceš prodat těžce pod cenou, tak jen do toho. Koupí to spekulant, dá ti milion, pak za padesát tisíc nechá byt vyčistit a vymalovat, a prodá ho za miliony dva… :nevim:
:lol: a jeste v tom bordelu třeba najde nějaký poklady :lol: takovej sklad :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7553
26.2.20 15:00
@Honey2019 píše:
Ahoj holky, přišla jsem pro radu…
Mela jsem tatu, ktery vše shromážďoval, došlo to až do takového stadia, kdy v bytě zemřel, ale byt je v dezolatnim stavu..odpadky, prostě veškerý bordel (o smradu nemluvě)
S tátou jsem neměla nikdy dobré vzathy, i když mu máma několikrát říkala, ze by měl věci, které nepotřebuje vyhodit, mavnul nad tím rukou.
Byly jsme se tam s mamkou podívat, ale větší hrůzu jsem nikdy neviděla… A tak se ptám, existuje firma, která byt vykoupí v takovém stavu v jakém se neschází nyní? Ne vyklízecí firma..
Děkuji za veškeré rady..

Nerozum..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 15:09

Měla jsem byt, který mi „tak trochu“ zdevastovala sestřenka, kterou jsem tam nechala tři roky bydlet. Po krátkém rozhodování jsme nakonec vyházeli téměř všechen nábytek, koberce, oškrábali stěny, znovu naštukovali a vybílili. Byt se prodal hned první den, co byl v nabídce… Jako byla s tím práce, ale prodejní cena o několik set tisíc víc, než jsem si myslela původně, že dostanu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama